Забудовник Хмельницький, мер Кличко і судді КАГС проти громади

Юрій Левченко
Юрій Левченко

Депутат Верховної Ради VIII скликання

24.02 об 11:00 в Київському апеляційному господарському суді (вул. Шолуденка, 1) відбудеться розгляд апеляційної скарги ТОВ “Біонік Ленд”, шляхом якої Хмельницький намагається все ж таки зберегти за собою 147 вкрадених в громади гектарів.

Фірма забудовника Василя Хмельницького оскаржує рішення Господарського суду міста Києва від 22.10.2014 р. у справі № 57/243, яким скасовано рішення Київради від 8 жовтня 2009 року № 362/2431, яким фіктивному Житлово-будівельному кооперативу “Житлобудсервіс” було абсолютно безкоштовно передано у приватну власність 147 гектарів землі посеред Біличанського лісу, а землю повернуто громаді. Досягти такого результату вдалося після майже річної боротьби в судах, протестів та пікетувань органів влади. Проте Хмельницький не заспокоюється…

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

На попередньому судовому засіданні колегії суддів по цій справі був заявлений відвід в зв’язку з тим, що в Київському апеляційному господарському суді й далі застосовується порядок визначення суддів, не передбачений законом, тобто, не в автоматизованому режимі – а в “ручному” з підбором “потрібних” суддів.

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, ТОВ “Біонік Ленд” звернулось з апеляційною скаргою. Як слідує з матеріалів справи, тоді головуючий – суддя Мартюк А.І., був визначений через автоматизовану систему документообігу. Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 24 листопада 2014 року, колегія, під головуванням судді Мартюк А. І. повернула апеляційну скаргу ТОВ “Біонік Ленд” апелянту, у зв’язку з тим, що копії цієї апеляційної скарги не були надіслані не те, що третім особам, але навіть всім відповідачам. Звертаю увагу – не залишили без руху, а саме повернули, разом з усіма документами і квитанцією на оплату.

ТОВ “Біонік Ленд” повторно (по новому) знову подало апеляційну скаргу і суддя Мартюк А. І. знайшла якісь поважні причини (правда, чомусь не зазначила їх у ухвалі – у чому ж вони полягають ці поважні причини) та поновила ці строки і призначила розгляд справи, хоча не мала на це жодних повноважень – так як була призначена не через автоматизовану систему документообігу, а розпорядженням секретаря судової палати Київського господарського суду (навіть не вказано, а якої ж із трьох). Як були призначені інші судді Зубець Л.П. і Новікова М. М., взагалі залишається загадкою.

Очевидно, що Хмельницький вже домовився з суддями, тому треба максимально опублічувати цей процес.

P. S. До чого тут Кличко запитаєте? А до того, що якби представники Київради визнали позов громади поки він ще був в апеляційному адміністративному суді, то питання вже було б вирішене на користь Києва. Кличко, натомість, не тільки відмовлявся видавати відповідне доручення, а навпаки допомагав всіляко Хмельницькому втримати крадену землю.

P. P. S. Історія боротьби за повернення у власність громади 147 га в Біличанському лісі:

 

КиевVласть

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4