З 29 червня Головне управління Держпродспоживслужби в місті Києві разом з відповідними структурами КМДА та поліції розпочало моніторинг безпечності та якості харчових продуктів тваринного і рослинного походження у Печерському та Шевченківському районах Києва. За цей період перевірено вже 27 фаст-фудів, складено 10 протоколів та виписано 2 приписи (5 протоколів ГУ ДПСС за статтею 166. п.22 КУПаП).
Про це KВ дізналася з повідомлення ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві.
Зазначається, що моніторинг відбувається відповідно до протоколу №26 комісії ТЕБ та НС.
“До складу комісії входять представники Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської військової адміністрації), Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської військової адміністрації), відділу торгівлі та споживчого ринку відповідної районної в місті Києві державної адміністрації, комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Муніципальна охорона”, Державної установи “Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України”, Головного управління Національної поліції в м. Києві, комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Міський магазин”. Рейди закладами швидкого громадського харчування Києва триватимуть і надалі”,- йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що наразі представники малого бізнеса Києва, які здійснюють свою комерційну діяльність в легальних тимчасових спорудах (ТС, кіоски, МАФи), розташованих в півкілометровій зоні біля станцій метрополітену та системно допомагаючих фронту, обурені діями міської влади. Річ у тім, що підлеглі Віталія Кличка взяли курс на знищення бізнесу дрібних підприємців під приводом начебто загрози ТС для мирного населення. В той же час, ще ближче до тих же станцій метрополітену працюють великі торгівельні центри (ТЦ), які часто належать друзям столичного мера, і в разі нанесення по ним російськими військами ракетного удару дійсно можуть поховати під завалами сотні чи тисячі людей.
Читайте: Торгівельні центри або кіоски: з чим столичній владі треба боротися під час війни
Фото: Facebook ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві