Хто не має бути у Верховній Раді

Дмитрий Спивак
Дмитрий Спивак

Старший преподаватель кафедры политико-психологических проблем общественного развития НПУ имени М. П. Драгоманова

Є декілька категорій кандидатів у депутатів, які не мають потрапити до Верховної Ради.

  1. Депутат-антиукраїнець. Свою антиукраїнську позицію пояснює політичними поглядами та відстоюваннями інтересів виборців. Щиро вірять в те про що говорять (брешуть). Те що на сході є “ополченцы”, що ніякої російської армії на території України немає, що краще спокійне життя при Януковичі, аніж таке при “хунті”. Сподіваємось що таких персонажів буде небагато, а їх блоки і партії до прохідного бар’єру не дотягнуть.

  2. Депутат – чиновник. Девіз : “Якщо не Я – то хто”. Вважає що він краще за всіх розуміється на проблемах держави, інші взагалі нічого не розуміють. Щоправда за такими амбіціями часто приховується непрофесіоналізм і власні інтереси.

  3. Депутат – олігарх (друг олігарха). “Я за Вас, відстоюватиму всі Ваші інтереси, я взагалі за Мир”, але залиште мені можливість залізти в бюджет і “з ним трохи попрацювати”. Поки в державі ще буде щось цікавеньке, така категорія буде існувати.

  4. Депутат – все життя депутат. Є частина депутатського корпусу, коріння якого росте напевне з часів УРСР. Про інше існування чи діяльність вони і не ризикують думати.

  5. Депутат – псевдо патріот. На словах – патріот України, життя готовий віддати за неї, але насправді хитро замаскований тип 1 в поєднанні з типом 3. На жаль на патріотичних гаслах пройде дуже багато таких людей.

  6. Депутат – новачок. Великі амбіції, часом велике бажання щось зробити. Найменш небезпечні, адже вірять в силу “громадського суспільства”. Їх подальша доля буде залежати від того, під чий контроль попадуть.

Ось такі типи, як на мою суб’єктивну думку, можуть існувати серед кандидатів у депутати. Лише рівень свідомості виборців здатен зменшити їх присутність у новій Верховній Раді.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
Banner
QlU7mDx4