Держпідприємство “Енергоатом” планує витратити понад 28 млн гривень на реконструкцію приміщень свого відокремленого підрозділу “Атомремонтсервіс”. Загалом упродовж трьох років планують перепрофілювати базу для розміщення персоналу ЦСВЯП.
Про це KВ дізналася з оголошення в системі публічних закупівель Prozorro.
Відокремлений підрозділ “Атомремонтсервіс” ДП “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” оголосила відкриті торги щодо реконструкції приміщення 2.12 БЦ-1 та прилеглих приміщень в осях 6–10 і П-Ф/1 виробничої бази ВП АРС для розміщення персоналу ЦСВЯП у місті Славутич на основі проєкту: “Перепрофілювання бази ВРП ЧАЕС у виробничу базу ВП “Атомремонтсервіс” у м. Славутич Київської області, № 3969.1”.
Проєкт втілюватимуть в три етапи, тож і самі роботи триватимуть упродовж трьох років. Від підрядника вимагають цілковитого завершення об’єкту до 20 листопада 2024 року й надати гарантію терміном у 120 місяців.
Зокрема, у 2022 році планують здійснити будівельно-монтажні роботи (фундаменти, перекриття 1-го поверху, віконні і дверні блоки, зовнішні опоряджувальні роботи), у 2023 році заплановані вже будівельні і спеціальні роботи, а саме — ремонт покрівлі, внутрішні опоряджувальні роботи, електротехнічні та санітарно-технічні роботи, закупівля й монтаж технологічного обладнання. Й у 2024 році до попередніх робіт планують ще включити і благоустрій. Сюди входить і реконструкція приміщень інженерно-технічного персоналу, кабінети керівництва, кімната відпочинку та психологічного розвантаження, зала нарад, вбиральні загальною площею майже 500 кв.м.
За реконструкцію переможцю аукціону готові виплатити понад 28 млн гривень. У цю загальну вартість, крім будівельно-монтажних робіт й обладнання, включено й заробітну плату працівників на рівні 22 тис. гривень тощо. Розмір мінімального кроку пониження ціни на аукціоні не може становити понад 140,4 тис. гривень або 0,50 % від вартості. Звісно, що проєкт довготривалий, тому у договорі зауважено, що граничний розмір суми на покриття додаткових витрат немає перевищити відсоток витрат від можливої інфляції, що могло би призвести до збільшення суми договору.
В оголошені зауважено, що термін подання пропозицій щодо участі в аукціоні було збільшено і продовжено з 8 до 14 листопада, сам же аукціон запланували одразу на наступний день.
Нагадаємо, як раніше повідомляла KВ, у квітні цього року Державна інспекція ядерного регулювання України дозволила ввести в експлуатацію Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП). Воно розташоване на території зони відчуження на Київщині, де тривалий час перебували війська російських окупантів.
Читайте: Немирний атом: міжнародна спільнота вимагає визнати російський ядерний тероризм в Україні
Фото: ua-energy.org