Потрібно стимулювати розвиток бізнесу, а не посилювати податковий тиск, – “УДАР Віталія Кличка” вважає, що закон 5600 має бути ветований президентом

Потрібно стимулювати розвиток бізнесу, а не посилювати податковий тиск, - “УДАР Віталія Кличка” вважає, що закон 5600 має бути ветований президентом

В законопроєкті №5600 залишилось багато норм, які значно ускладнять життя підприємців та всіх українців. “УДАР Віталія Кличка” наполягає, що він має бути ветований президентом. 


Про це KV стало відомо з допису керівника виконкому “УДАРу Віталія Кличка” Артура Палатного на своїй сторінці у Facebook.


Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“УДАР Віталія Кличка” наполягає: цей закон має бути ветований президентом. А влада має розпочати широкий суспільний діалог з представниками малого та середнього підприємництва. Пріоритетом для влади має стати створення додаткових стимулів розвитку, а не посилення податкового тиску на підприємців”, – заявив Палатний.


Він зауважив: попри те, що низка скандальних норм були виключені із проєкту до другого читання. Проте в ньому досі залишаються положення, які посилюють тиск бізнес та всіх українців. Зокрема, фермер чи власник ділянки мають платити державі мінімум 5% від вартості землі, незалежно від того, чи отримав прибуток. Селяни змушені будуть платити 18% податку на доходи за продаж продуктів, вирощених на своєму городі біля будинку, якщо отримають з цього більше 78 тис. грн.  Кожен має платити 18% ПДФО з продажу другої та третьої квартири за рік тощо. 


Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Влада забуває, що внесок малого і середнього бізнесу у ВВП країни складає, за різними оцінками, від 49 до 55%, а з урахуванням працівників – понад 60%. Посилення фіскального тиску у жодному разі не призведе до збільшення ВВП та розвитку економіки”, – підкреслив Палатний. 


“УДАР Віталія Кличка” в економічній програмі партії сформулював пропозиції, як підтримати бізнес та оживити економіку, зазначив Палатний. Зокрема, “УДАР” пропонує встановити рівні податкові правила для всіх, без пільг для великого бізнесу. Вдосконалити антимонопольне законодавство і налагодити ефективну роботу АМКУ, без врахування “особливих інтересів великого бізнесу”. Завершити судову реформу і чітко дотримуватись зобов’язань перед іноземними інвесторами.


Читайте: Рада приняла “ресурсный закон” – налоги будут повышены

Фото: Артур Палатний в Facebook.

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
“Маневр на 3 млрд”: Київрада погодила збільшення статутного капіталу “Спецжитлофонду”
“Маневр на 3 млрд”: Київрада погодила збільшення статутного капіталу “Спецжитлофонду”
09:00 Столична міськрада вирішила поповнити статутний капітал КП “Спецжитлофонд” на 3 млрд гривень за рахунок бюджету Києва. Ці гроші мають піти на формування т.зв.…
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Banner
QlU7mDx4