Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

На місцевих виборах-2020, 25 жовтня, за право очолити Димерську селищну громаду змагатиметься 12 кандидатів. З-поміж потенційних кандидатів: заступник Димерського селищного голови, депутати районної ради, а також низка самовисуванців разом, серед яких багато вчителів та людей із медичною освітою. 

Як стало відомо KV, до складу Димерської громади Вишгородського району з адмінцентром у селищі Димер, увійде 15 сільських та селищних рад у складі 34 населених пунтків. Димерська ОТГ займатиме площу в 956.6 кв. км з населенням 21025 осіб. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Згідно із даними Димерської селищної ТВК, за посаду голови Димерської селищної ОТГ та голоси 16 835 виборців позмагається 12 кандидатів. 

Місцева влада

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Чинний селищний голова Димера Леонід Кучерявий готовий довірити керівництво громадою своєму заступнику Юрію Вікторовичу Ісаюку. Йде він на вибори за підтримки політпартії “Європейська Солідарність”. У 2015 році він балотувався до Вишгородської районної ради також від БПП.

Народився Ісаюк 19 лютого 1979 року в Димері, тут і живе. Закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю “Облік і аудит” та здобув кваліфікацію економіста-бухгалтера.

Працював у Державній податковій інспекції в місті Києві, має звання радник ІІІ-го рангу податкової служби. Згодом у вересні 2012 року призначений на посаду спеціаліста першої категорії Димерської селищної ради. З серпня 2013 року займає посаду заступника селищного голови. У період з 2010 по 2015 роки також був депутатом селищної ради, куди був обраний від Всеукраїнської партії трудящих.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно із його декларацією за 2019 рік, він задекларував дві квартири у спільній власності по 33% на 49.3 кв. м та 53 кв. м у Димері. Крім того, він користується квартирою Ісаюк Ольги Антонівни на 39.4 кв.м.  Йому належить дві земельні ділянки на 1200 кв.м в Синяках та 1249 кв.м у Глібівці. Дружина має чотири ділянки в Димері загальною площею 5 627 кв.м та автомийку на 281 кв.м. 

З 2018 року він їздить на Toyota Auris 2008 року випуску, на момент купівлі вартість складала 100 тис. гривень, а його дружина на Toyota Corolla 2008 року випуску за 104 тис. гривень. Заробив Ісаюк в 2019-му 373 629 тис. гривень.

Крім того, кандидат має фінансові зобов’язання у розмірі від 44 820 тис. гривень та 43 904 тис. гривень, а згідно форми змін в декларації має кредит на суму 154 693 тис. гривень. Внесені до документу і видатки: 150 тис. гривень на будівництво автомийки та 193 646 тис. гривень витрачено на придбання нерухомого майна. 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Депутати та самовисуванці

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Олександр Володимирович Таран йде на вибори під егідою партії “Опозиційна платформа – за життя”. У 2015 році він пройшов депутатом до Вишгородської районної ради за партійними списками від партії “Наш край”. 

Народився 23 жовтня 1965 року в Кривому Розі. Кандидат має вищу освіту і проживає в селі Пилява. Займає посаду директора Вишгородського районного комунального підприємства “Вишгородтепломережа”.

У своїй декларації про доходи за минулий рік він вказав квартиру в столиці на 86,5 кв.м та акції ПАТ “Акціонерний банк “Експрес-Банк”. Зробив він у 2019 році 460 205 тис. гривень, а також задекларував пенсію у розмірі 38 682 тис. гривень та проценти, одержані від акцій – 5 275 тис. гривень. 

Вступили у протистояння за владу з місцевою владою і низка кандидатів-самовисуванців. Більшість із них є дупутатами або посідали це крісло в минулих каденціях. 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Один із них – депутат Вишгородської районної ради (обраний від від БПП) Микола Миколайович Артеменко. Народився він 21 грудня 1987 року у Литвиновці, у цьому ж селі і навчався. Вищу освіту здобув в Національному медуніверситеті  імені О.О. Богомольця за спеціальністю “Лікувальна справа”. Має другу вищу юридичну освіту.

 Працював офіцером відділу комплектування та призову в Київському обласному військкомісаріаті. 

За даними Мін’юст, у 2019 році він зареєструвався як ФОП. Основна його підприємницька діяльність пов’язана із сферою охорони здоров’я. У цій же сфері він мав аналогічне ФОП, яке працювало з 2013 по 2018 роки. Також він є співвласником ГО “Платформа Об’єднання” разом із головою Пірнівської селищної ради Сергієм Книжниковим. 

