Киян та гостей міста попереджають про високий рівень забрудненості атмосферного повітря в місті. Рекомендується утриматися від провітрювання приміщення та обмежити тривале перебування на вулиці.
Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації (КМДА).
“Фіксується підвищення концентрації завислих речовин (пилу). Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря є пожежі в екосистемі Київської області та метеорологічні умови (зокрема, низька швидкість вітру), що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря”, – пояснили у Департаменті захисту довкілля та адаптації до зміни клімату.
Радіаційний фон у всьому місті у нормі.
- Станом на 10:45 на правому березі ситуація наступна:
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою проспект Європейського Союзу, 64-Г загальний індекс якості повітря – 88 (високий рівень забрудненості).
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Щусєва, 20 загальний індекс якості повітря – 70 (середній на межі з високим рівень забрудненості).
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Турівська, 28 загальний індекс якості повітря – 93 (високий рівень забрудненості).
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою проспект Берестейський, 97 загальний індекс якості повітря – 77 (високий рівень забрудненості).
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Китаївська, 22 загальний індекс якості повітря – 81 (високий рівень забрудненості).
- На лівому березі:
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Харківське шосе, 7/1 загальний індекс якості повітря – 100 (дуже високий рівень забрудненості).
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Архітектора Вербицького, 26 загальний індекс якості повітря – 97 (високий рівень забрудненості).
Слідкувати за станом атмосферного повітря та радіаційним фоном у режимі реального часу можна за посиланням та в додатку Київ Цифровий.
Нагадаємо, за даними Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського зима 2024-2025 років стала десятою у рейтингу найтепліших зим у Києві з 1881 року.
Читайте: До Києва прийшла метеорологічна весна
Фото: КМДА
КиївВладаОлександр Попов