На вулиці Межигірській, що на столичному Подолі, в неділю, 28 квітня, родичі та друзі полонених провели акцію на підтримку захисників «Азовсталі», інших військових та цивільних, які перебувають у російському полоні. Люди вийшли нагадати, що їхні близькі з гарнізону «Маріуполь» досі знаходяться у полоні та закликали зробити усе, щоб повернути їх додому.
Про це КВ дізналася з допису на Facebook – сторінці Асоціації родин захисників “Азовсталі” та повідомлення видання “Телеграф”.
“Де захисники “Азовсталі”?” – питання, яке з плином часу набуває для всіх нас ще більшої актуальності. Адже кожен день, проведений у полоні, – це вкрадений день із життя для тисяч наших героїв – як захисників Маріуполя, так і військових з інших підрозділів”, – йдеться в дописі Асоціації родин захисників “Азовсталі”.
Люди в багатьох містах України кожних вихідних виходять на подібні мітинги, аби нагадати про долю українських бранців рф.
У Києві цієї неділі люди зібралися біля перехрестя вулиць Межигірської, Новокостянтинівської та Електриків.

Серед учасників були не лише родичі полонених, а й небайдужі українці, а також багато дітей.
Як зазначив кореспондент “Телеграф”, діти тримали плакати з написами: “Поверніть мені тата”, “Мені бракує тата”, “У когось свято, а я чекаю тата”.

Учасники акції також тримали плакати з написами: “Мовчання та полон вбивають”, “Ми боремося за вас”, “Мовчання вбиває не гірше кулі”.

Нагадаємо, 4 лютого 2024 року родини військовополонених Маріупольського гарнізону поновили акції, які деякий час не проводили, аби привернути увагу до того, що довгий час не відбувалося обмінів захисників Маріуполя та “Азовсталі” з російського полону. 8 лютого в Україні відбувся обмін полоненими, тоді додому з російського полону повернулися 100 людей, 84 з них захищали Маріуполь. Водночас родин українських військовополонених вирішили проводити мирні акції кожних вихідних. На дванадцятій у цьому році акції, 21 квітня, небайдужі громадяни та родини військовополонених на Верхніх і Нижніх Валах знову нагадували про долю бранців рф.
Фото: Телеграф
КиївВладаОлександр Попов