Благодійність як норма сучасності

Олена Гриб
Олена Гриб

менеджер "І.Б.К. Девелопмент"

Благодійність в наш час вже стала нормою прояву гуманності та людяності. І одним з найсильніших та потужніших особливостей людини – є бажання допомагати іншим та ділитися своїми благами. У цивілізованих країнах пожертви  – це норма життя. Люди вважають абсолютно природним 10% свого часу або доходу спрямувати на суспільно добрі справи, наприклад, на допомогу або підтримку перспективних проектів.

Компанії, оцінивши свої можливості, можуть займатися благодійністю, незалежно від сфери своєї діяльності, та витрачаючи не кошти, а ресурс. 

Надавати безкоштовні консультації, майстер-класи, послуги оренди приміщень чи обладнання, навчати молодих спеціалістів та ділитися позитивними кейсами – все це допомога.

Благодійність може відігравати важливу роль в бізнесі з багатьох причин.

Перш за все, підтримка благодійних організацій може допомогти бізнесу залучати нових клієнтів та зберігати існуючих. 

Багато споживачів віддають перевагу тим компаніям, які показують свою соціальну відповідальність та допомагають громаді. Крім того, акції благодійності можуть збільшити відомість бренду та зміцнити його репутацію.

Друге, підтримка благодійних організацій може покращити стосунки зі співробітниками та залучити нових талантів. Багато людей хочуть працювати в компаніях, які дійсно допомагають громаді та показують соціальну відповідальність.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Третє, підтримка благодійних організацій може допомогти бізнесу створити позитивне вплив на оточуюче середовище та зменшити його вплив на довкілля. Бізнес може підтримувати проекти з екології, збереження природи та зменшення викидів в атмосферу, що допоможе не лише залучити клієнтів, але й покращити якість життя людей та довкілля в цілому.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Крім того, підтримка благодійних організацій може створити можливість для бізнесу долучитися до розвитку спільноти та впливати на соціальні проблеми, що є важливим для багатьох людей. 

Ваша компанія може долучитися до вирішення глобальних проблем місцевої громади чи суспільства в цілому, привернувши увагу ЗМІ, що пришвидшить поширенню інформації та залученню інших партнерів. 

Таким чином це збільшить шанси на швидше вирішення питання, підвищить віру в компанію та її суспільно відповідальну позицію.

У цілому, благодійність може відігравати важливу роль в успіху бізнесу, допомогти залучити та зберегти талановитих та мотивованих співробітників, які бажають працювати для компанії з сильними цінностями та метою. Ідея допомогти повинна бути чесною та інтегрованою частиною діяльності компанії.

Якщо ваша ідея має кінцеву мету та правильну стратегію – благодійність може бути вигідною для бізнесу, спільноти та глобальної економіки в цілому.

КиївВлада

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Старт відбудови будинку №19 на Сальського: вартість, терміни та плями у досьє підрядника
Старт відбудови будинку №19 на Сальського: вартість, терміни та плями у досьє підрядника
09:00 КП “Житлоінвестбуд-УКБ” без конкурсу визначило підрядника для відбудови зруйнованого російським ракетним ударом будинку на вулиці Сальського, 19, під завалами якого загинуло 13 людей.…
Не вигнали, а сам пішов: Київрада підтримала припинення повноважень секретаря Володимира Бондаренка
Не вигнали, а сам пішов: Київрада підтримала припинення повноважень секретаря Володимира Бондаренка
14:21 Київрада підтримала дострокове припинення повноважень заступника міського голови Києва – секретаря міськради Володимира Бондаренка. Це було зроблено “демонстративно”: спочатку депутатський корпус не підтримав…
Бюджетна допомога забудовникам: КМДА судиться з Антимонопольним комітетом через берегоукріплення Русанівської протоки
Бюджетна допомога забудовникам: КМДА судиться з Антимонопольним комітетом через берегоукріплення Русанівської протоки
09:00 Київська міськдержадміністрація (КМДА) у судовому порядку намагається скасувати рішення АМКУ щодо порушення міською владою законодавства про захист економічної конкуренції. Так, “антимонопольники” дійшли висновку,…
Banner
QlU7mDx4