Якщо ми не хочемо отримати гетто, треба відмовитись від типових проєктів комплексного розвитку території забудови, – Насіковський

Якщо ми не хочемо отримати гетто, треба відмовитись від типових проєктів комплексного розвитку території забудови, - Насіковський

Питання відбудови кожного дня набирає свою актуальність. На думку експертів, підхід до будівництва нового житла має бути абсолютно переосмисленим і людиноцентричним – тільки так ми зможемо уникнути будівництва “гетто”.


Про це KВ стало відомо з публікації співзасновника і керуючого партнера групи компаній DIM Олександра Насіковського для The Page.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


“Якщо ми не хочемо отримати гетто, треба відмовитись від типових проєктів просторового зонування та комплексного розвитку території забудови. Є сталий набір інфраструктури — школи, садочки, амбулаторії, сервісні послуги від держави, однак разом з тим є чіткий та сформований запит реального попита на житло — центри соціального тяжіння, ком’юніті хаби для взаємодії та кооперації із сусідами, комерційні об’єкти під потреби мешканців”, – розповів Насіковський.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


Так, на думку Насіковського, понад 70% інфраструктури і просторового наповнення має бути визначено згідно потреб мешканців і лише 30% виділено на стимулювання та управління соціальними потоками та заохочення бізнесів відкриватись на цих територіях.


Як раніше писала KВ, росіяни продовжують щоденно завдавати збитків житловій інфраструктурі України. Станом на серпень, більше 170  тис. кв.м житлової забудови необхідно буде комплексно відновлювати, використовуючи абсолютно нові правила й підходи.


Читайте: Понад 170 тис. кв.м житла, які ми втратили, потрібно буде відновити, – Олександр Насіковський


Фото: з відкритих джерел.


КиївВлада

Автор:
Анастасія Олійник
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4