Мільйон на “Реальні справи” у Боярці

Володимир Карплюк
Володимир Карплюк

Лідер партії "Нові обличчя"

Громадська організація “Нові обличчя Київщини” оголошує конкурс громадських проектів для мешканців Боярки “Реальні справи”. Подати заявку на конкурс можна за посиланням: http://www.sprava.kiev.ua. Збір заявок триває до 1-го травня. Тобто є ще цілий місяць, щоб зареєструватися.

Проекти можна подати в 5-ти категоріях: “Затишний двір”, йдеться про благоустрій дворів і вулиць; “Енергоефективність та енергозбереження” –  це може бути заміна старих вікон і дверей на енергозберігаючі, заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць, запровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій; “Чисте довкілля” –  облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади; “Змістовне дозвілля” –  проведення освітніх, спортивних і культурно-мистецьких заходів та категорія “Дитячий майданчик” – встановлення нових ігрових комплексів для дітей або оновлення вже існуючих.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За результатами конкурсу професійне жюрі обере від 5 до 15 переможців, чиї ідеї будуть реалізовані у Боярці.

Але на даний час на конкурс громадських проектів “Реальні справи” подано лише 8 заявок. На мою думку, це низький показник, адже багато мешканців Боярки не задоволені благоустроєм, освітленням чи спортивною інфраструктурою свого міста. Проект “Реальні справи” – це можливість перетворити своє невдоволення на результат, який зробить місто кращим. Тому запрошуємо мешканців Боярки активніше приєднуватися до проекту. Наша держава, наші міста і села – це в першу чергу ми з вами. Давайте зробимо 2019 рік – роком реальних справ, реальної роботи і реальних результатів.

Ірпінь свого часу потрапив у трійку пілотних міст в Україні для запровадження Громадського бюджету. Це сталося завдяки співпраці нашого міста з ПАУСІ: Польсько-українська фундація співпраці. Починаючи з 2016 року, в Ірпені реалізовано 45 проектів в рамках Громадського бюджету. Минулого року було реалізовано – 20 проектів.

Зокрема, реалізовано проект Діани Бондар –  спортивний турнір пам’яті Небесної сотні та героїв АТО. Оксани Попової – яскравий мурал “Квіткове місто Носова”. Ольги Олійнич – проект “Реконструкція зони здоров’я та відпочинку в парку “Дубки”. Юлії Фоменко – проект “Назавжди разом”, це лавочки-символи закоханих  та проект “Безпечний рух”: встановлення автономних LED світильників для пішохідних переходів, які оснащені датчиками руху. Це дозволяє водіям своєчасно побачити пішохідний перехід.

Мільйон на “Реальні справи” у Боярці

На фото: Проект Ольги Олійнич в Ірпені – “Реконструкція зони здоров’я та відпочинку в парку “Дубки”

У процесі реалізації наразі знаходяться східці на водоймі карєру в СМУ; вело СТО; фонтан на Університетській та інші громадські проекти, які виграли право фінансуватися за рахунок Громадського бюджету.

За останні роки команда “Нові обличчя” отримала успішний досвід реалізації громадських проектів. Тому наші фахівці вже багато разів виступали в якості експертів з цього питання для різних громад. З радістю допоможемо реалізувати такі ініціативи у чудову місті Боярці! Бажаю боярчанам  успіху у цій справі!

Володимир Карплюк, лідер партії “Нові обличчя”

KиевVласть

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Порушення на 348 млн гривень: аудитори КМДА відзвітували про перевірки у 2024 році
Порушення на 348 млн гривень: аудитори КМДА відзвітували про перевірки у 2024 році
09:00 У 2024 році “муніципальні” аудитори здійснили 81 перевірку фінансово-господарської діяльності столичних КП, структурних підрозділів КМДА і РДА і зафіксували при цьому факти порушень…
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Banner
QlU7mDx4