Від траншу до траншу живе Україна

Алла Шлапак
Алла Шлапак

Лідер "Соціальної справедливості", депутат Київради

Кажуть, якщо любиш, усі засоби згодяться. Любов наших політиків до грошей – не виняток.

Для того, щоб отримати черговий транш (і згодом його проїсти або просто розтринькати), Уряд шукає будь-які способи наповнення Пенсійного фонду, визнаючи, по суті, наявність дірки в цьому фонді. Як її закрити? Жодного іншого способу, окрім витягнути гроші з кишень простих громадян, вони ще не винайшли.

Головна проблема, про яку заявив ​​Уряд і яку нарешті помітив Прем’єр-міністр – це проблема зайнятості. Мовляв, безробітних не має бути, тому держава не повинна і не зобов’язана їх утримувати. Здається, туман столиці остаточно осів у головах політиків і вони забули головне – держава повинна забезпечити умови для створення робочих місць. А не душити підприємців і бізнес. Насправді, чому виникла ця проблема? Чому піарники порекомендували Прем’єрові звернути на це увагу? Бо таким способом вони сподіваються легально наповнити Пенсійний фонд. Так би мовити, залатати пенсійну дірку. Очевидно, що політика зайнятості перестала бути стратегічним напрямком розвитку держави, а лишилася просто способом латання дірок у бюджеті.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Подібна ситуація із закриттям ФОПів. Це теж один зі способів закрити фінансовий мінус у Пенсійному фонді. Адже сформувалася вже ціла злочинна схема вибивання грошей з тих, хто не може більше легально працювати, тому що це невигідно.

Що стосується бюджету: станом на середину січня навіть половина громад не прийняла місцевих кошторисів. Чому всі мовчать? Тепер почнуть підганяти. Навіщо? А щоб продемонструвати перед МВФ стабільність фінансової політики.

Політикам, очевидно, дуже потрібен цей транш! Але чи потрібен він Україні? Ні, не потрібен, як і попередній транш. Якщо є прагнення його отримати, то для початку потрібно реанімувати банківську сферу, яка сьогодні похована, і навести лад в обслуговуванні своїх боргів за зовнішніми позиками. Це стосується не тільки МВФ, але й інших кредиторів, зокрема РФ. Гроші не люблять хитань. Гроші люблять визначеність. Або визнаємо, або не визнаємо. Якщо обслуговуємо, значить визнаємо. Нині ж ми не знаємо ні обсягу боргу, ні коли його планують погасити, ні за чий рахунок це робитимуть.

Поки що відомо лише одне – дим іде з вух простого українця, який намагається вижити в нинішніх умовах в ім’я отримання чергового траншу, грошей з якого він так і не побачить.

Алла Шлапак, Кандидат экономических наук, депутат Киевсовета

Джерело

КиевVласть

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Голова Проводу ОУН (б) Олег Медуниця: “Україна має стати стати світовим хабом для національно-визвольних рухів народів, поневолених росією”
Голова Проводу ОУН (б) Олег Медуниця: “Україна має стати стати світовим хабом для національно-визвольних рухів народів, поневолених росією”
14:00 Антиімперський Блок Народів (АБН), який є складовою Організації українських націоналістів (бандерівців), веде системну роботу з навчання представників національно-визвольних рухів народів, поневолених так званою…
Війна за вуличну торгівлю: столичні підприємці почали ламати правила, що “ламають” кіоски
Війна за вуличну торгівлю: столичні підприємці почали ламати правила, що “ламають” кіоски
09:00 Столичні підприємці отримали перші “проміжні” успіхи в судовій справі щодо оскарження Положення, що регулює всі питання розміщення в Києві тимчасових споруд (ТС, кіоски,…
“Батальйон “Хрещатик”: ДБР продовжує розслідувати “липове” проходження служби депутатами Київради
“Батальйон “Хрещатик”: ДБР продовжує розслідувати “липове” проходження служби депутатами Київради
13:00 Пристрасті навколо, ймовірно, “липового” проходження служби низкою депутатів Київради у складі 241 бригади ТрО не просто не вщухають, але й набирають обертів. Минулоріч…
Banner
QlU7mDx4