У Володарській громаді запрацює мобільний аптечний пункт

У Володарській громаді запрацює мобільний аптечний пункт

З 17 по 20 березня у селах Володарської громади буде працювати мобільний аптечний пункт ДП “Укрвакцина”, де місцеві жителі зможуть проконсультуватися з фармацевтом та придбати потрібні медикаменти. У пункті діятиме державна програма “Доступні ліки”.

Про це КВ дізналася з оголошення Володарської громади у Facebook.

Так, 17 березня аптечний пункт курсуватиме в Городище-Пустоварівському біля кафе “Серпанок”  з 11:30 до 12:30, у селі Березна біля магазину “Росава” з 13:00 до 14:00, у селі Гайворон біля адмінприміщення старостинського округу з 14:20 до 15:20. У Завадівці пункт також зупинитися біля адмінприміщення старостинського округу з 15:40 до 16:40.

18 березня аптечний пункт прямуватиме до адмінприміщення старостинського округу Рогізної та стоятиме з 08:30 до 09:30. У селі Капустинці зупиниться біля  сільгосппідприємства ТОВ ЄНАФ “Мрія” з 09:50 до 10:50, у селі Мармуліївка — з 11:10 до 12:10 біля адмінприміщення старостинського округу, у селі Руде Село – з 12:25 до 13:25 біля магазину Косар О. В.. Також ліки можна буде придбати біля медичного пункту в селі Рубченки з 13:45 до 14:45, а в селі Косівка – з 15:00 до 16:00 біля адмінприміщення старостинського округу. 

19 березня мобільний аптечний пункт розпочне поїздку з села Надросівка і зупинитися з 8:30 до 9:30 біля магазину на вул. Лесі Українки. У селі Тарган працюватиме з 9:45 до 11:15 біля приміщення школи, у селі Пархомівка — з 11:30 до 12:30 також біля школи, а в селі Ожегівка — з 12:45 до 13:45 біля приміщення церкви. Біля адмінприміщення старостинського округу аптечний пункт зупиниться в селі Матвіїха з 14:00 до 15:30.

20 березня аптечний пункт зупиниться біля адмінприміщень старостинського округу в селі Логвин з 8:30 до 10:00, у селі Зрайки — з 10:30 до 12:00, у селі Лобачів – з 12:20 до 13:50.

У Володарській громаді запрацює мобільний аптечний пункт

Нагадаємо, з 1 січня 2025 року педагогічні працівники закладів освіти Володарської громади отримують щомісячну доплату за роботу в несприятливих умовах праці. Мова йде про суму в розмірі понад тисячу гривень. Таке рішення депутати ухвалили під час 52 позачергової сесії селищної ради.

Читайте: Володарська громада доплатить вчителям за несприятливі умови праці

Фото: Володарська громада

КиївВлада

Дарина Полішевська

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
13:00 У Макарові, що у 2022 році пережив важкі часи окупації, створять сучасний “Активний парк” на базі стадіону ім. Бруквенка. Після реалізації проєкту громада…
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
09:00 Столична Нацполіція зацікавилася обставинами використання стоянки на 400 автомобілів біля ЖК на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі. За інформацією слідчих, колишній чиновник…
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
12:00 Як повернути життя на Андріївський узвіз та відродити його роль мистецького серця Києва. Які таємниці приховує Замкова гора і як її можна перетворити…