В УДБК “Укрбуд” вирішили пришвидшити відбудову зруйнованого в Україні за допомогою Єдиної будівельної платформи ubc.kyiv.ua

В УДБК “Укрбуд” вирішили пришвидшити відбудову зруйнованого в Україні за допомогою Єдиної будівельної платформи ubc.kyiv.ua

Новий менеджмент Української державної будівельної корпорації “Укрбуд” вирішив допомогти в питанні відбудови українських міст, зруйнованих внаслідок російської агресії, через запровадження єдиного стандарту – Єдиної будівельної платформи. Мова йде про впровадження на базі американських програм компанії Autodesk платформи, що є необхідною для повного циклу відбудови зруйнованих об’єктів. Вказана інформація вже доступна для міжнародних інвесторів  і будівельників. Платформа супроводжується в онлайн режіми на 16 мовах. 

Про це KВ повідомив виконуючий обов’язки президента УДБК “Укрбуд” Володимир Левін (на фото).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

З його слів, головна мета – якнайшвидше повернути людям зруйноване житло, школи, дитячі садочки, лікарні, соціальні об’єкти тощо. А сама “платформа Укрбуду” являе собою джерело даних про зруйновані об’єкти, етапи їх відбудови, всю графічну документацію проекту, аби команди архітекторів, конструкторів та будівельників мали доступ до необхідних креслень, моделей і документів з будь-якого пристрою, в будь-якому місці та в будь-який час. В процесі пошуку рішення було протестовано 13 схожих программ, вибір зупинили на Autodesk.

Цей проєкт допоможе ефективно упорядковувати, розповсюджувати та ділитись файлами протягом всього життєвого циклу будівництва за допомогою хмарної платформи. Ідея народилася, коли ми почали шукати інвестора, згодного взятися за відбудову зруйнованого футбольного стадіону в Чернігові. Виявилось, що писати листи й висилати безліч файлів окремим міжнародним фондам, будівельникам, футбольним клубам доволі складно. В підсумку, я з 11 спеціалістами працювали над такою платформою протягом 4-х місяців. Все вийшло й ми звернутися до будівельників, які сьогодні є засновниками компанії “Укрбуд”, щоб вони обрали мене своїм лідером”,- розповів Левін.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він зазначив, що у платформі на базі Autodesk як і Google доступні всі мови, і на 16 мовах є доступні перекладачі які 24/7 підтримують контакти з партнерами, тобто з донорами, інвесторами та будівельниками з різних країн, які зможуть працювати в 16 офіс групах.

“В результаті, завдяки чітко прописаним крокам, будуть мінімізовані помилки на будівництві, завантаження всіх документів відбуватиметься у визначений термін, внесення змін до проектної документації не створюватиме проблеми та плутанини”,- пояснив Володимир Левін. 

За інформацією УДБК “Укрбуд”, наразі підрахована сума збитків в Україні від воєнних дій росії становить більше 100 млрд доларів і лише на 13% зруйнованих об’єктів почались якісь відновлювальні роботи. 

Як зясувала KВ, Володимир Левін нещодавно став тимчасово виконуючим обов’язків президента УДБК “Укрбуд”, до цього, з липня 2022 року він почав працювати віце-президентом корпорації, та був єдиним підписантом. До нього цією державною корпорацією керував Александр Лятамбор, якого було звільнено за власним бажанням 16.08.2022 року.

Нагадаємо, що Володимир Левін – екс-депутат Київради, президент футбольного клубу “Десна”, кандидат економічних наук. 

Читайте: Володимир Левін: “Війна дає Володимиру Зеленському чудову можливість побудувати нову безбідну Україну”


Фото Володимира Левіна 

КиївВлада

Автор:
Олександр Красногородський
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4