Столиця отримала від уряду США спецтехніку та генератори для роботи на котельних та станціях теплопостачання міста. Сучасні екскаватори вже доставлені та найближчим часом будуть задіяні в роботі. Дизельні генератори також доставлені на об’єкти КП “Київтеплоенерго”, аби забезпечити киян теплом у випадку аварій.
Про це, як передаєKВ, йдеться в повідомленні Київського міського голови Віталія Кличка.
“За програмою міжнародної технічної допомоги USAID Проект енергетичної безпеки надав КП “Київтеплоенерго” на безоплатній основі 4 екскаватори та понад 130 генераторів”, – повідомив Кличко.
За словами мера столиці, нові екскаватори-навантажувачі JCB допоможуть аварійним службам оперативно усувати пошкодження тепломереж та відновлювати теплопостачання киянам.
“Наразі в усіх районах міста працюють 38 аварійних бригад “Київтеплоенерго”. Щоденно вони усувають 30-40 пошкоджень на тепломережах”, – зауважив Кличко.
Нова сучасна спецтехніка дозволить пришвидшить виконання аварійних робіт.
Водночас дизельні генератори, надані USAID, передали на котельні, теплоелектроцентралі, станції теплопостачання, а також – для потреб диспетчеризації та зв’язку.
“Це ті об’єкти, які важливо забезпечити незалежними джерелами живлення. За допомогою генераторів вдасться зменшити перерви у постачанні тепла киянам у випадку аварій та налагодити зв’язок між підрозділами “Київтеплоенерго” у разі тривалої відсутності електропостачання”, – зазначив міський голова.
Кличко повідомив, що перш за все забезпечили генераторами ті котельні, де існують труднощі із резервним електроспоживанням для обладнання. “Це скоротить терміни відсутності тепла у домівках киян під час відключення електрики”, – запевнив мер.
Нагадаємо, 20 вересня ц.р. уряд Сполучених Штатів Америки передав труби і трубопровідну арматуру для відновлення централізованого теплопостачання для понад 20 тис. мешканців Києва. Вартість обладнання становить 1,3 млн доларів, допомога надається за підтримки USAID “Проєкт енергетичної безпеки”.
Читайте: Уряд США передав Києву 11 кілометрів труб для відновлення теплових мереж (фото)
Фото: USAID Україна