З суботи Київщина в “червоній” зоні: які заборони вступають у силу

З суботи Київщина в “червоній” зоні: які заборони вступають у силу

Із 00 год. 00 хв. 30 жовтня на Київщині почне діяти “червоний” рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення було прийнято за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС, яке відбулось сьогодні, 27 жовтня. В Київській облдержадміністрації пояснили, які заборони вступають у силу.

Про це KV дізналася з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА)

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Ситуація на Київщині загострюється. Рівень госпіталізації зростає щодня. Станом на сьогодні, наприклад, 53,5% “ковідних” ліжок уже завантажені. Люди потрапляють до лікарень у важкому стані. Усім без виключення потрібен кисень. І поки що ми можемо цю потребу забезпечувати. “Червона” зона допоможе стримати швидке поширення коронавірусу. Тож ми підтримуємо рішення про її введення і на обласному рівні”, – повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Відповідно, з цієї суботи почнуть діяти жорсткі обмеження “червоної” зони. Будуть забороненими:

  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
  • робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів;
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників.

Робота всіх перерахованих закладів можлива лише, якщо 100% працівників і всі відвідувачі матимуть “зелений” COVID-сертифікат, який свідчитиме про повний курс вакцинації, або негативний результат ПЛР-тесту.

При цьому під час “червоного” рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих. Але обов’язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.

“Вкотре звертаюсь до всіх жителів нашої області: потрапити в реанімацію чи вакцинуватись – це вибір кожного. Але питання серйозне і тільки за допомогою щеплення ви зможете захистити своє здоров’я. Переконаний, що ніхто не мріє потрапити в лікарню і, тим більше, лежати під киснем, а ризики цього дуже високі. Тож закликаю подумати про наслідки і вакцинуватись”, – акцентував Василь Володін.

Зазначається, з початку вакцинальної кампанії на Київщині провели 941 300 щеплень. Повний курс вакцинації вже пройшли понад 424 тисячі жителів регіону. Центри масової вакцинації працюють у всіх районах області. Їх адреси можна переглянути тут. Окрім них, діють 205 пунктів щеплень і ще 60 мобільних бригад, які проводять імунізацію трудових колективів.

Читайте: За добу на коронавірус захворіли 880 жителів Київщини

Фото: пресслужба КОДА.

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Рекомендуємо до перегляду
Київ виділив 10 млн гривень громадам області (на що пішли гроші)
Київ виділив 10 млн гривень громадам області (на що пішли гроші)
16:00 Цьогоріч дві громади Київщини – Козинська селищна та Феодосіївська сільська – вчергове отримали зі столичного бюджету по 5 млн гривень в якості компенсації…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
09:00 Протягом червня 2024 року Рокитне Білоцерківського району Київщини здійснило публічних закупівель на 2,33 млн гривень. Найбільшою покупкою селища став модульний будинок, де цілодобово…
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
09:00 Правоохоронці розслідують факти порушень законодавства при будівництві житлових будинків на більш ніж 6,9 га землі столичного Академмістечка. Мова йде про забудову на земельних…
Banner
QlU7mDx4