КОДА погодила освітні ліцензії комунальним та приватним закладам Київщини

КОДА погодила освітні ліцензії комунальним та приватним закладам Київщини

Київська облдержадміністрація продовжує оновлювати ліцензії на надання освітніх послуг дитсадкам та школам Київщини. Право навчати і виховувати дітей цього разу одержали і сім приватних освітніх закладів. Загалом обласна влада ліцензувала освітні послуги закладам у п’яти районах області.

Як стало відомо KV, голова Київської ОДА Василь Володін підписав низку розпоряджень щодо впровадження загальної середньої освіти на Київщині комунальним та приватним навчальним закладам.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Комунальні

У Бучанському районі на території Ірпінської громади дошкільною освітою 150 осіб охопить ясла-садок №10 “Знайко” Ірпінської міськради. Заклад розташований у центрі Ірпінської громади – місті Ірпінь по вулиці Курортна, 9, і згідно із рішенням Ірпінської міської ради, був створений у липні 2019 року. На сайті інформаційної системи управління освітою області повідомляється, що потужність закладу розрахована на 140 осіб, і нині тут виховується 124 дітей. Керує установою – Олена Кушнарьова.

У Білоцерківському районі без проходження процедури ліцензування 41 одна ліцензія дісталася 10 школам та чотирьом дитсадкам Узинської громади. Загалом у громаді зможуть одержати дошкільну освіту 417 дітей, а шкільна мережа розрахована на 4 472 учнів. По три ліцензії на початкову, базову та профільну освіти мають опорний заклад №1 І-ІІІ ступенів, Узинська гімназія, школа №2 І-ІІІ ступенів та Острійківська школа І-ІІІ ступенів. Решта одержали по три базові ліцензії та четверту – на дошкілля, або мають лише І-ІІ ступені. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Погребівська гімназія Васильківської міськради (Васильківська громада) Обухівського району має три ліцензії. Погребівська гімназія – заклад загальної середньої освіти, що має у своїй структурі дошкільний підрозділ, початкову школу (1-4 класи) та гімназію (5-9 класи). Тож і ліцензії одержав відповідні: на початкову освіту з обсягом в 120 осіб, базову – 150 осіб та дошкільну – 40 осіб. Гімназія розташована у селі Погреби по вулиці Центральна, 14 і керує установою спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Віталій Красніков.

КОДА погодила освітні ліцензії комунальним та приватним закладам Київщини

На фото: Погребівська гімназія

Приватні

У Бучанському районі три ліцензії на провадження освітньої діяльності одержав приватний заклад – Коцюбинська приватна гімназія “Атлант Ван Скул”.

Заклад функціонує у Коцюбинській громаді за адресою: вулиця Доківська, 14-А і планує охопити загальною середньою освітою таку кількість дітей: початковою – 300 осіб, базовою – 200 осіб та дошкільною – 50 осіб.

Про гімназію “Атлант Ван Скул” відомо, згідно з даними аналітсистеми YouControl, що ТОВ було зареєстроване у березні цього року. Його статутний капітал складає 50 тис. гривень, а керує ним киянка Алла Душкіна, яка також є членом Жіночого руху “За Майбутнє” і балотувалася восени до Київської міськради. Власницею же навчального закладу є також киянка Ольга Климець. 

Крім того, Климець є співвласницею ще вісьмох компаній. Наприклад, із надання в оренду й експлуатацію нерухомого майна (ТОВ “Фірма Фаундленд” та ТОВ “Енкі Кепітал”), управління нерухомим майном за винагороду (ТОВ “ЮФ “Гарантія та захист” та ТОВ “Енріч”), будівництва житлових і нежитлових будівель (ТОВ “БК “Євромонтажбуд”), будівництва споруд електропостачання (ТОВ “Атлант-Інженіринг”), комплексне обслуговування об’єктів (ОК “СТ “Пірамида” та ОК “Садівниче товариство “Скіфська долина”, Одеська область). 

