ВР звільнила Шевченка з посади голови НБУ

ВР звільнила Шевченка з посади голови НБУ

Верховна Рада (ВР) підтримала подання президента Володимира Зеленського щодо звільнення Кирила Шевченка (на фото) з посади голови Національного банку України (НБУ). У кріслі “головного банкіра” країни Шевченко пробув два роки з семи, що належить по Конституції для голови українського Центробанку


Про звільнення Кирила Шевченка KВ стало відомо з результатів голосування за відповідну постанову під час пленарного засідання ВР 6 жовтня 2022 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


Проект постанови №8104 “про звільнення Шевченка К.Є. з посади Голови Національного банку України”, внесеної на розгляд Ради президентом Володимиром Зеленським, підтримали в цілому 263 народні депутати.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


Як інформувала KВ, Шевченко подав у відставку “через стан здоров’я” позавчора, 4 жовтня. Імовірним наступником Шевченка на посаді голови НБУ, як очікується, стане Андрій Пишний, який за президентства Петра Порошенка і трохи пізніше очолював державний “Ощадбанк”, і його здавна називали людиною з кола спілкування екс-прем’єра Арсенія Яценюка.


Сьогодні стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України повідомили про підозру Кирилу Шевченку в розкраданні коштів “Укргазбанку”, коли він перебував на посаді голови правління цього державного банку. 


Слідством встановлено, що Шевченко разом із службовими особами “Укргазбанку” незаконно вивели з фінансової установи 206 млн гривень. 


Читайте: САП та НАБУ повідомили голові НБУ Кирилу Шевченку про підозру у присвоєнні 206 млн гривень “Укргазбанку”


Фото: “Радіо Свобода”

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4