В парламенті Швеції закликають розвивати ядерну енергетику для досягнення енергетичної незалежності від РФ

В парламенті Швеції закликають розвивати ядерну енергетику для досягнення енергетичної незалежності від РФ

Одним з інструментів досягнення енергетичної незалежності Європейського Союзу від Росії є розвиток ядерної енергетики. Закриті реактори необхідно перезапустити, а також треба планувати будівництво та запуск нових.

Про це, як стало відомо KВ, у коментарі Guildhall заявив депутат парламенту Швеції від партії “Шведські демократи” Матс Нордберг.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Взаємна допомога та єдність (у питанні досягнення енергетичної незалежності від РФ – ред.) є важливими факторами для припинення продовження агресії Росії. Одним із інструментів досягнення цієї мети є перезапуск ядерних реакторів, які були нещодавно закриті”, – заявив політик.

“Працюючі реактори, де це можливо, мають продовжувати працювати. Ми також маємо продовжувати планувати запуск нових ядерних реакторів, щоб зробити Європейський Союз більш самодостатнім у питанні енергії”, – підсумував Матс Нордберг.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше про необхідність розвитку ядерної енергетики в Європі для досягнення енергетичної незалежності від Росії заявила низка депутатів Європейського парламенту, а також інші європейські політики.

Депутат парламенту Великобританії, член Палати Представників сер Роджер Гейл, відповідаючи на питання щодо необхідності розвитку ядерної енергетики країнами Європи для досягнення енергетичної незалежності від Росії, заявив, що підтримує такий підхід.

Депутат німецького Бундестагу від політичної партії “Альтернатива для Німеччини” Матіас Мусдорф заявив, що підтримує розвиток ядерної енергетики в Європі та енергетичну незалежність від Росії. 

Депутат від правлячої чеської партії STAN, член Комітету з питань європейської інтеграції та політики безпеки Мартін Екснер підкреслив, що Європейському Союзу необхідний план повної відмови від російських енергоносіїв, який повинен включати будівництво нових газо- і нафтопроводів, розвиток ядерної енергетики та відновлюваних джерел електроенергії. Політики в ЄС мають провести роботу з населенням задля донесення їм причин необхідності таких кроків.

Депутат Європейського парламенту Пятрас Ауштрявічюс, коментуючи питання необхідності незалежності Європейського Союзу від російських енергоносіїв,  заявив, що ЄС має розробити план такої поетапної відмови, погодивши його з національними урядами, представниками бізнесу та інвесторами, а також продумати його технологічні аспекти. 

Екс-командувач Силами Оборони Естонії, депутат Європейського парламенту, генерал-лейтенант Ріго Террас заявив, що з метою забезпечення безпеки Європи необхідно відмовитися від покупки російських енергоносіїв не лише до кінця війни Росії проти України, але й назавжди, щоб позбавити РФ інструментів впливу на політику в Європі.

Читайте: В парламенті Швейцарії виступили із заявою з питання зупинки “Північного потоку – 1”

Фото: Guildhall

КиївВлада

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4