Більшість із цих ТОВ та їх власників включені в “Атлант” (одна з найстаріших будівельних компаній на ринку, яка представлена і в Коцюбинському). Будівельна ж компанія, зокрема, входить до групи компаній “Олімп”, яку очолює народний депутат 5-6 скликань Павло Климець.

КОДА погодила освітні ліцензії комунальним та приватним закладам Київщини

На фото: Коцюбинська приватна гімназія Atlant One School

У самій же школі пропонують навчання за трьома освітніми програмами: НУШ, “Інтелект України” та “На крилах успіху”. Заклад розташований на закритій території, а в класах групи до 15 осіб. Навчатимують тут і англійській, є творчі та спортивні студії, при закладі діє дитсадок “Білченя”. І як повідомляла раніше KV, заклад також нещодавно одержав ліцензію у сфері дошкільної освіти.

Читайте: КОДА ліцензувала діяльність 44 шкіл та десяти дитсадків Київщини

У Бучі (Бучанська громада) по вулиці Кожедуба Івана, 3 планує займатися вихованням 20 дітей фізична-особа підприємець Ірина Коломієць. Як підприємець, вона зареєстрована у місті Бровари у червні 2016 року. І в основному сфера її діяльності пов’язана із дошкільною освітою, серед іншого – торгівля, надання послуг.

Низка ліцензій відійшла до навчальних закладів Вишневої громади. Серед них  два заклади з назвою приватний ліцей “Нест Екедемі”. Обидва розташовані в селі Крюківщина  по вулиці Богуна Івана, 1 та по вулиці Освіти, 6. Їм КОДА погодила шість ліцензій з однаковими обсягами для кожного: 100 осіб (початкова освіта), 60 осіб (базова) та 40 осіб (профільна).

По вулиці Богуна Івана гімназія зареєстрована як приватний заклад лише два місяці тому, а по вулиці Освіти як ТОВ ще у квітні 2017 року. Обидва належать Ярославі Діб і мають однаковий статутний капітал у розмірі 200 тис. гривень. 

На сайті Академії зауважено, що тут здійснюють навчання за декількома методиками. Серед них державний освітній стандарт НУШ, елементи програми “Росток” і “Інтелект України”, PYP (IB World) – програма для початкової школи, СЕНО – програма соціально-емоційного і морального виховання, екологічне виховання тощо. Крім того, при закладах діють 15 студій. Вартість навчання коштуватиме тут від 14,5 тис. гривень в місяць зі вступним внеском у розмірі 9 тис. гривень, а середня школа від 15,5 гривень на місяць. Внесок становить вже 10 тис. гривень. При закладі також надають і дошкільну освіту.

Також в Крюківщині по вулиці Одеська, 23 мешканці громади можуть віддати на виховання 46 дітей фізичній особі-підприємцю Ірині Мельніченко. Підприємиця, як ФОП, зареєстрована в Обухові нещодавно – у липні минулого року. І її діяльність в основному пов’язана з освітою. 

У Вишгородському районі повторно звернувся до КОДА і з рештою одержав ліцензію у дошкільній сфері з обсягом на 30 осіб приватний заклад дошкільної освіти “Смартіс” для філії ТОВ “Заклад дошкільної освіти “Смартіс”, що діє у Вишгороді по вулиці Ватутіна, 111.

KV вже повідомляла, що основний підрозділ “Смартіс” розташований у Києві на Оболонському масиві і ліцензію на дошкільну освіту здобув ще у вересні 2020 року.  Це, загалом, приватний дитсадок з авторською програмою, що спрямована на різносторонній розвиток дітей від 1,5 до 6 років. Тут використовують методики М. Зайцева, Г. Домана, М. Монтессорі, ментальної арифметики та Вальдорфської системи. 

В Обухівському районі надаватимуть також дошкільну освіту ТОВ “Плейрум”. Йому погодили обсяги на 60 осіб. Цей навчальний заклад заснований у жовтні 2020 року у селищі Козин (Козинська громада) за адресою: вулиця Київська, 170. Саме ж ТОВ зареєстроване у Києві на двох власників – Олесю Божко та Катерину Мартинову. Розмір статутного капіталу складає тут 10 тис. гривень, а керує ТОВ Марина Семишкурна. 

