Нацполіція заблокувала групи, що дестабілізовували внутрішню ситуації в Україні через новий молодіжний рух

Нацполіція заблокувала групи, що дестабілізовували внутрішню ситуації в Україні через новий молодіжний рух

Національна поліція заблокувала 18 каналів та груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні через новий молодіжний рух – “Редан”. Батьків закликають захистити дітей від ворожих проявів підозрілих субкультур.

Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі Національної поліції України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно повідомлення пресслужби поліції Київської області, в Україні виявлено активність нового молодіжного руху, який набирає популярності. 

“Редан” – це напрямок молодіжної субкультури, який поширився у лютому 2023 року. У москві внаслідок масової бійки загинули двоє підлітків. Учасники новин неформальних груп мають довге фарбоване волосся. Новий напрямок молодіжної субкультури “Редан” засуджує насильство зі сторони інших субкультур та виступають за індивідуальний стиль. Для ідентифікації члени такого руху використовують символіку павука, мають довге волосся та одяг стилю оверсайз”, – розповіли у пресслужбі поліції Київської області.

“Оперативні служби разом із Кіберполіція встановлюють джерела фінансування, адміністраторів цих інформаційних каналів та організаторів масових заходів”, – додали у пресслужбі Нацполіції.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Стало відомо, що загалом протягом двох днів у різних регіонах держави відбулося близько 30 зібрань молоді.

“До управлінь та відділів поліції запросили понад 700 осіб. Більшість із них – це неповнолітні. Тож ювенальні поліцейські проводять профілактичні заходи із підлітками та їхніми батьками. При цьому роз’яснюють, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років”, – розповіли у Національній поліції. 

Як пояснили у пресслужбі Національної поліції України, штучне поширення такої субкультури є російською інформаційно-психологічна операцією. Її мета — втягнути підлітків у протиправну діяльність та використати їх для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.

“Аби не дати ворогу успішно провести свою ІПСО і застерегти дітей від необдуманих вчинків, ми спілкуємося із адміністраціями та педагогічними колективами навчальних закладів, але головне: ми звертаємося до батьків і закликаємо їх бути друзями своїх дітей, проводити з ними більше часу, підтримувати їх, цікавитися, з  ким вони спілкуються і як проводять дозвілля”, – наголосили у Національній поліції України..

Читайте: СБУ арештувала активи російського бізнесмена, який фінансує випробовування ворожих ракет


Фото: Кореспондент.net

КиївВлада

Автор:
Владислава Олійник
Рекомендуємо до перегляду
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Вищий пілотаж: влада села під Борисполем вигадала як витратити 1 млрд гривень на добудову школи
Вищий пілотаж: влада села під Борисполем вигадала як витратити 1 млрд гривень на добудову школи
09:00 У селі Гора на Бориспільщині вирішили повернутися до питання добудови школи, яку почали зводити пʼять років тому. Нещодавно в сільській раді заявили, що…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачала Сквира
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачала Сквира
11:00 У жовтні поточного року основна частина видатків Сквири була спрямована на забезпечення потреб закладів освіти громади. Зокрема, закупили газ для опалення та цифрові…
Banner
QlU7mDx4