У інтерв’ю Артеменка для видання “Слово” йдеться про те, що він лікар, мануальний терапевт і працює у Вишгороді, а також дипломований юрист. У 2012 році був членом партії “Удар”. Брав активну участь у Революції Гідності, займався волонтерством. 

У разі перемоги на виборах виділив для себе пріоритетними у роботі бачить соціальну сферу та благоустрій.

Він задекларував квартиру у Вишгороді на 58,9 кв.м за 594 750 тис. гривень, Ford focus 2017 року випуску за 78 469 тис. гривень та автівку дружини за Mitsubishi Outlander 2007 року випуску. Як підприємець він заробив 270 тис. гривень, а його дружина отримала подарунок у грошовій формі на суму понад 1,4 млн гривень. Готівкою він зберігає 6 тис. доларів, така ж сума і в його дружини. А також є готівкою 350 тис. гривень. Задекларував він і видатки – 1 449 950 млн гривень, як спільну дольову участь у будівництві багатоквартирного житлового будинку.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГЩе один самовисуванець – Вадим Вікторович Грищенко.  Згідно з його автобіографією, народився 16 січня 1989 року в  Димері, тут і проживає, закінчив у 2006 році Димерську гімназію. Навчався в Київському медичному коледжі ім. П.І.Гаврося на фельдшерському відділенні та в НМУ ім. О.О. Богомольця на медичному факультеті №2 за спеціальностями “Лікувальна справа”. А також – в Інституті післядипломної освіти НМУ ім. О.О.Богомольця за спеціальністю “Анестезіологія та інтенсивна терапія” на базі Національного інституту хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова. У 2020 році став випускником Української школи політичних студій за програмою “Школа лідерів громад”.

У 2009 році працював в Димерській районній лікарні асистентом стоматологічного кабінету. Два роки працював фармацевтом у аптеках Києва, згодом стажування на базі Київського пологового будинку №5, як лікар-анестезіолог.

З 2017 по 2019 роки працював провідним фахівцем медичного асистансу в страховій компанії “UNIQA”. Наразі –  фахівець з фармакології Групи із взаємодії з регуляторними органами Корпорації “Артеріум”. 

Також зауважено, що він веде активну громадську діяльність, учасник наукових і освітніх конференцій, є засновником декількох соціальних груп, з 2016 року – головою ГО  “Типовий Димер”.  З 2010 по 2015 роки був співзасновником, журналістом друкованого науково-практичного медичного видання “Star of Life”. 

У своїй передвиборчій програмі обрав декілька пріоритетних сфер (освіта, медицина, спорт культура, екологія) для роботи в майбутній громаді і визначив план дій щодо залучення інвестицій, благоустрою та соціального захисту.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Світлана Бетирсолтівна Сапон (2 лютого 1966 року народження) бере участь у виборчих перегонах не вперше. На місцевих виборах 2010 року пройшла в депутати селищної ради, як самовисуванець. У даних поданих до ЦВК вона тоді вказувала, що має середню освіту і працювала патронажною медсестрою в КОО “Червоний Хрест”. Наразі на її сторінці у Facebook зазначено, що вона з грудня 2018 року працює на Димерському автотранспортному підприємстві. 

В інтерв’ю UKRLIFE.TV розповіла, що вона родом із Димера і тут навчалася в школі. Закінчила медучилище № 1 у Києві за спеціалізацією “Медична сестра”, за фахом – медсестра-анестезіолог. З 1984 року працювала в в хірургічному відділенні Димерської районної лікарні, наразі на пенсії. Має квартиру та машину. 

У своїй передвиборчій програмі обіцяє працювати в напрямку розвитку комунальної галузі, благоустрою, культурного дозвілля, спортивного життя, співпрацювати з громадськими осередками, підвищити розвитку культури та освіти. 

Вчителі, управлінці та банківські фахівці

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Від політичної партії “ЗА майбутнє” балотується  Ігор Олександрович Бабинець. Народився 14.02.1980 року в селі Марковці в Чернігівській області. Живе в Димері. Має вищу освіту, безпартійний. Очолює Димерський комбінат комунальних підприємств Димерської селищної ради.

