Збройовий сейф: як правильно зберігати зброю

Збройовий сейф: як правильно зберігати зброю

матеріал розміщений на правах реклами

Зберігання власних цінностей в наш час є досить важливою справою. Незалежно від того, що це – документи, прикраси або грошові кошти – вберегти їх від зловмисників бажає будь-який власник. Як саме це робити кожен вирішує на власний розсуд. Проте якщо у Вас з’явилось бажання придбати зброю, то для отримання відповідних дозволів згідно з законодавством України існує обов’язкова вимога щодо правильного його зберігання.

 Збройовий сейф: як правильно зберігати зброю

Для цього у Вас повинен бути спеціальний сейф для зброї. Це може бути як невелика схованка для одного пістолета, так і розкішний сейф з броньованим склом для огляду рушниць без його відчинення. Останній має попит серед колекціонерів і його без проблем можна придбати в інтернет-магазині “Світ Замків”. 

Збройовий сейф: як правильно зберігати зброю

Вимоги до збройових сейфів

Вогнепальна зброя є доволі небезпечною сама по собі. Саме тому так важливо, щоб доступ до неї мав лише власник. Для запобігання нещасних випадків, існує ряд вимог щодо організації місця, в якому вона повинна зберігатись. Виділимо основні з них:

  • Збройовий сейф повинен бути виконаний із металу з товщиною стінок мінімум 2-3 мм.
  • Наявність спеціальних сейфових замків відповідного класу.
  • Наявність спеціального місця для зберігання бойових патронів – трейзера. Він має бути обладнаний окремим замком.
  • Висока стійкість до зламу, дії вогню тощо. 
  • Наявність спеціальних ложементів під конкретний тип зброї.
  • Місткість: зброя повинна розміщуватись вільно.

Даний список є основним. Проте слід розуміти, що під кожен (тим паче особливий) вид зброї можуть бути додаткові умови. наприклад, для великої кількості рушниць рекомендують використовувати окрему кімнату.

Збройовий сейф: як правильно зберігати зброю

Поради по зберіганню вогнепальної зброї

Кожен, хто володіє чи лише має намір придбати будь-який вид озброєння повинен розуміти свою відповідальність за його використання. Саме тому наведемо декілька простих порад, які дозволять не переживати на за це:

  1. В обов’язковому порядку зберігайте зброю в сейфі, коли вона не використовується за призначенням.
  2. В приватному будинку сейф повинен бути недоступним для дітей.
  3. Використовуйте спеціальні ложементи в сейфах для правильного зберігання.
  4. Патрони повинні зберігатись лише в спеціальному відділі (трейзері).
  5. Перед тим як ставити зброю в сейф потрібно переконатись, що вона розряджена.
  6. Рушницю та інші подібні види зброї варто зберігати дулом вниз.
  7. Переконайтесь, що в приміщенні сейф зі зброєю знаходиться далеко від легкозаймистих речовин.

Збройовий сейф: як правильно зберігати зброю

Чому потрібно використовувати збройовий сейф

Обов’язкові вимоги щодо зберігання зброї в сейфах з’явились не просто так. Очевидно, що всі вони взяті із реального життя, коли подібними правилами жорстко нехтували і це призводило до трагедії. Тому для забезпечення безпеки як зброї від викрадення зловмисниками, так і випадкового заволодіння нею дітьми надзвичайно важливим є використання спеціально призначених для таких цілей сейфів. Також це забезпечить необхідний порядок і привчить до дисципліни в поводженні з озброєнням – Ви завжди будете знати де вона знаходиться і будете мати впевненість в тому, хто має до неї доступ. 

Загалом, на рахунок вибору збройового сейфа не варто переживати. Зараз існує велика різноманітність схованок, як для найменших пістолетів, так і великогабаритних рушниць. Сучасні моделі, які Ви можете побачити в каталозі інтернет-магазину Svitzamkiv, мають великий спектр додаткових фішок. Головні з них це ексклюзивне покриття всередині та ззовні, підсвітка, броньоване скло, різні форми (до прикладу, деякі сейфи можуть поміщатись під ліжко), біометричний замок тощо. Для того, щоб розібратись яка саме модель потрібна буде Вам, радимо звертатись по консультації за телефонами +38 (050)-074-13-30, +38 (097)-281-11-34 або безпосередньо на сайт компанії “Світ замків”. 

КиївВлада

Автор:
Вероніка Злацька
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4