Акти готовності до роботи взимку отримали понад 90% житлових будинків, що розташовуються у зоні обслуговування столичних муніципальних керуючих компаній. У КМДА вважають, що рівень отримання актів готовності недостатній. Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв звернувся до керівників місцевих ЖБК та ОСББ с проханням прискорити роботу з отримання актів готовності будинків.
Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби КМДА.
“Ми зараз на фінальному етапі готовності до зими, і кожна посадова особа в районі, підприємстві чи інших організаціях, що займаються підготовкою до запуску тепла, має усвідомлювати серйозну відповідальність в нинішніх умовах воєнного стану. У Києві різноманітний житловий фонд, багато будівель старої забудови, однак усі без винятку мешканці повинні бути з теплом цієї зими. Будинки різних категорій та різної проблематики – це наша зона відповідальності без винятків. Маємо діяти в єдиній злагодженій системі координат з усіма, аби в цей нелегкий період пройти опалювальний сезон надійно та з необхідними послугами”, – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
Він також зауважив, що будинки ЖБК і ОСББ мають пришвидшити роботу, оскільки їх рівень отримання актів сьогодні недостатній.
“Місто готове допомагати вирішувати нагальні об’єктивні проблеми, але вимоги до всіх однакові – будинки повинні бути готові запустити теплоносій, а комунальні служби цілодобово повинні бути готові усувати аварійні ситуації. Тому я прошу керівників ЖБК та ОСББ прискорити роботу з отримання актів готовності й оперативно вирішувати на районному чи міському рівні проблеми”, – зазначив Петро Пантелеєв.
Раніше KВ писала, що у рамках підготовки до майбутнього опалювального сезону КП “Київтеплоенерго” збільшило до 38 кількість аварійно-відновлювальних бригад. На підприємстві кажуть, що аварійники цілодобово працюють у всіх районах міста, а їхнє завдання – усунути пошкодження, виявлені під час гідравлічних випробувань теплових мереж та під час експлуатації. Розширюючи аварійну службу “Київтеплоенерго” планує прискорити терміни усунення пошкоджень під час опалювального сезону та мінімізувати перерви у наданні послуг.
Читайте: “Київтеплоенерго”, готуючись до зими, збільшило кількість аварійних бригад
Нагадаємо, уряд Сполучених Штатів Америки (США) передав труби і трубопровідну арматуру для відновлення централізованого теплопостачання для понад 20 тис. мешканців Києва. Вартість обладнання становить 1,3 млн доларів, допомога надається за підтримки USAID “Проєкт енергетичної безпеки”.
Читайте: Уряд США передав Києву 11 кілометрів труб для відновлення теплових мереж (фото)
Нещодавно у Київській міській державній адміністрації (КМДА) розповіли про хід підготовки столиці до зими. Також міська влада закликає мешканців Києва самостійно провести утеплення своїх квартир.
Читайте: Столична влада закликала містян самостійно утеплити свої квартири
Фото: oda.zht.gov.ua