Протягом травня бюджетні замовники селища Велика Димерка уклали договорів майже на 10 млн гривень. Три чверті цих коштів спрямували на ремонти у двох десятках житлових будинків громади, які були пошкоджені під час кількатижневої окупації селища рашистами. По більшості замовлень ані термінів, ані переліку робіт знайти не вдалося, адже відповідні договори селищна влада вирішила не опубліковувати. Найбільші травневі підряди дісталися підприємцям, які наче були створені для виконання робіт на території Великодимерської громади, адже всі свої замовлення отримали виключно від її влади. На що ще в травні 2023 року витрачалися кошти у селищі Велика Димерка Броварського району – у тридцять п’ятій частині циклу КиївВлади “Справи насущні”.
Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у травні 2023 року Великодимерська селищна рада і підпорядковані їй підприємства уклали за результатами публічних закупівель 136 договорів на 9,86 млн гривень.
Найбільші видатки
1. Основну частина травневих видатків – 7,31 млн гривень – Великої Димерки становлять замовлення селищного Управління будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ремонтів (включаючи проєктні роботи) будівель, що зазнали пошкоджень внаслідок військової агресії рашистів. З цих грошей 6,87 млн гривень спрямували на капітальні ремонти 15 житлових будинків садибного типу за адресами:
-
вул. Покровська, 87, Соборна, 7, Ворошилова, 21, Пушкіна, 90 та 96 у селищі Велика Димерка;
-
вул. Кринична, 15 та 10-А, вул. Кооперативна, 1, Голуба, 4 у селі Бобрик;
-
вул. Лісова, 6 у селі Підлісся;
-
вул. Київська, 94 у селі Залісся.
Із вказаного переліку замовлень договори опублікували лише по ремонтам за трьома адресами: вул. Кринична, 15 та Кооперативна, 1 у Бобрику, де завершення робіт заплановано до 1 серпня 2023 року, та по вул. Київська, 94 у селі Залісся, де роботи триватимуть до кінця поточного року. По решті закупівель відповідних договорів у відкритому доступі немає, відтак дізнатися терміни їх виконання та перелік робіт не вдалося.
Ще на 157,24 тис. гривень замовили аварійно-відновлювальних робіт в чотирьох будинках громади – вул. Шевченка, 15 та Сеньківська, 2 в селі Русанів, а також вул. Олімпійська, 17 та Павла Поповича, 12 у Великій Димерці. Серед цих закупівель договір опублікований тільки по найдорожчому ремонту – в будинку №17 на вул. Олімпійській, де за майже 107 тис. гривень до кінця поточного року повинні замінити вікна. По іншим трьом замовленням – дати завершення робіт та чіткий перелік робіт невідомі.
Решта майже 286 тис. гривень із вказаних 7,31 млн гривень “ремонтних” замовлень спрямували на виготовлення проєктної документації для цих ремонтів та технічний нагляд за ними.
2. На другому місці серед найбільших замовлень селища Велика Димерка опинилися два договори, пов’язані зі збиранням та захороненням побутових відходів. Перший договір уклало КП “Великодимерське” за 233 тис. гривень на розміщення та захоронення твердих побутових відходів. За умовами договору підрядник прийматиме на свій полігон орієнтовно 700 куб. метрів відходів протягом травня-грудня поточного року на своєму полігоні, що знаходиться в Броварському районі (земельна ділянка з кадастровим номером 3221280800:08:010:0001). Другий договір підписав виконком Великодимерської селищної ради за 231,12 тис. гривень на постачання 30 пластикових контейнерів для збору твердих побутових відходів ємністю 1100 літрів.
3. Третє місце серед травневих видатків Великої Димерки посіли замовлення селищного Управління будівництва, ЖКГ та розвитку інфраструктури поточних ремонтів дорожнього покриття загальною вартістю 418,75 тис. гривень. За ці кошти в селищі збираються підремонтувати вулиці Гоголівську, Докучаєва, Паркову, Печерську (колишня Пушкіна), Промислову, Ярослава Мудрого. Договори також не опубліковані, терміни виконання робіт невідомі.
4. На четвертому місці банальна закупівля палива, якого в травні комунальні підприємства та заклади сумарно замовили на 219,47 тис. гривень.
5. Закриває п’ятірку найбільших видатків Великої Димерки минулого місяця замовлення поточного ремонту пошкодженого внаслідок бойових дій зовнішнього освітлення на 203,81 тис. гривень на вулиця центра громади та трьох сіл, що постраждали внаслідок бойових дій:
-
вул. Володимира Івасюка, Богдана Хмельницького, Жовтнева, Малинова та Злагоди в селищі Велика Димерка;
-
вул. Київська, Молодіжна, Спеціалістів, Гайова, Хамбіра, Шевченка та Перемоги в селі Русанів;
-
вул. Центральна та Набережна в селі Михайлівка;
-
вул. Київська в селі Плоске.
