Влада знову наступає на ті ж граблі

Влада знову наступає на ті ж граблі

Люди, які зараз перебувають у владі – на різних посадах, а також ті, хто буде колись у владі, мають зробити головний висновок: така кількість незадоволених означає, що у взаємодії влада-народ, дійсно, щось не так.

Ну не можна так себе вести з людьми!

Влада закрита – ми не знаємо, що робиться і що планується зробити, професійність і досвід давно вже не є критеріями призначаення на посади. Влада тишком-нишком перерозподіляє бюджетні гроші, неефективно і не за цільовим призначенням.

Будемо чесні – ми серед світових чемпіонів по корупції! Влада приймає рішення, виходячи тільки зі своєї позиції, і не думає запитати людей: чи хочете Ви базар на Володимирській гірці; чи потрібна вам, кияни, розв’язка на Поштовій; чи доцільно продати Гостинний двір під черговий остогидлий торгівельний центр?

В основі рішень – не благо людей, а кулуарні домовленості про відсоток відкатів. Та навіть їхні відписки на звернення громадян – цинічно тупі і безінформативні. Навіть найбільш терплячих це може довести до відчаю!

Ще влітку 63% киян сказали, що влада робить щось не те. Але влада знову наступає на ті ж граблі: вони просто нас не бачать і не чують… На вулиці вийшла безпрецедентна кількість людей, опозиція втрачає контроль над ситуацією – вона навіть не може захистити тих мирних мітингувальників, на яких зараз масово заводять кримінальні справи.

Так спитайте ж людей: чим вони незадоволені, що вони хочуть! Без політичних гасел – дізнайтеся, з чим ці людочки вийшли на вулиці, і зробіть перезавантаження: кадрів і взаємовідносин з народом. Зробіть самі! Ну це ж ваш народ! Ну він же вас годує, одягає, дає вам такі блага, про які платники податків і в снах не бачать! Ну ви ж влада цієї країни, не сусідньої…

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4