У відеозверненні до виборців він розповів, що на посаді голови планує працювати над зменшенням вартості тарифів, хоче провести якісну оцінку землі, покращити надання послуг ЖКГ, умови для дозвілля дітей та мешканців громади тощо. 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ “Партія Шарія” веде на голову Димерської ОТГ 21-річного Віталія Андрійовича Нетикша (Народився у місті Кіровськ Луганської області). Нині живе в Димері, де і одержав загальну середню освіту. З  2015 по 2018 рік навчався в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка за кваліфікацією “Менеджер з туризму”. Наразі здобуває вищу освіту в Київському університеті культури і мистецтв. Паралельно він працює головним фахівцем в АБ “Укргазбанк”. До цього, з червня 2018 року по березень 2020 року, був провідним спеціалістом компанії “ПУМБ”.

На своїй сторінці у Facebook він зауважив, що партія “Шарія” в районі займалась розслідуванням корупції в місцевих сільських радах. 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Від політичної партії “Слуга Народу” йде на голову вчитель з правознавства Димерської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Володимир Володимирович Підкурганний.

Народився 15 вересня 1981 року у Вишгороді, проживає в селі Лютіж на Київщині. У 2004 році закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “Правознавство”, він – магістр права. У 2007–2010 роках навчався в Нацакадемії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління”, де одержав кваліфікацію магістра.

Згідно його біографії, має 20-річний практичний досвід у галузі юриспруденції та  державного управління. Так, з 2000 року працював юристом у КСП “Україна”, з 

2005 по 2008 роки – провідним та головним спеціалістом відділу обліку суддівських кадрів Державної судової адміністрації України. Згодом займав посаду головного спеціаліста Департаменту кадрової роботи та державної служби в Мінюсті. З 2009 року – головний спеціаліст Департаменту законодавства з правосуддя, правоохоронної діяльності та антикорупційної політики Мінюсту.

З серпня 2010 року по жовтень 2018 року займав посаду судді Вишгородського районного суду Київської області. З листопада 2018 року по червень 2019 року був радником голови Вишгородської райради.

На сайті партії також зауважують, що Підкурганний був офіційним спостерігачем ГО “Слуга Народу” на президентських виборах 2019 року по 96-му округу. Крім того, довіреною особою партії по 96-му округу на дострокових виборах 2019 року до ВРУ.

У липні 2019 року, після звільнення з посади радника голови Вишгородської районної ради, він подав декларацію. 

Задекларував дві земельні ділянки в селі Синяк на 8 тис. кв.м і на 2485 кв.м. Користується він будинком Підкурганної Надії Іванівни на 193 кв.м в селі Лютіж. Його дружина має земельну ділянку площею 1248 кв.м у селі Воропаїв та квартиру (25%) на 70,4 кв.м у Вишгороді. Їздить вчитель з 2018 року на Lexus GX 460 2010 року випуску за 405 тис. гривень. Заробив він на цій посаді 114 195 тис. гривень. Готівкою він зберігає 15 тис. доларів, а дружина 409 тис. доларів. 

“Темні конячки”

Про чотирьох кандидатів запит до пошукових систем не дав жодного результату. 

Зокрема лише відомо, що від політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” боротиметься за крісло голови Микола Іванович Кнюх. Народився 22 червня 1958 року в селищі Ямпіль, нині проживає в селі Демидів Вишгородського району. Він має вищу освіту та є керівником Демидівського будинку культури.

Політична партія “Наш Край” представила у кандидати підприємця Василя Григоровича Возного. Народився 7 листопада 1969 року в селі Литвинівка, тут і продовжує жити. Має вищу освіту та безпартійний. У даних ЦВК також зазначено, що він має ФОП та дані про реєстрацію в Єдиному державному реєстрі юросіб Мін’юсту відсутні.

Від Київської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка висинув свою кандидатуру Андрій Петрович Харечко. Народився 20 грудня 1985 року в селі Кричильськ Рівненської області. Наразі проживає в селі Абрамівка, має загальну середню освіту, безпартійний.

Жодної інформації, крім дати народження, 27 березня 1985 року, невідомо про самовисуванця Івана Володимировича Башлик.

Ідуть у раду ОТГ

До майбутньої Димерської ОТГ має пройти 26 депутатів. Але в боротьбу за бажані місця вирішили вступити 262 кандидати від 13 політичних сил. 

Від “Батьківщини” йде 21 кандидат в депутати, від партії “Європейська Солідарність” – 26 кандидатів, “ЗА Майбутнє” – 24, “Наш Край” – 20, “Опозиційна платформа – за життя” – 16, “Партія Шарія” – 16, “Радикальна Партія Олега Ляшка” – 16, Слуга Народу – 26. 

Трохи про перші номери політичних партій (перші номери, які не потрапили у цей список йдуть одночасно і в голови ОТГ та описані вище).

