Обстріл енергетики: росармія обстріляла інфраструктуру шести областей

Обстріл енергетики: росармія обстріляла інфраструктуру шести областей

У четвер, 12 вересня, під ворожі обстріли потрапила цивільна енергетична інфраструктура у Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Одеській, Сумській та Харківській областях.

Про це КВ дізналася з повідомлення на Урядовому порталі.

“Завдяки зусиллям енергетиків ситуація в енергосистемі залишається стабільною, проте значні пошкодження, завдані масованими атаками ворога, зокрема однією з найбільших атак на енергетику 26 серпня, і далі ускладнюють роботу енергосистеми. До того ж російські війська не припиняють щоденних обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури”, – сказано в повідомленні Міністерства енергетики України.

Вказується, що за добу 12 вересня під ворожі обстріли потрапляла цивільна енергетична інфраструктура у Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Одеській, Сумській та Харківській областях.

  • У Донецькій області під час повітряної тривоги відключались повітряні лінії, внаслідок чого знеструмились кілька підстанцій, побутові споживачі, а також шахти. На момент інциденту загалом у шахтах перебувало 277 працівників, усіх виведено на поверхню. Живлення відновлено.
  • У Запорізькій області внаслідок бойових дій пошкоджено повітряну лінію. Споживачі не знеструмлювались.
  • У Одеській області через бойові дії вимикалась повітряна лінія, знеструмлювались побутові споживачі.
  • У Івано-Франківській області внаслідок атаки БПЛА пошкоджено об’єкт промислової інфраструктури, під час гасіння пожежі вимикалась повітряна лінія, знеструмлювались побутові споживачі. Живлення відновлено.

“Загально з жовтня 2022 року росія завдала більше 1000 ударів по об’єктах української енергетичної інфраструктури. Тільки цього року внаслідок ворожих атак було втрачено 9 ГВт генеруючих потужностей”, – зауважує Міненерго.

Читайте: У Києві організовують освітню програму з енергетичної незалежності для бізнесу

Фото: ілюстративне, “Укренерго”

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв

Рекомендуємо до перегляду
​​Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачав Київ
​​Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачав Київ
09:00 Загальна вартість замовлень розпорядників бюджетних коштів Києва у листопаді 2024 року сягла 5,47 млрд гривень. Найкоштовнішим договором місяця стало продовження реконструкції складів під…
Чверть мільярда в нікуди: Київрада ухвалила програму фінансування столичних ОСН
Чверть мільярда в нікуди: Київрада ухвалила програму фінансування столичних ОСН
09:00 Столична міськрада нещодавно затвердила “Програму посилення інституційної спроможності місцевого самоврядування та залучення громади до прийняття рішень”. На її реалізацію у 2025-2027 роках планується…
Нова забудова попри протести громадськості: Київрада затвердила ДПТ Солдатської слобідки
Нова забудова попри протести громадськості: Київрада затвердила ДПТ Солдатської слобідки
09:00 Столична міськрада затвердила Детальний план території (ДПТ) місцевості Солдатська слобідка – частини Шевченківського району Києва. Фактично документ направлений на легалізацію запланованої нової забудови…
Banner
QlU7mDx4