У БФК Gulliver заявили про рейдерське захоплення

У БФК Gulliver заявили про рейдерське захоплення

Сьогодні, 3 червня, Шевченківський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурора Офісу генерального прокурора, і постановив – передати багатофункціональний комплекс (БФК) Gulliver в управління Агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів  (АРМА). Сторона захисту вважає це грубим порушенням норм як процесуального, так і матеріального права. Керівництво БФК впевнено, що відповідне рішення суду було винесено не на підставі фактичних обставин  справи, а через ймовірний тиск на суддів, і фактично – це захоплення бізнесу за сприяння правоохоронних та силових органів.

Про це КВ стало відомо з повідомлення прес-служби БФК “Гулівер”.

“Передача активу Gulliver в управління АРМА не лише ставить під сумнів  незалежність та неупередженість судової системи країни, а й завдасть шкоди державному бюджету, адже при такому рішенні, виплати перед державними банками по кредитам будуть призупинені, це близько 40 млн гривень на місяць”,- сказано у повідомленні. 

При цьому зазначається, що менеджмент БФК Gulliver у правовому полі продовжуватиме відстоювати свою позицію в Апеляційному суді. 

Серед ключових аргументів: 

  • грубе порушення процесуальної процедури, пов’язаної з тим, що Шевченківський суд прийняв рішення щодо передачі об’єкту в АРМА, всупереч рішенню Апеляційного суду про арешт, яким не встановлюється будь-яка можливість передачі комплексу;
  • невідповідність співрозмірності вартості БФК Gulliver у порівнянні із сумою ймовірно несплачених податків, крім того, відсутня заборгованість компанії перед Державною податковою службою України;
  • реальна загроза  виконання зобов’язань перед державними банками і як наслідок, недоотримання  додаткових коштів до державного бюджету.

“Хочемо наголосити, що наш бізнес, який в умовах повномасштабної війни, продовжує працювати, надавати робочі місця, сплачувати податки, створювати якісний сервіс для партнерів та відвідувачів. Зі свого боку, ми зробимо все можливе, аби повернути об’єкт у свою законну власність. 

Ми відповідально працюємо у партнерстві з понад 250 міжнародними та вітчизняними компаніями, які є нашими орендарями, протягом понад 10 років професійно обслуговуємо комплекс та надаємо послуги десяткам тисяч людей щоденно. Надалі багатофункціональний комплекс Gulliver працюватиме у звичному режимі, виконуючи свої зобов’язання перед державою, клієнтами та відвідувачами. 

Додатково повідомляємо, що ТОВ «ТРИ О», у власності і фактичному управлінні якого знаходиться БФК Gulliver, у періоді з 2019 року було сплачено понад 620 млн. грн. податків. ТОВ «ТРИ О» виконує свої зобов’язання перед державними банками: АТ «Ощадбанк» і АТ «Укрексімбанк». Так, у 2023 році в погашення кредитних зобов’язань цим банкам було сплачено понад 300 млн гривень, а запланований обсяг погашення на 2024 рік становить понад 700 млн гривень”,- проінформувала прес-служба “Гуліверу”. 

Нагадаємо, у травні 2024 року у спецкомісії Верховної ради із захисту інвесторів зазначали, що передача столичного БФК “Гулівер” в управління АРМА економічно не обґрунтована і може завдати шкоди державному бюджету.

Читайте: Комісія ВР не вважає за доцільне передати БФЦ “Гулівер” в управління АРМА

Фото: прес-служби БФК Gulliver

КиївВлада

Олексій Вєтров

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
09:00 У серпні в Згурівці через Prozorro було зроблено замовлень на понад 11 млн гривень. Цей місяць відзначився укладенням двох “довгограючих” угод – на…
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
09:00 Правоохоронці вивчають факти можливих розтрати і привласнення бюджетних коштів при здійсненні капітального ремонту кінотеатру “Краків” у Дніпровському районі столиці. У Нацполіції зазначають, що…
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
13:00 За даними ФАО, понад 150 тис. фермерів безпосередньо постраждали від війни та були змушені мігрувати. У складному становищі найбільше опинилися аграрії, які займалися…
Banner
QlU7mDx4