Ми різні – ми рівні

Ми різні – ми рівні

22 травня в Бучанському міському парку відбувся соціальний фест “Ми Різні – Ми Рівні”.

У літньому театрі парку організували конференцію, де спікери піднімали важливі питання гендерної рівності.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV 

Для дітей безкоштовно проводили майстер-класи з танців, рукоділля та математики. Міжнародна школа ментальної арифметики Indigo Mental Club приєдналася до фестивалю, щоб показати дітям китайську методику рахування, яка базується на уяві дитини. Директор школи Анна розповіла принцип роботи педагогів: “Дітей навчають користуватися спеціальними рахівницями. Потім вчать уявляти цей інструмент обчислення за допомогою дотиків. Таким чином дитина нічого не зазубрює, а розвиває логічне та креативне мислення, лівий та правий шари мозку”. Така методика спростовує поняття “технарі” та “гуманітарії”. Також директор розповіла, що маленькі українці часто займають призові місця в олімпіадах у Європі. “Школу заснувала Марина Муженовська. Наші діти – чемпіони у Дубаї, а також у Туреччині у 2019 році. Українські діти мають більш вимогливих батьків, ніж, наприклад, в Англії, тому вбачаємо такий результат. Проте, школа не надто популярна, бо батьки та діти часто не хочуть працювати над собою”, – зазначила директор школи у м.Буча. До тренінгу уяви та знань долучалися усі бажаючі від 5 років.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Також до фестивалю приєдналася дитячий садок та початкова школа нового покоління Malina kids. У рамках фестивалю викладачі школи вчили маленьких дотепників танцям, проводили майстер-клас творчої майстерності. Вихователі повідомили, що незабаром відкриють ще й середню школу, тому чекають усіх охочих розвиватися. Початкова школа знаходиться в м. Ірпінь, оточена навкруги лісовою територією, що має свій вплив на здоров’я вихованців.  

Також до події долучився Пластовий Вишкільний Центр. Для відвідувачів рукодільниця та журналістка Юлія проводила майстер-клас “Ангелик-охоронець”. Кожен міг спробувати зробити свою прикрасу інтер’єру. Під час роботи над ангелом Юлія розповідала відвідувачам про міфи та легенди, які пов’язані з оберегами. Наприклад про те, що двері та паркан будівлі люди вигадали, аби нечисті сили не змогли потрапити у домівку. Зараз,звичайно, сучасна наука спростовує такі повір’я, проте люди сивої давнини пояснювали явища природи саме міфами і тому вигадували різні орнаменти на захист себе та своєї оселі.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV 

КиевVласть

Автор:
Валерія Томашевська, ІТА «ЮН-ПРЕС»
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Київ виділив 10 млн гривень громадам області (на що пішли гроші)
Київ виділив 10 млн гривень громадам області (на що пішли гроші)
16:00 Цьогоріч дві громади Київщини – Козинська селищна та Феодосіївська сільська – вчергове отримали зі столичного бюджету по 5 млн гривень в якості компенсації…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
09:00 Протягом червня 2024 року Рокитне Білоцерківського району Київщини здійснило публічних закупівель на 2,33 млн гривень. Найбільшою покупкою селища став модульний будинок, де цілодобово…
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
09:00 Правоохоронці розслідують факти порушень законодавства при будівництві житлових будинків на більш ніж 6,9 га землі столичного Академмістечка. Мова йде про забудову на земельних…
Banner
QlU7mDx4