Хто не має бути у Верховній Раді

Дмитрий Спивак
Дмитрий Спивак

Старший преподаватель кафедры политико-психологических проблем общественного развития НПУ имени М. П. Драгоманова

Є декілька категорій кандидатів у депутатів, які не мають потрапити до Верховної Ради.

  1. Депутат-антиукраїнець. Свою антиукраїнську позицію пояснює політичними поглядами та відстоюваннями інтересів виборців. Щиро вірять в те про що говорять (брешуть). Те що на сході є “ополченцы”, що ніякої російської армії на території України немає, що краще спокійне життя при Януковичі, аніж таке при “хунті”. Сподіваємось що таких персонажів буде небагато, а їх блоки і партії до прохідного бар’єру не дотягнуть.

  2. Депутат – чиновник. Девіз : “Якщо не Я – то хто”. Вважає що він краще за всіх розуміється на проблемах держави, інші взагалі нічого не розуміють. Щоправда за такими амбіціями часто приховується непрофесіоналізм і власні інтереси.

  3. Депутат – олігарх (друг олігарха). “Я за Вас, відстоюватиму всі Ваші інтереси, я взагалі за Мир”, але залиште мені можливість залізти в бюджет і “з ним трохи попрацювати”. Поки в державі ще буде щось цікавеньке, така категорія буде існувати.

  4. Депутат – все життя депутат. Є частина депутатського корпусу, коріння якого росте напевне з часів УРСР. Про інше існування чи діяльність вони і не ризикують думати.

  5. Депутат – псевдо патріот. На словах – патріот України, життя готовий віддати за неї, але насправді хитро замаскований тип 1 в поєднанні з типом 3. На жаль на патріотичних гаслах пройде дуже багато таких людей.

  6. Депутат – новачок. Великі амбіції, часом велике бажання щось зробити. Найменш небезпечні, адже вірять в силу “громадського суспільства”. Їх подальша доля буде залежати від того, під чий контроль попадуть.

Ось такі типи, як на мою суб’єктивну думку, можуть існувати серед кандидатів у депутати. Лише рівень свідомості виборців здатен зменшити їх присутність у новій Верховній Раді.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4