Мода чи хвороба суспільства?

Малеча Валерія
Малеча Валерія

Студентка

Ви вважаєте, що добре знаєте своїх дітей? Вони весь час у вас під контролем? Ви впевнені, що підлітки відверто розповідають про свої проблемі та невдачі? А чи могли би ви собі уявити, що кожні 40 секунд у світі якась знедолена дитина зводить рахунки з життям? Також самогубство – це третя за частотою причина смерті підлітка.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV  

Для того, щоб краще зрозуміти причини та наслідки суїциду я провела соціальне опитування двадцяті випадкових перехожих віком від 15 до 18 років, рівну кількість дівчат та хлопців.

Перше, що мене здивувало, можна сказати навіть шокувало, це ставлення підлітків до питань. Їх зовсім не збентежила тема і вони легко, деякі навіть з гумором, вийшли на контакт. А серйозно над проблемою самогубства замислювалися аж 35% опитуваних. Хоча майже усі усвідомлюють жахливі наслідки такого вчинку.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Недоречну креативність підлітки проявляли під час питання про способи самогубства. У деякі моменти ставало лячно від ступеню їхньої обізнаності у цій темі. У результаті нам вдалося виокремити шість найпоширеніших способів суїциду. Перше місце посів стрибок з висоти. Друге місце зайняло отруєння лікарськими препаратами. Третє місце розділили повішення та розкриття вен. А останні місця за пострілом у скроню та утопленням. Щоправда до лав потопельників практично ніхто потрапляти не хотів. “Головне, щоб швидко та безболісно”, – стверджували усі як один.

Але ж яка усе-таки причина для такого відчайдушного рішення? Виявилося, що головною провокацією є нерозуміння зі сторони батьків. Також значний вплив має оточення підлітка, а саме його компанія. Ще одна причина самогубства – нерозділене кохання, що частіше зустрічається у дівчат. 15% суїцидів пов’язаних зі школою та вчителями. Сильно збити з вірного шляху можуть також буденні життєві невдачі.

Можливо саме зараз потрібно замислитися над повсякденнім життям ваших дітей? Адже підвищена пильність може врятувати життя.                                                                                 

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV”   

Малеча Валерія “ЮН-ПРЕС”, студентка

КиевVласть

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
“Маневр на 3 млрд”: Київрада погодила збільшення статутного капіталу “Спецжитлофонду”
“Маневр на 3 млрд”: Київрада погодила збільшення статутного капіталу “Спецжитлофонду”
09:00 Столична міськрада вирішила поповнити статутний капітал КП “Спецжитлофонд” на 3 млрд гривень за рахунок бюджету Києва. Ці гроші мають піти на формування т.зв.…
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Banner
QlU7mDx4