В Києві відбувся фінал ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна»

В Києві відбувся фінал ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна»

У Київському Палаці дітей та юнацтвау суботу, 18 травня, урочисто нагородили учасників ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна на Дніпрових схилах». У медіафестивалі-конкурсі взяли участь 578 учасників з 12 країн світу: України, Польщі, Нідерландів, Данії, Узбекистану, Словаччини, Канади, США, Марокко, Литви, Латвії, Бельгії, Чехії. 

Про це КВ повідомили в пресслужбі фестивалю.

Ініціаторами та організаторами заходу стали Департамент освіти і науки КМДА та Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, за медійної підтримки “КиївВлади”. 

“​Понад 800 творчих робіт на тему «Я так бачу світ» опрацьовано членами журі, що складалось із 33-х провідних фахівців у галузі медіа та комунікацій. В оцінюванні робіт учасників окремо по кожній номінації брали участь Ігор Дармостук, шеф-редактор інтернет-видання «Київ.Влада»; Наталя Харченко, проєктна керівниця видавництва педагогічної преси та літератури «Шкільний світ»; Тетяна Логуш, співзасновниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»; Ярослав Голубчик, артхудожник, член Національної спілки фотохудожників України; Анна Полісученко, кандидат наук із соціальних комунікацій; Валерія Мазура, керівник гуртків «Медіастартап» та «Ведучий і продюсер ЗМІ» КПДЮ; Жанна Сташко, редакторка, керівник гуртків «Журналістика для всіх» та «Українська мова. Редагування» КПДЮ; МанукДепоян, режисер, сценарист, аніматор, лауреат премії ім. Лесі Українки; Ігор Парфенюк – кандидат наук із соціальних комунікацій; Валентин Корнієнко – музичний редактор «Радіо П’ятниця» та інші”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що попри те, що триває повномасштабна війна, на церемонію нагородження переможців ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна на Дніпрових схилах» прибули учасники з Запоріжжя, Харкова, Миколаєва та інших міст України. Формат фіналу фестивалю-конкурсу вбув змішаним, тож деякі учасники «ПресВесни на Дніпрових схилах» мали можливість бути присутніми на оголошенні переможців конкурсу в онлайн.

Першість у номінаціях ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна на Дніпрових схилах» вибороли: у номінації «Журналістська робота» – Дмитро Полубок, вихованець студії журналістики «Юн-прес»  Центру дитячо-юнацької творчості ім. Євгенії Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл; у номінації «Літературний твір. Проза»

Ярослава Воронова, студентка 3-го курсу Державного університету економіки і технологій, Кривий Ріг, Дніпропетровська обл, у номінації «Літературний твір. Поезія»

Олександр Білоус, Володимир Білоус, учні Обухівського ліцею Обухівської селищної ради, м. Обухівка, Дніпропетровська обл.

Також у номінації «Друковані видання» нагородили редакцію газети «Країна творчості» зразкового художнього колективу гуртка  «Школа журналістики» Обласного Будинку художньої творчості, м. Миколаїв, у номінації «Мережева журналістика»

відзначили медіаплатформу «Планета ЗМІ» (керівник Вікторія Романченко) Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” Броварської міської ради, Броварський р-н, Київська обл.

Номінація «Медіапроєкт/Діти» відійшла до зразкового ХК «Дитяча інформаційна агенція “Позитив”» (керівник Юлія Хоменко) Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради, Черкаська обл.

У номінації «Медіапроєкт/Досвід (дорослі)» перемогли Валентина Козак, Олександр Чумак, Київський інститут Національної гвардії України тощо.

В Києві відбувся фінал ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна»

В Києві відбувся фінал ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна»

В Києві відбувся фінал ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна»

«Рівень творчих робіт учасників медіафестивалю-конкурсу вражає. У дітей, які живуть в умовах повномасштабної війни, інше світосприйняття. Конкурсні твори – це роздуми дорослих людей, які сповідують такі загальнолюдські цінності, як співчуття, гідність, любов до своєї країни, вдячність, і, найголовніше, віру у майбутнє. Надзвичайно важко було визначити переможців, адже кожна робота – це розповідь світу про сокровенне», – зазначила керівник проєкту, завідувачка відділу Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ Надія Іллюк.

​«Незламні діти незламних батьків – так ми називаємо тих, хто попри війну не просто залишаються в Україні, а й підтримують захисників матеріально та ментально. Міжнародний медіафестиваль-конкурс «ПресВесна на Дніпрових схилах» вкотре довів, що обдаровані діти України, світлі та відкриті, за будь-яких умов, здатні розвивати свої таланти, навчатись та будувати плани на майбутнє», – підкреслила у вітальній промові Оксана Добровольська, директор Київського Палацу дітей та юнацтва.

Співорганізатори фестивалю-конкурсу: Національна спілка журналістів України, Державний комітет телебачення і радіомовлення України; Національна спілка письменників України; Академія Української преси.

Партнери фестивалю-конкурсу: Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка; Київський міжнародний університет; Київський університет імені Бориса Грінченка; Київський національний університет культури і мистецтв, Університет розвитку людини «Україна», Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського.

Нагадаємо, Київський Палац дітей та юнацтва щорічно проводить  Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”. Цьогорічний захід став чудовим продовженням традиції, що виховує майбутніх журналістів України.

Читайте: “Прес-весна на Дніпрових схилах” уже стукає в усі двері й соцмережі!

Фото: надане пресслужбою

КиївВлада

Вероніка Злацька

 

 

 

 

Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4