Ганна Іщенко: “Я стану адвокатом усіх киян”

Ганна Іщенко: “Я стану адвокатом усіх киян”

Все життя кандидата у депутати Київради від партії “Слуга народу” Ганна Іщенко пов’язане з Печерськом. Їй відомі всі його проблеми. Ганна Іщенко йде до Київради, тому що знає, що і як робити, щоб покращити життя мешканців свого рідного Печерську. 

Про це Ганна Іщенко розповіла в інтерв`ю.

– Ви вперше йдете на вибори. Чому прийняли таке рішення?

– Я 16 років працюю юристом, з них десять років присвятила адвокатурі. Я впевнена, що мій досвід та знання, які я здобула у багаторічній повсякденній практиці, будуть корисними для Печерського району та Києва у цілому.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Як фахівець, я бачу можливість розвитку юридичної професії у статусі депутата Київради. Ця посада надає можливості узагальнити, систематизувати проблематику та масштабувати шляхи вирішення проблем. Наразі я маю досить обмежені ресурси для того, щоб допомогти великій кількості киян. А це й є моя мета – покращити якість життя людей.

Я маю амбітну сміливість стати адвокатом киян й вірю, що це можливо.

– Чому ви обрали саме партію “Слуга народу”?

– Останній рік я працювала юристом-консультантом народного депутата від “Слуги народу” Анни Пуртової. Саме на Печерську я, як член команди та фаховий юрист, працювала з численним зверненнями громадян району та допомагала у вирішенні їхніх проблем. До речі, я сама живу і працюю на Печерську. Тут також навчається мій син.

Я бачу стиль роботи нардепа Анни Пуртової та партії “Слуга народу”. Він мені до вподоби. Я бачу, що команда “Слуги народу” дійсно хоче змінити життя українців на краще. Особливо, якщо порівняти з моїм попереднім досвідом роботи з іншими політсилами та громадськими організаціями. Важливо також, щоб на окрузі поруч із депутатом Верховної Ради працювали депутати Київради від тієї ж політсили. Це дозволить ще ефективніше працювати на благо виборців.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

– Про які нагальні проблеми Печерського району вам розповіли виборці під час зустрічей?

– Перед тим, як говорити про проблеми району, я б хотіла зазначити дві системні проблеми громадян, на які звернула увагу як юрист.

Часто люди приходять до депутата не тільки з проблемами, але й з готовими рішеннями. Але система змушує людей витрачати безліч часу на вирішення деяких питань. І саме тут потрібне втручання фахівця. Я зі своєю командою готова надати допомогу людям в такій ситуації. Тут важливий системний підхід та спільна робота громадянина і депутата. Адже саме для цього я йду до Київради.

А друге – це те, що людей на Печерську розбестили лавочками, урнами і дитячими майданчиками. Тими, що депутати ставили за кошти міського бюджету, а подавали як свої подарунки. Але, на жаль, лавочка у дворі не вирішила проблем плісняви на стінах старого будинку. Ці питання мають вирішуватись на рівні ЖЕКу чи керуючої компанії. А власне проблеми Печерська типові для усіх киян: ЖКГ, будівництво, інфраструктура, безпека, медицина, освіта, екологія.

– Серед проблем Печерська вирізняють брак парковок та дитячих садочків. Як, на вашу думку, системно вирішити ці проблеми у межах району та всієї столиці?

– Я бачу два шляхи вирішення проблеми парковок. Перший – правильний та коректний вибір місця для постійних парковок та раціональне керування ними. Другий – розвиток великого пасажирського електротранспорту. Щодо останнього, можна було б застосувати досвід Парижу, де мер Анн Ідальго домоглась обмеження на в’їзд до центру міста приватних автівок. Це взяло у неї понад два роки спротиву та критики, але потім їй аплодували навіть опоненти.

Тут треба робити наголос на цінність здоров’я містян, на яке негативно впливають вихлопні гази та відсутність фізичних навантажень. Скажімо, у Парижі та Дубліні муніципалітети виділяють фінансування для шкільних програм: у теплу пору року діти їздять до школи на велосипедах та самокатах. Києву така програма під силу – варто спробувати.

Щодо дитячих садочків, звичайно, важливо будувати та відкривати нові муніципальні дошкільні заклади. Але також треба заохочувати інвесторів до будівництва приватних дитсадків. І розглянути можливості співпраці міста з існуючими приватними садочками, щоб вони надавали місця дітям з родин, які цього потребують. 

– Серед проблем ви згадали екологію. Можна детальніше?

– Дуже важлива проблема – чистота повітря та його вплив на здоров’я людей. Можливо, для центра ця проблема не така катастрофічна, як для мешканців Позняків або Харківського масиву, але і для Печерська вона актуальна.

Тут головне – гармонійно мінімізувати кількість автівок на наших вулицях, розвивати громадський електротранспорт, велосипедну інфраструктуру. А також розширювати зелені зони, паркі та сквери, висаджувати нові дерева. Важливо донести до суспільства розуміння важливості чистого повітря. В цьому стала б у нагоді підтримка відомих особистостей.

З точки зору комплексного підходу, крім покращення якості повітря важливо звернути увагу і на якість води. Ця якість у нашому Києві, м’яко кажучи, залишає бажати кращого. І справа тут не тільки у старих трубах. Навіть вода з магазинів, за даними останніх досліджень, насичена великою кількістю речовин, які можуть впливати на гормональний фон організму.

Ефективним шляхом поліпшення екології міста є роздільний збір сміття, його переробка та утилізація. Зараз сміття просто звалюють на полігонах під Києвом, біля яких вже неможливо знаходитися в радіусі десятків кілометрів. Часто буває, що сморід доходить до самого Києва. А це позначається на здоров’ї мешканців.

Звичайно ж, також дуже важливий здоровий засіб життя. Тому наша команда активно підтримує всілякі спортивні групи та об’єднання, переймається будівництвом спортивних майданчиків. 

– Печерськ – особливий район, урядовий. Чи є у місцевих виборців своя специфіка?

– Так, Печерський район у цьому сенсі дуже цікавий та своєрідний. Молоді виборці тут активно читають онлайн-ЗМІ та дуже критично ставляться до інформації, яку їм там пропонують.

А старші виборці, серед яких можна зустріти колишніх радянських топ-чиновників, часто знають, як можна вирішити проблеми району. Коли вони звертаються до приймальні нардепа Анни Пуртової по допомогу, то завжди приносять відповідні документи та пропозиції. Таким людям значно простіше надати допомогу. І вони підтримують всі наші починання.

Фото: Facebook Ганни Іщенко

КиевVласть

Автор:
Спілкувався Олексій Алтинов
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4