Столичні правоохоронці викрили організаторів компанії, яка здійснювала приховані фіноперації на території України та рф

Столичні правоохоронці викрили організаторів компанії, яка здійснювала приховані фіноперації на території України та рф

Поліцейські встановили організаторів псевдоінвестиційної компанії та криптообмінної системи, яка здійснювала приховані фінансові операції на території України та рф. У результаті українці вкладали свої гроші, які у подальшому потрапляли у рф.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Поліції Києва. 


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Слідчими розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого управління поліції Києва за процесуального керівництва Київської міської прокуратури задокументовано злочинну діяльність групи осіб, яка організувала схему відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом”, – йдеться в повідомленні. 


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За даними правоохоронців було встановлено, що організаторка зі співучасниками створила з використанням підконтрольних веб-ресурсів платіжний механізм, що дозволяє здійснювати приховані фінансові операції, які активно використовуються громадянами держави-агресора та діяли на території України. 


Основною метою було залучення активів від фізичних осіб з метою їх нібито подальшої реалізації шляхом електронних торгів, інвестування у криптовалютні токени та в галузь вирощування медичного канабісу.


“У ході досудового розслідування слідчі зібрали докази, що підтверджують отримання виплат громадянами рф від вкладів громадян України. За результатами проведених обшуків в офісному приміщенні слідчі вилучили комп’ютерну техніку та документи, які підтверджують злочинну діяльність. Крім того, слідчими вжито заходів щодо припинення функціонування вказаного незаконного механізму, поінформовано компетентні органи задля блокування виводу активів отриманих незаконним шляхом”, – додають в поліції. 


Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за 2 ст. 209 Кримінального кодексу України – легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.


Нагадаємо, Київська міська прокуратура (за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури) повідомила про підозру директору неназваного в релізі столичного комунального підприємства (КП) у розтраті коштів під час здійснення закупівель. Прокурори кажуть, що у 2020 році директор КП “заробляв” на завищенні цін на бензин.

Читайте: Прокуратура підозрює директора одного зі столичних КП у розтраті коштів на закупівлі бензина  

Фото: МВС

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Друга спроба: метро на Виноградар за майже 14 млрд гривень домовились будувати до травня 2027 року
Друга спроба: метро на Виноградар за майже 14 млрд гривень домовились будувати до травня 2027 року
09:00 Днями перспектива завершення будівництва метро на Виноградар ще трішки віддалилася від мешканців цього житлового масиву, хоча їм і не звикати. КП “Київський метрополітен”…
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам'ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам’ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
09:00 Столичні депутати погодили поновлення договору оренди земельної ділянки на вул. Старонаводницькій, 2-А, завдяки чому ТОВ “ЖК Старонаводницький” зможе будувати там 24-поверховий будинок з…
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Banner
QlU7mDx4