У “Київводоканалі” обурилися через підозру екскерівнику компанії

У “Київводоканалі” обурилися через підозру екскерівнику компанії

Вчора, 26 вересня, правоохоронцями було повідомлено про підозру колишньому керівнику ПрАТ “АК “Київводоканал”, якого інкримінують привласнення 65 млн гривень під час боїв за столицю. В прокуратурі зазначають, що у березні 2022 року було прийнято рішення про передислокацію плавучої насосної станції, яка перебуває на балансі ПрАТ “АК “Київводоканал”, однак, вона начебто вона не підлягає експлуатації за цільовим призначенням через свій технічний стан. В свою чергу “Київводоканал” вважає звинувачення безпідставними та такі, що не враховують висновків технічної експертизи.


Про це KВ стало відомо з повідомлення на Офіційному порталі Києва з посиланням на “Київводоканал”. 


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як йдеться в повідомленні, Київська міська прокуратура повідомила про підозру колишньому керівнику “Київводоканалу” за фактом розтрати бюджетних коштів. Мова йде про те, що під час війни було розроблено проект передислокації плавучої насосної станції Київводоканалу, яка слугувала альтернативним засобом постачання води


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У “Київводоканалі” зазначають, що звинувачення ґрунтується на тому, що станція нібито не підлягає експлуатації за цільовим призначенням через свій технічний стан. 


“Проте, для підтримання в робочому стані обладнання станції щорічно виконувались планово попереджувальні ремонти згідно графіків. Останній “AKT перевірки стану готовності до пуску в експлуатацію комплексу станції для забезпечення безперебійного водопостачання і запобігання погіршення якості питної води в період повені 2021 року” складений 2 квітня 2021 року”, – повідомляють у компанії. 


Також в водоканалі додають, що на виконання доручення для підготовки до весняно-паводкового періоду 2023 року власними силами були виконані регламентні роботи на обладнанні станції. Очікувані результати реалізації проекту передислокації – забезпечення міста Києва резервним (альтернативним) водозабором, у випадку можливих ракетних ударів або їх повного знеструмлення. Крім того, це можливість забезпечення питною водою при обмеженому використанні до 1,5 млн. осіб, а також можливість заповнення в мінімальних обсягах системи водою для пожежогасіння.


“ПрАТ “АК “Київводоканал” наголошує – зазначені прокуратурою звинувачення не підтверджуються фактами та відповідними документами, наданими слідству, і попри сприяння слідчім діям, тиск на працівників підприємства триває, що підтверджує упередженість слідчих”, – підсумовують у компанії. 


Нагадаємо, вчора, 26 вересня, правоохоронцями повідомлено про підозру колишньому керівнику ПрАТ “АК “Київводоканал”. Йому інкримінують привласнення 65 млн гривень під час боїв за столицю. Нагадаємо, що головою правління та генеральним директором ПрАТ “АК “Київводоканал” до серпня 2023 року був Сергій Крушановський.


Читайте: Екскерівнику “Київводоканалу” повідомлено про підозру в розтраті 64 млн гривень на “передислокацію” плавучої насосної 

Фото: відкриті джерела 

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
Banner
QlU7mDx4