В Києві продовжуються роботи з демонтажу МАФів поряд зі станціями метро

В Києві продовжуються роботи з демонтажу МАФів поряд зі станціями метро

З літа комунальне підприємство (КП) “Київблагоустрій” на підставі рішення, прийнятого Радою оборони міста Києва розчищає територію від тимчасових споруд, що перешкоджають шлях до укриттів. На сьогоднішній день частково або повністю демонтовано МАФи поряд зі станціями: Політехнічний інститут, Героїв Дніпра, Берестейська, Житомирська, Кловська, Дружби народів та Житомирська. 


Про це KВ стало відомо з повідомлення на Фейсбук сторінці директора Департаменту міського благоустрою Тимура Ткаченка


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Продовжуємо вживати заходи, щодо забезпечення безпеки населення на території міста Києва. Від самого літа КП “Київблагоустрій” на підставі рішення, прийнятого Радою оборони міста Києва розчищає територію від тимчасових споруд, що перешкоджають шлях до укриттів. Станом на сьогодні частково або повністю демонтовано МАФи поряд зі станціями: Політехнічний інститут, Героїв Дніпра, Берестейська, Житомирська, Кловська, Дружби народів та Житомирська. Після демонтажу проводилися роботи з благоустрою, а саме – прибирання, асфальтування та озеленення території”, – повідомив Ткаченко. 


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як повідомляє Ткаченко, зараз йде активний демонтаж біля станції метро Голосіївська. Спираючись на приписи від інспекторів власники тимчасових споруд, у яких наявна вся дозвільна документація, мають власними силами переносити кіоски в інше місце. Станом на зараз демонтовано вже 13 обʼєктів, в роботі залишається 10.


“Перед проведенням робіт власники МАФів отримують протоколи та мають демонтувати споруди у триденний термін. В інакшому разі ці роботи будуть проведені ресурсом Комунального підприємства Київблагоустрій, а сама споруда буде перевезена на штрафмайданчик. Але це стосується лише тих підприємців, які мають усю дозвільну документацію на розміщення споруди. Незаконно встановлені тимчасовими спорудами одразу прямують на штрафмайданчик. Попереду у нас ще багато роботи, та ми продовжуємо працювати над цим питанням аби забезпечити населенню безперебійний доступ до станцій метро та переходів”, – додав Ткаченко. 


Нагадаємо, Господарський суд Києва зобов’язав релігійну громаду УПЦ “Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці” знести каплицю. Судді дійшли висновку, що храм був незаконно зведено на території Національного музею історії України.


Читайте: Господарський суд Києва зобов’язав знести храм-МАФ на території Національного музею історії 

Фото: Фейсбук сторінка Тимура Ткаченка

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
“Якщо не ви - то ми”: Офіс Генпрокурора вступив у справу щодо захисту “Осокорківських лук”
“Якщо не ви – то ми”: Офіс Генпрокурора вступив у справу щодо захисту “Осокорківських лук”
09:00 Офіс Генерального прокурора вступив у судову справу щодо захисту природоохоронного статусу заказника “Осокорківські луки”. Правоохоронцям довелося це зробити через мляву позицію столичної влади…
“Корупційні парки”: Нацполіція рахує збитки столичного бюджета через посадовців “Київзеленбуду”
“Корупційні парки”: Нацполіція рахує збитки столичного бюджета через посадовців “Київзеленбуду”
09:00 Столична Нацполіція продовжує фіксувати факти можливих корупційних правопорушень в роботі КО “Київзеленбуд” та його підрядників. Протягом останніх місяців правоохоронці повідомили про підозри низці…
Суди, штрафи і вогонь: у Києві вирішується доля історичного будинку Вертипороха
Суди, штрафи і вогонь: у Києві вирішується доля історичного будинку Вертипороха
09:00 Історія збереження історичного будинку Вертипороха (побудований наприкінці ХІХ століття) на столичному Подолі досі не завершена. Нещодавно власник будівлі – ТОВ “Компанія Новобуд Інвест”…
Banner
QlU7mDx4