Для творця найголовніше та найприємніше – бачити, що його творчість поважають і цінують

Для творця найголовніше та найприємніше - бачити, що його творчість поважають і цінують

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права. Можливо для більшості це свято і не має великого символізму, проте його велике значення розуміють не тільки ті, хто причетні до видавництва, а всі, хто генерує творчість, особливо, якщо має бажання її монетизувати.

На сьогоднішній день, коли у кожного в кишені є смартфон, усі бажаючі можуть знайти контент на свій смак і розсуд, навіть не оплачуючи підписки на кіносервіси, музичні додатки, ігри та допоміжні програми. Проте при цьому споживач несвідомо знижує бажання автора робити будь-який контент, впливаючи на його якість, а також спонсоруючи піратство.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV 

Автори піратських сайтів викладають туди контент, придбаний за свої кошти, при цьому розміщуючи там оплачувану рекламу, таким чином заробляючи. Це вигідно як йому, так і споживачу, оскільки той у свою чергу економить кошти. Втрачає при цьому автор.

Важливо розуміти, що спонсорувати будь-яку творчість важливо. Скачуючи книгу з інтернету, читач губить потенціал автора, оскільки він не отримає свою фінансову винагороду за неї та можливо відмовиться від письменницького майбутнього.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Викладаючи матеріал чужого авторства на свою сторінку у соціальних мережах, людина набиває собі аудиторію. Проте не вказавши справжнього автора, він втрачає своїх потенційних читачів. Виходить, що людина наживається на чужій роботі.

Ось що думає на цей рахунок активна користувачка соціальних мереж, поетеса, авторка багатьох прозових творів, а також учасниця літературних вечорів від Ursus Poetry Валерія Болобан:

“Я обожнюю ділитися своєю творчістю! Для мене чи не найголовнішим хобі є ділитися контентом зі своїми підписниками – вірші, проза, думки про книги, фотографії… Відгуки тих, хто за мною слідкує надзвичайно мене надихають! Проте не один раз зустрічалася з тим, що мої авторські твори викладали на сторонні сторінки у соціальних мережах. Дізнаючись про це мені стає вкрай неприємно. Якби моїми віршами ділилися, залишаючи мої контакти – це було б здобутком. Проте коли їх просто викладають, або ще гірше, видають за свої – це вкрай неприємно. Для творця найголовніше та найприємніше – бачити, що його творчість поважають і цінують.”

Нам не варто забувати про важливість вдячності автору за працю. Незалежно від того чи це професійний автор, чи хлопець, що тільки почав музичну кар’єру –  їх вклад у творчість варто цінувати, а їх стараннями варто не наживатися, а надихатися.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV” 

КиевVласть

Автор:
Валерія Нестеренко “Репортери”
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Підозра іноземцю: на капремонті гуртожитка “Київпастрансу” могли вкрасти 1,8 млн гривень
Підозра іноземцю: на капремонті гуртожитка “Київпастрансу” могли вкрасти 1,8 млн гривень
09:00 Нацполіція розслідує справу щодо розкрадання 1,8 млн гривень столичного бюджету при здійсненні капремонту одного з гуртожитків КП “Київпастранс” на вул. Мрії (раніше мала…
Finita la Вирлиця: суд поставив крапку у справі щодо повернення столичній громаді берегів озера
Finita la Вирлиця: суд поставив крапку у справі щодо повернення столичній громаді берегів озера
09:00 Столична прокуратура спільно з активістами добилися повернення до комунальної власності ділянки площею 19,72 га в Дарницькому районі біля озера Вирлиця (фактично, водно-болотні угіддя).…
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
09:00 У серпні в Згурівці через Prozorro було зроблено замовлень на понад 11 млн гривень. Цей місяць відзначився укладенням двох “довгограючих” угод – на…
Banner
QlU7mDx4