Шановні депутати Київської міської ради, будь ласка, не дайте вводити себе в оману та допоможіть малому бізнесу столиці достукатись до міського голови Віталія Кличко!
Після круглого столу представників бізнесу з мером міста Віталієм Кличко та головами всіх фракцій Київради, що відбувся 12 квітня 2019 року, ми переконані – мер не володіє повною картиною того, що відбувається в МАФах.
Читайте: Новые правила размещения МАФов в Киеве будет разрабатывать рабочая группа при КГГА
Рішення про аукціони для МАФів вже було прийнято 25.12.2015 року! І воно досі діє, але не виконується!
За участю команди мера Віталія Кличко, громадськості та підприємництва, з метою боротьби з корупцією вже були розроблені та затверджені правила розміщення МАФів (далі тимчасових споруд – ТС)!
Прозорі, нормальні, не конфліктні, адекватні правила!
Ці правила враховують інтереси всіх підприємців, в тому числі і підприємців-інвалідів, і підприємців-пенсіонерів, і підприємців з ремонту взуття. Всіх! В них враховані і інтереси міста та жителів!
Ми готові з вами відпрацювати кожен крок в питанні наведення ладу!
Ми не хочемо бути опонентами міській владі і не хочемо, щоб хтось намагався нас стикнути в конфлікті з мером чи депутатами міської ради!
Це рішення Київської міської ради від 25.12.2014 року № 746/746, опубліковано у газеті “Хрещатик” 25 січня 2015 року.
Для уникнення в подальшому конфліктів, акцій протесту та протистояння малого бізнесу столиці – все що потрібно від влади – виконувати вже прийняте рішення і спитати всіх, хто винен в його невиконанні досі!
Суть діючого від 25.12.2015 року рішення в тому, що:
– має бути затверджена Комплексна схема (КС) розміщення ТС в усіх 10 районах з урахуванням протокольного доручення Віталія Кличко про включення до КС місць всіх підприємців, які сплачують пайову до бюджету міста з 2014-2015 року.
– мають бути проведені конкурси на право розміщення МАФів з урахуванням раніше оформлених документів. Підприємці, які довгий час оформляли всі документи і наповнювали міський бюджет, набирають 50 і більше балів по документам і отримують право на оформлення паспорту привязки на 5 років! В результаті – всі ТС замінюють на нові, красиві, згідно всіх норм і правил, конструкції!
– місця, які лишаються вільними після проведення конкурсу – розігруються на аукціоні!
Звідки беруться вільні місця? – Під час проведення конкурсу “фільтруються” всі документи, які раніше оформлював власник ТС і, якщо такі документи були підроблені, фотошоплені чи по ним не були здійснені оплати до бюджету, власник ТС втрачає право на оформлення паспорту, а місце виноситься на торги. І такий недобросовісний власник – може на загальних підставах брати участь в торгах.
Наприклад, за результатами конкурсу в Печерському районі з 200 ТС, які мали договори пайової, конкурс пройшло біля 120. А 50-80 місць вже може бути продано на торгах.
За результатами конкурсу у Солом’янському районі (конкурс ще не завершено) згідно наших попередніх даних біля 100 місць залишиться вільними і їх теж можна безконфліктно вже продавати на торгах!
А ще вам кажуть, що в МАФах процвітає корупція, підприємці бігають по кабінетам роздаючи хабарі. – Це не правда!
У 2014 році за участю команди Віталія Кличка були розроблені правила та запущено прозорий механізм, згідно якого абсолютно відсутній контакт бізнесу та влади. Все відбувається прозоро через сайт містобудівного кадастру (надалі в схемах все вам детально розписали – будь-ласка ознайомтесь).
Кажуть, що чиновники тикаючи пальцем вирішують, кому давати документи, а кому ні. – Це не правда!
Всі документи (продовження договорів) надаються автоматично через сайт Містобудівного кадастру. Підприємці отримують рахунки на електронну пошту, сплачують їх, і потім вже готові документи забирають в Дозвільному центрі міста. Без жодних кабінетів чи чиновників!
Разом з тим, більш ніж 1600 нелегальних конструкцій ще не демонтовані! Це ті конструкції, які знаходяться в списках на демонтаж з 2014 року! Ми знаємо точно, бо щомісячно моніторимо списки на демонтаж! А знищують тих, хто наповнює міський бюджет! Чому?
В місяць в місті демонтують за даними КП “Київблагоустрій” 100-140 конструкцій – це роботи ще на рік!
То чому меру насаджують, що правила розроблені під його керівництвом, які всі вважали прозорими – раптом почали називати корумпованими?
Кого не влаштовують прозорі правила?
Кому хочеться відібрати бізнес в уже працюючих підприємців?
Чому досі не проводять торги на вільні місця в Комплексній схемі?
Хто не виконав доручення мера від 15.07.2015 року?
Хто не виконує вже прийняте вами рішення 25.12.2014 року № 746/746?
Хто підриває репутацію мера?
Навіщо налаштовують мера проти малого бізнесу, а бізнес проти мера?
Читайте: Из киевских киосков собираются вытеснить малый бизнес
Будь-ласка, пам’ятайте, для вас це лише рішення, а для тисяч таких же ваших виборців – вирок!
Читайте: Предприниматели Киева объединились для защиты своего бизнеса
Тетяна Петренко, голова Київського міського комітету порятунку бізнесу