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГВід ВО “Свобода” у депутати балотується 16 кандидатів і перший у списку – Віктор Миколайович Порхун. Народився він 4 липня 1960 року в селі Антонівка.  Має вищу освіту, Нині проживає в селі Катюжанка, де працює викладачем  Катюжанського ПТУ. У 2015 році він балотувався до Київської обласної ради від “Свободи” по 23 мажоритарному округу, але обраним не був. А також до Вишгородської районної ради

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ“Громадянський рух “Хвиля” представив 22 кандидатів. Лідером від партії йде депутат Вишгородської районної ради Ірина Миколаївна Побідаш. Народилася вона 31 серпня 1971 року в селищі Димер, проживає – у селі Демидів. Має вищу освіту: навчалася в в Київському національному педуніверситеті ім.М.Драгоманова. Наразі тимчасово не працює. Також вона висунула свою кандидатуру, як депутата до Київської обласної ради. 

У 2015 році вона балотувалася від “Громадянської позиції” до Київської обласної ради, але безрезультатно. Так само її не обрали і в 2014 році  як самовисуванку до ВРУ по 96 виборчому округу. 

У своїй декларації за 2019 рік вона вказала земельну ділянку чоловіка, а також свої наділи на 2495 кв.м та 1747 кв.м в Іванківському районі. Має вона і будинок на 79,2 кв. м в Демидові. З 2016 року її чоловік їздить на Volkswagen Passat 2000 року випуску. Крім того, її чоловік має спільну власність, а саме корпоративні права в ТОВ “Водтехбуд”. У 2019 році вона заробила 33 292 тис. гривень в обласній організації політичної партії “Громадянська позиція”. Її чоловік одержав зарплату у Польщі в розмірі 50 080 тис. гривень та пенсію – 5026 тис. гривень. Задекларувала вона і доходи дітей: син заробив в СБУ 184 355 тис. гривень, а донька – 71 036 тис. гривень займаючись підприємницькою діяльністю. 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГПолітсилу “Сила і Честь” і 17 кандидатів представляє чинний сільський голова Литвинівської сільради В’ячеслав Миколайович Мурга

Згідно його автобіографії, народився він 10 вересня 1984 року в Києві. Зараз він проживає у Литвинівці. Навчався в коледжі морського і річкового флоту – механік судових машин та двигунів. Заочно вивчився на юриста в Національному університеті Внутрішніх справ.

У 2003 році працював охоронцем відділу охорони на багатопрофільному підприємстві “Солідарність”. З лютого по червень 2004 року  був співробітником відділу охорони служби економічної безпеки в ЗАТ “Альфа-Банк”. Згодом – охоронцем сектору охорони служби банківської безпеки в філії ВАТ КБ “Надра”. Рік займав посаду інженера другої категорії виробничо-технічного відділу у військовій частині А-3426. Ще рік згодом працював охоронцем у благодійному фонді “Допомоги працівникам та пенсіонерам МВС”, менеджером з постачання відділу капітального будівництва ВАТ Концерн “ФРЕШ АП”.

З  2009 по  2013 роки він обіймав посаду менеджера з питань комерційної діяльності та управління в ТОВ “Гриф Девелопмент Інвестмент”, рік, з 2014 по  2015 роки, ” менеджер з постачання та збуту в КСП “Україна.

З листопада 2015 року – чинний сільський голова Литвинівської сільради. Та є одним із засновників ГО “Джерело 2014”.

У 2019 році він задекларував у спільній власності три квартири в Києві та житловий будинок у Литвиновці. З 2018 року він їздить на Чері Тіго 2 2017 року випуску за 323 121 тис. гривень. Заробив він – 237 213 тис. гривень. Задекларував він і доходи родини.  Вдома він зберігає 250 тис. гривень готівкою, а його мати – 130 тис. гривень. 

Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка” підготувала 25 кандидатів. Перший у списку вказаний киянин Сергій Володимирович Гребенюк. Він народився у Києві 11 листопада 1987 року, у столиці і проживає. Має вищу освіту, займає посаду інженера контрольно-вимірювальних приладів і автоматики в АТ “Київський вітамінний завод”. 

Партія “Пропозиція” представила 14 кандидатів у депутати. Ольга Сергіївна Сімонова – перший кандидат. Народилася 12 червня 1991 року в Димері. Має вищу освіту, безпартійна. Наразі виконує обов’язки директора у Всеукраїнському благодійному фонді “За право на життя”.

Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж KV

КиевVласть

Автор:
Інна Міхно
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4