Восени столична влада демонтувала у Києві майже 2300 незаконних “МАФів”

Восени столична влада демонтувала у Києві майже 2300 незаконних “МАФів”

За три місяці осені фахівці КП “Київблагоустрій” спільно з власниками прибрали майже 2 300 елементів благоустрою без дозвільних документів. Найбільше за цей період демонтували елементи сезонної торгівлі – майже 1500. З вулиць столиці прибрали 126 засобів пересувної торгівлі і 371 тимчасову споруду.


Про це KВ дізналася з повідомлення на Офіційному порталі Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


“Врегулювання вуличної торгівлі завжди було складним питанням. Інспектори постійно проводять рейди та складають адмінпротоколи. Фахівці КП “Київблагоустрій” демонтують столи, парасольки та інше приладдя, але вилучати товар може лише поліція. Наше завдання – своєчасно виявляти та прибирати з міського простору незаконну “стихійку”, пересувну торгівлю, тимчасові споруди та літні майданчики. Адже це забирає громадський простір у киян та спричиняє накопичення сміття”, – прокоментував демонтаж директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


У згаданому департаменті нагадали, що відповідно до Правил благоустрою міста Києва до елементів благоустрою зокрема належать конструкції тимчасових споруд, засоби пересувної торгівлі (купави), огорожі, торговельні ятки, парасольки тощо. Усі власники тимчасових споруд попередньо отримують припис. Його вимога – надати дозвільні документи на розміщення або ж демонтувати споруди самостійно. Якщо документи не надходять до “Київблагоустрію”, комунальники виконують демонтаж за дорученням Департаменту територіального контролю міста Києва.


Як інформувала KВ, під час повномасштабного вторгнення рф в Україну у столиці спалахнуло з новою силою протистояння між власниками тимчасових споруд та місцевою владою. Підприємці, які, серед іншого, розлючені неадекватними витратами бюджетних коштів під час війни, вимагали на мітингах від керівництва Києва скасувати своє рішення від 30 березня 2022 року. Згідно з ним, у місті почався масовий демонтаж легальних торгових об’єктів в людних місцях та їхнє перенесення в промзони і на околиці. Чисельні звернення до різних інстанцій та акції протесту біля КМДА і ОП влітку та восени 2023 року не принесли “кіоскерам” бажаного результату, через що вони пообіцяли нову серію мітингів. 


Читайте: Мітинги та надія на Президента: столичні підприємці продовжують “антидемонтажну революцію”


Фото: КМДА


КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Banner
QlU7mDx4