У Києві затвердили Програму комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду в місті Києві.
Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі Київської міської ради.
“Таке рішення було прийнято 8 грудня на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 00 депутатами”, – повідомили у пресслужбі Київської міської ради.
Як зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександр Бродський, об’єкти застарілого житлового фонду, кількість яких складає 5 тисяч 395 будинків, фактично вичерпали свій експлуатаційний ресурс та мають незадовільний технічний стан.
“Продовження експлуатації таких будинків несе в собі не лише незручності, а й пряму загрозу для їх мешканців: руйнація, аварії зношених інженерних мереж, непристосованість для маломобільних груп населення, низька енергоефективність. Необхідно реалізувати низку заходів щодо забезпечення проведення комплексної реконструкції цих об’єктів, оскільки з точки зору надійності та економії коштів набагато ефективніше буде провести комплексну реконструкцію об’єктів, ніж систематично виконувати точковий ремонт”, – розповів Олександр Бродський.
За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, необхідно комплексно розв’язувати питання оновлення об’єктів застарілого житлового фонду задля розвитку інфраструктури.
“Наразі ПП “Інститут Урбаністики” розробило Програму комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду в місті Києві. Підтримка та реалізація програми забезпечить створення комфортних та безпечних умов для проживання мешканців. Крім цього, реалізація програми допоможе залучити додаткові інвестиції та збільшити розмір податкових надходжень до місцевого бюджету з метою подальшого сталого розвитку міста Києва”, – додала Юлія Ярмоленко.
Нагадаємо, на сайті Київської міської ради розмістили петиції щодо демонтажу трьох незавершених об’єктів будівництва. Скарги стосуються довгобуду на Львівській площі та ще двох будівель на проспекті Перемоги та біля перехрестя Повітрофлотського проспекту.
Читайте: Владу Києва просять позбутися столичних довгобудів
Фото: з відкритих джерел