Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!

Юрій Касьянов

волонтер, один із співзасновників руху "Армія-SOS"

З весни минулого року ми стали аутсайдерами у війні технологій. Якщо спочатку в нас не вистачало (як і зараз не вистачає) традиційних озброєнь, боєприпасів, натомість були масово мавіки, дрони для скидів, фпв-дрони, а “чмобіки млинці з лопати їли”, то тепер ми втратили ініціативу. 


Противник застосовує шахеди, ланцети, КАБи, фпв-дрони з тепликами, фпв-дрони з автонаведенням, фпв-дрони з управлінням по оптоволокну; дрони ворога безперервно моніторять наші тили, радіотехнічна (РТР) розвідка пеленгує наші “Патріоти”; ворог навчився оперативно реагувати на ситуацію, створивши РОК – “розвідувально-вогневий контур”, коли за даними агентурної або технічної (РТР) розвідки в район знаходження цілі (нашої цілі) вилітає дрон (кілька дронів), які довиявляють цілі (наш “Патріот”, наприклад), і по ньому негайно завдають удару, і всю цю війну знімають у прямому ефірі.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


Імперія вкладає величезні гроші в нову зброю, в розробкі, дає гроші виробникам на розширення виробничої бази, укладає контракти на виробництво на рік, на два, на три вперед.


У нас нічого цього немає. Щасливі ті, хто законтрактувався хоча б на місяць. Високі технології замінюються гучним піаром і нескінченними журналами обліку журналів, засмітившими армію під час війни.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


За три-чотири місяці ми ризикуємо остаточно втратити здатність чинити опір чим-небудь ще, крім стрілецької зброї. Перетворимося на відчайдушних людей, на яких ведуть полювання машини з фільму “Термінатор”.


Треба негайно вживати радикальних заходів. Дилетанти і мародери від технологій мають поступитися місцем професіоналам і патріотам.


Важливо: Національна лотерея мобілізації та трудові табори для ухилянтів


Юрій Касьянов, керівник “A.Drones”, засновник “Matrix-UAV”, співзасновник “Армія-SOS”

Джерело публікації

КиївВлада

Поділитися
Поділитися
Поділитися
QlU7mDx4

Рекомендуємо до перегляду

Підозра на підозрі: Нацполіція розслідує “бюджетні розпили” при ремонті столичних доріг під час війни
09:00 У Нацполіції продовжують фіксувати порушення при ремонті столичних доріг. Зокрема, наразі правоохоронці розслідують два кримінальні провадження за фактом можливих “бюджетних розпилів” при проведенні…
Смертельна ДТП на трасі Іванків-Радомишль: зміна балансоутримувача дороги, історія ремонтів та перевірок
13:00 Не минуло і кількох тижнів з дня автотрощі на автодорозі Іванків-Радомишль, яка забрала два життя та призвела до серйозних травмувань семи людей, як…
КП замість ПрАТ: столична міськрада вирішила створити “новий “Київводоканал”
09:00 Вже в 2025 році централізовані послуги з водопостачання і водовідведення в столиці може почати надавати новий монополіст – КП “Київводоканал”. Київрада надала КМДА…
QlU7mDx4