Монолог із моїм другом – Києвом

Монолог із моїм другом – Києвом

О Києве, батьку мій хресний і водночас мій друже! Щодня я пригортаюся до тебе подумки і насолоджуюся твоєю величчю! Люблю я кам’яні твої “обійми” – асфальтовані вулиці, історичні архітектурні будівлі, що манять своєю красою та унікальні сучасні споруди, що вражають своїм новітнім дизайном.

Гортаючи у пам’яті твої сторінки історії, пригадую багато легенд та переказів, пов’язаних із твоїм заснуванням та розбудовою. Минали століття й історія залишила нам на твоїй території багату спадщину визначних подій та пам’ятних дат, які назавжди вкарбувалися в нашу свідомість і в історичну пам’ять всього українського народу.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

Такий багатогранний! Мій Києве, ти славний не лише своєю історією, а багатою культурою. Думаю чимало киян та твоїх гостей не можуть не захоплюватися твоєю старовинною та новітньою архітектурою, скульптурами та пам’ятками, із захопленням відвідують різноманітні виставки, кінотеатри, театри, фестивалі, концерти, музеї, цікаві туристичні локації, черпаючи для себе чимало корисного і пізнавального.

Скупий на зелень, на квіти і трави, ти все одно залишаєшся в моєму серці. Так, твої “легені”, Києве, – це лише три ботанічних сади: ботанічний сад імені Миколи Гришка, ботанічний сад імені Олександра Фоміна, ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування, але крізь по-своєму красиві кам’яні “обличчя” споруд все ж подекуди квітнуть поодиноким цвітом твої “очі”, мій любий друже Києве, і зеленими трав’яними доріжками де-не-де стелиться травичка.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

О Києве, ти такий прекрасний, але й такий контрастний!.. На твоїх вулицях відчутна класова нерівність між багатими та бідними. Одні їздять на надто дорогих автомобілях, відвідують дорогі салони краси, відпочивають на популярних  курортах, а інші, економлячи на всьому, ледве виживають, копійку до копійки складають, аби прожити ще один день.

Твої контрасти, на жаль – це наше сьогодення. І з раннього віку до глибокої старості в кожного з нас є радощі та смуток. Однак прикро, що більшість причин нашого смутку, наших проблем, мій Києве, цілком під силу вирішити місцевим чиновникам, адже всі соціально-економічні проблеми, присутні в місті – це результат їхньої бездіяльності. Влаштувати дитину в садочок чи в школу, покращити дозвілля підростаючого покоління, забезпечити роботою молодь, провести благоустрій парків та дворів, відремонтувати дороги та багато іншого ще потребує вирішення. І від цього безладу у мене в серці постійно щемить…

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

Києве любий, древній і водночас сучасний! У тобі ж є неоціненний потенціал! Я думаю, що з Божими молитвами та з мудрими керівниками можна було б вивести тебе, Києве, на зовсім інший – набагато якісніший рівень розвитку. Втілення новітніх економічних і освітніх програм, відкриття шкіл та садочків, будівництво мостів, заводів і підприємств, підвищення рівня життя населення та стандартів якості – ось що зробить тебе найкращим і найперспективнішим містом у Європі!

КиевVласть

Автор:
Аліна Микитчик
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
09:00 У серпні в Згурівці через Prozorro було зроблено замовлень на понад 11 млн гривень. Цей місяць відзначився укладенням двох “довгограючих” угод – на…
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
09:00 Правоохоронці вивчають факти можливих розтрати і привласнення бюджетних коштів при здійсненні капітального ремонту кінотеатру “Краків” у Дніпровському районі столиці. У Нацполіції зазначають, що…
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
13:00 За даними ФАО, понад 150 тис. фермерів безпосередньо постраждали від війни та були змушені мігрувати. У складному становищі найбільше опинилися аграрії, які займалися…
Banner
QlU7mDx4