Гаджетам наперекір: турнір BeyBlade зібрав у трьох містах понад 1500 дітей

Володимир Карплюк
Володимир Карплюк

Лідер партії "Нові обличчя"

Минулих вихідних понад півтори тисячі дітей Приірпіння прийшли і приїхали на Великий турнір BeyBlade-2019. Змагання відбулися одразу у трьох містах. Найбільше учасників було в Ірпені: на Центральній площі змагалися 743 блейдери. Міський стадіон у Боярці зібрав 438 гравців, а центр Вишневого – 390. Таким чином, у нас відбувся найбільший в Україні турнір BeyBlade.

Загалом до фіналу дійшли 48 гравців – їх було по 16 у кожному місті. А чемпіонами стали Дмитро Куц в Ірпені; Артем Пушкарьов у Боярці і Тимофій Кнороз у Вишневому. Щиро вітаю переможців і кожного учасника, який сміливо приєднався до турніру!

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Лідери гонки отримали найновіші набори для гри Beyblade Gatinko Battle Set Takara Tomy (два блейди, арена та лаунчери). Подарунок отримав і кожен із фіналістів: найновішу іграшку Cho Z Beyblade Takara Tomy й лаунчер.

Але наш турнір BeyBlade – це історія не про перемоги чи поразки. Це історія про те, як можна відволікти дітей від планшетів і телефонів. BeyBlade – це гра “очі в очі”, така, як колись були в нашому дитинстві. На мою думку, нашим дітям потрібно побільше таких розваг – на вулиці, з друзями, а не тільки зі скляними екранами. Нам вдалося зібрати дітей разом, створити додаткову можливість для їхнього самовираження, для того, щоб вони познайомилися між собою, поспілкувалися, подружилися. Саме тому мені ця гра подобається: вона хоча б частково допомагає вирішити проблему “цифрового покоління”.

Разом з дітьми до гри активно долучаються й батьки. Наприклад, Сергій Лук’яненко з міста Ірпінь вперше в житті прийшов з сином Павлом на такі змагання. У Павла вже є понад 40 бойових конструкцій і він збирається розширювати колекцію. Оксана Рошка разом із сином приїхали до Ірпеня з Бородянки, аби вперше спробувати себе в “іграшкових” боях.

Гра BeyBlade в останні роки набула великої популярності серед дітей і підлітків усього світу. Головний її атрибут – однойменна іграшка (іноді її назву скорочують до “бей” або “блейд”), схожа на традиційну дзиґу. Її автор – японець Такао Аокі. Перші бейблейди почала виготовляти японська компанія “Takara Tomy” у 1999 році.

У комплект для гри, окрім, власне, бейблейдів, входить також пусковий механізм (лаунчер), який розкручує дзиґу, та спеціальний ринг-арена для блейд-битв – Бейстадіум.

BeyBlade-турніри відбуваються у багатьох країнах. І я радий, що українські діти також мають можливість долучатися до світових ігрових трендів. 

Читайте: Жители Ирпеня во главе с Карплюком организовали велопробег до Киева

Володимир Карплюк, лідер партії “Нові обличчя”

КиевVласть

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Чергова “туалетна схема”: столична Нацполіція зацікавилася спробою відведення землі під ТРЦ Вагіфа Алієва
Чергова “туалетна схема”: столична Нацполіція зацікавилася спробою відведення землі під ТРЦ Вагіфа Алієва
09:00 Столична Нацполіція розслідує можливі порушення законодавства при спробі передачі міською владою земельної ділянки на вул. Кіото біля станції метро “Лісова” в оренду ТОВ…
Реалії відбудови Гостомельської громади у цифрах і фактах
Реалії відбудови Гостомельської громади у цифрах і фактах
09:00 Гостомельська селищна громада, яка однією з перших прийняла удар повномасштабного вторгнення на Київщині, продовжує повставати з руїн. Станом на початок 2025 року тільки…
Зупинити Київраду: столичні активісти у суді оскаржують рішення про передачу забудовнику землі під садибою Родіна
Зупинити Київраду: столичні активісти у суді оскаржують рішення про передачу забудовнику землі під садибою Родіна
09:00 В історії запланованого будівництва житлового комплексу (ЖК) “Franklin Concept House” на місці садиби Осипа Родіна (вул. Олеся Гончара, 71) може трапитися несподіваний фінал.…
Banner
QlU7mDx4