Божко ж, крім дитячих клубів Playroom, які розміщені також і в столиці, є власницею навчального закладу “Школа Атлантика” та співзасновницею низки громадських організацій. 

Playroom kids club у Козині – англомовний дитячий садок, в якому заняття переважно ведуться англійською мовою. Викладають як носії мови, так і українські викладачі, які працюють за сучасними європейськими та американськими методиками. Крім садочка, тут діють мовні клуби, творчі, кулірнарні та танцювальні  гуртки тощо. Вартість перебування у такому закладі складає від 20 до 22 тис. за тиждень, і це не враховуючи реєстраційного внеску у розмірі 22 тис. гривень. 

КОДА погодила освітні ліцензії комунальним та приватним закладам Київщини

На фото: Дитячий клуб Playroom в Koзині

Ще три ліцензії відійшло до Бориспільського району, а саме: ТОВ “Бориспільський приватний ліцей “Ліга М”. Заклад надаватиме початкову освіту з ліцензованим обсягом 100 осіб, базову –  75 осіб та профільну – 45 осіб у селі Чубинське по вулиці Калнишевського Петра, 4. Ліцей створений нещодавно – 12 травня цього року. Його заснували киянки Надія Шиманська та Людмила Сєдова зі статутним капіталом у розмірі 100 тис. гривень. 

Нагадаємо, як повідомляла раніше KV, до 2027 року в Україні мають остаточно впровадити профільну школу. За цей час навчальні заклади реформують та переведуть на трирівневу освітню систему. Київська ОДА вже погодила сім ліцензій на провадження профільної середньої освіти вищим навчальним закладам. Це –  обласні академії та фахові коледжі при ВНЗ. Профільна та допрофесійна підготовка стане доступною для старшокласників більшості міських громад регіону.

Читайте: Профілізація: на Київщині сім вищих навчальних закладів надаватимуть профільну освіту

Схвалено 20 ліцензій і державним професійним та технічним ліцеям столичного регіону також в сфері профільної освіти. Здобути повну загальну середню освіту та водночас професійні навички на Київщині тепер можливо на базі 17 тергромад. 

Читайте: Профілізація: на Київщині ліцензували діяльність ще 20 профліцеїв

Київська ОДА також оновила освітні ліцензії комунальним закладам обласної ради. Це – навчальні заклади в Білоцерківському, Бучанському, Фастівському, Бориспільському та Обухівському районах. Ліцензії одержали фахові коледжі, вищі навчальні заклади та ліцеї технічного спрямування. Загалом здобувати майбутню професію школярі Київщини зможуть у 10 профільних школах. Ще 24 ліцензії губернатор схвалив десяти спецзакладам І-ІІІ рівнів акредитації. 

Читайте: Старша школа: на Київщині визначили обсяги профільного навчання

* Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 10 “Знайко” Ірпінської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ: 43700572). 

** ТОВ “Коцюбинська приватна гімназія “Атлант Ван Скул” (код ЄДРПОУ: 43943500). 

*** ТОВ “Приватний заклад дошкільної освіти “Смартіс” для філії ТОВ “Заклад дошкільної освіти “Смартіс”. 

**** Приватний заклад “Приватний ліцей “Нест Екедемі” Київської області (код ЄДРПОУ: 44194409).

ТОВ “Приватний Ліцей “Нест Екедемі” Київської області” (код ЄДРПОУ: 41282261).

***** ФОП Мельніченко Ірині Миколаївні (реєстраційний номер: 3315516662).

******  ФОП  Коломієць Ірині Миколаївні (реєстраційний номер: 3022601569).

******* ТОВ “Плейрум” (код ЄДРПОУ: 43851236).

******* ТОВ “Бориспільський приватний ліцей “Ліга М” (код ЄДРПОУ: 44270494).

Фото: колаж KV

КиевVласть

Автор:
Інна Міхно
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4