Афіша Національної філармонії України на 18-24 січня 2021

Афіша Національної філармонії України на 18-24 січня 2021

У період січневого локдауну Національна філармонія України пропонує слухати музику онлайн. Видання КиевVласть запрошує поціновувачів вишуканої музики приєднатися до онлайн трансляцій концертів наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.


18 січня, понеділок

Музика Вівальді та  П’яццолли

Національний ансамбль солістів “Київська камерата” (художній керівник і диригент – Валерій Матюхін) представлять музику Антоніо Вівальді та Астора П’яццолли. У програмі цього вечора своєрідно поєднаються старовинна та сучасна музика, де особливими стануть українські версії творів Великого Астора. Його твори звучатимуть в аранжуваннях Мирослава Скорика, Євгена Станковича, Ярослава Верещагіна, Олега Маринченка та Руслана Єгорова. 

Початок: 19:00

Доступ до онлайн трансляції: https://bit.ly/34W1SSS

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

20 січня, середа

Концерт “Вогонь серця”

Окрім популярних сучасних творів, квартет гітаристів “Київ” представить і дві композиції співака Романа Смоляра на вірші українських поетів Павла Тичини та Василя Стуса. Ці твори звучатимуть у виконанні автора. Відомо, що квартет гітаристів “Київ”, який існує вже майже три десятиліття, створений знаним музикантом Володимиром Шаруєвим. Як керівник квартету, до його складу він залучив власних учнів, випускників Національної музичної академії України імені Петра Чайковського – Руслана Черемних, Олега Григоровича та Марію Шаруєву. Концерти цього квартету постійно відбуваються із успіхом в Україні та за її межами. 

Початок: 19:00

Доступ до онлайн трансляції: https://bit.ly/3aZ94kG

21 січня, четвер

Від Баха до П’яццолли

Національний камерний ансамбль “Київські солісти” під орудою Ігоря Пучкова представлять концертну програму із назвою “Від Баха до П’яццолли”. Звучатиме вишукана класика від старовини й до сучасності, а солістами будуть віолончелісти Ігор Чекайло та Ігор Пацовський.

Початок: 19:00

Доступ до онлайн трансляції: https://bit.ly/2X01BcV

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

24 січня, неділя

Концерт-бесіда

Національна філармонія України представить два онлайн концерти для дітей:  концерт-бесіда про музичні інструменти для дітей молодшого та середнього віку. Тут із легендами та переказами про струнні, духові та ударні інструменти, а ще – про родовід, зокрема, таких старовинних українських музичних інструментів, як цимбали та сопілка, познайомить Світлана Корецька.

Початок: 12:00

Доступ до онлайн трансляції: https://bit.ly/38yqX8E

Концерт-бесіда про народні інструменти світу для дітей середнього та старшого віку. Гідом у незвичному музичному маршруті буде Світлана Корецька. Зокрема, вона окреслить унікальність традиційних музичних інструментів різних країн світу. Милуватися музичними краєвидами Азії, Африки, Америки та Європи допоможуть музиканти ансамблю народних інструментів “Рідні наспіви”. Звучатиме популярна музика українських та світових композиторів-класиків. 

Початок: 15:00

Доступ до онлайн трансляції: https://bit.ly/38vFnX

Фото: Національна філармонія України

Пишіть нам на пошту: stylekievvlast@gmail.com

КиевVласть

Автор:
Анастасія Хіценко
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4