З понад півтисячі прокурорів, які мають інвалідність, було звільнено всього п’ять осіб.
Про це, як стало відомо КВ, йдеться у повідомленні керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.
Натомість, пише активіст, українське суспільство стало свідками великої кількості публічних заяв та обурених виступів.
“З 67 хмельницьких прокурорів-інвалідів – Офіс генпрокурора НЕ спромігся перевірити незаконність статусу ЖОДНОГО”, – йдеться у повідомленні.
За словами Шабуніна, це черговий показник так званої “ефективності” управлінських команд ОП та Офісу Генпрокурора.
“За наслідками службового розслідування 09.12.2024 складено висновок, який 13.12.2024 затверджено виконувачем обовʼязків Генерального прокурора. У резолютивній частині висновку зазначено, що з огляду на обмеженість засобів службового розслідування обʼєктивно підтвердити або спростувати опубліковану в медіа інформацію про використання прокурорами органів прокуратури своїх службових повноважень або службового статусу та повʼязаних із цим можливостей з метою отримання інвалідності неможливо без проведення процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень у кримінальному провадженні”, – зазначає Генпрокуратура у відповідь на запит ЦПК.
Раніше, як про це повідомляло Державне бюро розслідувань, керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК) Тетяну Крупу та її сина начальника обласного Пенсійного фонду Олександра Крупу викрито на незаконному збагачені. Під час обшуків у них знайшли лише готівкою майже 6 млн. доларів.
Читайте: У Київській міській прокуратурі 13 прокурорів мають ІІІ групу інвалідності, ІІ – семеро
Фото: відкриті джерела
КиївВладаОксана Олійникова