В Києві 98% пошкоджених внаслідок війни об’єктів належать до цивільної інфраструктури

В Києві 98% пошкоджених внаслідок війни об'єктів належать до цивільної інфраструктури

Починаючи з 24 лютого 2022 року у Києві внаслідок обстрілів та падіння уламків ракет і безпілотників пошкоджено більше 2 тисяч обʼєктів. 98% цих обʼєктів належать до цивільної інфраструктури.

Про це КВ стало відомо з відповіді на журналістський запит управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Києві.

В управлінні розповіли, що з початку повномасштабного вторгнення росії на Україну вони започаткували облік надзвичайних подій, пов’язаних із обстрілами (вибухами) та падіннями уламків повітряних об’єктів – ракет та безпілотних летальних апаратів.

Згідно цього обліку, з 24 лютого 2022 року в столиці було пошкоджено 2 144 об’єкти, де 2 109 (98%) – цивільна інфраструктура. Ще 27 об’єктів відносять до критичної інфраструктури, та лише 8 – військові об’єкти. 

В Києві 98% пошкоджених внаслідок війни об'єктів належать до цивільної інфраструктуриЯк раніше писала КВ, з 1 січня по 1 квітня 2024 року в напрямку Києва російські війська застосували понад 180 засобів ураження. За даними Київської міської військової адміністрації, росіяни найчастіше били “шахедами” та крилатими ракетами Х-101.

Читайте: КМВА оприлюднила статистику повітряних ударів по Києву від початку 2024 року

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Анастасія Олійник

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4