Серед інших витрат овочі та фрукти за 129 тис. гривень та сотня стільців для укриття за 99,95 тис. гривень для Великодимерського ліцею, 80 пар тактичного взуття за 99 тис. гривень на замовлення виконкому селищної ради, деревина для ремонту дитячих майданчиків за 99 тис. гривень на замовлення КП “Великодимерське”, 25 комплектів футбольної форми за 39 тис. гривень для футбольного клубу “Колос”, три шахових годинники та комплект шахових фігур на 6,7 тис. гривень для КЗ “Центр культури, дозвілля та спорту”.
Укладали протягом травня у Великій Димерці договори за результатами публічних закупівель 13 замовників. На найбільшу суму – майже 8 млн гривень – угод підписало Управління будівництва, ЖКГ та розвитку інфраструктури Великодимерської селищної ради, яке виступило замовником ремонтів житлових будинків, вуличного освітлення та доріг.
Найбільші підрядники
Протягом минулого місяця великодимерські бюджетні замовники укладали договори з 58 компаніями та підприємцями. На найбільші суми угод підписано з трьома виконавцями, яким дісталися найдорожчі “ремонтні” підряди в пошкоджених війною будівлях, а саме:
-
ТОВ “Юність Інвест НК” (*) отримало 6 підрядів загальною вартістю 3,01 млн гривень на капремонти житлових будинків по вул. Покровській, 87 у Великій Димерці, вул. Лісовій, 6 в селі Підлісся, вул. Криничній, 15 та 10-А, Кооперативній, 1 та Голубій, 4 в селі Бобрик;
-
підприємцю Миколі Батечку віддали 7 замовлень на загальну суму 2,03 млн гривень на ремонтні роботи по вул. Олімпійській, 17 та Павла Поповича, 12, Ворошиловій, 21, Соборній, 7, Пушкіна, 90 та 96 у Великій Димерці, а також на ремонт покрівлі КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”;
-
підприємиця Оксана Мар’янська за 1,54 млн гривень буде займатися капремонтами житлових будинків по вул. Київська, 94 в Заліссі та Черняхівського, 21, 51 і 52 в Гоголеві.
Перші 20 компаній та підприємців, які отримали минулого місяця у Великій Димерці замовлень на найбільші суми
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Юність Інвест НК” зареєстровано в 2021 році в Києві. Статутний капітал – 100 тис. гривень. Основний вид діяльності – організація будівництва будівель. Засновник – ТОВ “Інновейшен Девелопмент”, кінцеві бенефіціарні власники – Тетяна Маркуця та Галина Пильтяй, які прописані в одній столичній квартирі. Керівник – Віталій Бондаренко.
За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Юність Інвест НК” перемогло у 32 закупівлях загальною вартістю 9,75 млн гривень. Всі замовлення фірма отримала від Великодимерської селищної ради та підпорядкованих їй навчальних закладів – Русанівського та Гоголівського ліцею.
Микола Батечко зареєструвався як ФОП в 2019 році в селищі Велика Димерка. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. За результатами участі у публічних закупівель він отримав 132 підряли на 16,90 млн гривень. Найбільші замовники – виконком Великодимерської селищної ради та її Управління будівництва, ЖКГ та розвитку інфраструктури. Решту замовлень отримав від інших замовників Великої Димерки, а також Броварів.
Оксана Мар’янська зареєстрована як ФОП в 2014 році в селищі Велика Димерка. Основний вид діяльності – організація будівництва будівель. За результатами участі у публічних закупівель вона підписала 36 договорів загальною ціною 4,25 млн гривень. Всі підряди їх дісталися на виконання робіт у Великій Димерці.
Читайте: У Великодимерській громаді “українізували” кока-колу та перейменували 80 вулиць
Нагадаємо, селище Велика Димерка Броварського району, що за 34 км від столиці, зазнало великих руйнацій під час нащестя рашистів на Київщину. Російські окупанти почали обстрілювати селище 8 березня, тоді ж там селищі почали з’являтися ворожі танки, які розстрілювали все і всіх навкруги. 14 березня загарбники повністю окупували селище і тримали його під контролем до 1 квітня, аж поки від рашистів не очистили всю Київщину.
Читайте: На Київщині у Великій Димерці спалений танк обсадили квітами та капустою (фото)
Селищну раду Великої Димерки очолює Анатолій Бочкарьов.
Читайте також: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль
Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха
Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер
Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань
Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе
Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів
Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів
Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород
Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин
Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель
Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки
Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань
Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани
Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка
Справи насущні: скільки та на що у березні вистачало Ставище
Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів
Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв
Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав
Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське
Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка
Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків
Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Сквира
Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Калита
Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів
Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка
* ТОВ “Юність Інвест НК” (код ЄДРПОУ: 44485143)
Фото: колаж KВ