Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює навчальні заклади та будинки культури в Димерській громаді

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює навчальні заклади та будинки культури в Димерській громаді

Поточні ремонти в п’яти пошкоджених московитами навчальних закладах та двох будинках культури Димерської громади Київщини вже обійшлися обласній владі в 1,7 млн гривень. За ці кошти роботи проводяться в центрі громади – селищі Димер, а також селах Демидів, Козаровичі та Ясногородка. Для вказаних ремонтів було обрано три столичні компанії – улюбленого підрядника обласної влади ТОВ “Тетрастрой”, а також ТОВ “Пожбудмонтаж”, з яким КОВА раніше не співпрацювала, та ТОВ “Архстройтехнадзор”, яке всі свої договори за результатами тендерів уклало з владою Маріуполя. Історія з понівеченої Димерської громади – девятнадцята частина циклу КиївВлади “Поранена Київщина”.

Як стало відомо KВ, з кінця червня 2022 року по нинішній час Департамент регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації (ДРР КОВА)* перерахував 1,7 млн гривень трьом підрядникам за виконання поточних ремонтів в пошкоджених внаслідок бойових дій навчальних закладах та будинках культури Димерської громади Вишгородського району. Роботи проводяться в селищі Димер – центрі однойменної громади, а також селах Демидів, Козаровичі та Ясногородка.

Сухі цифри: де і за скільки виконують поточні ремонти

В селищі Димер поточні ремонти виконуються на трьох об’єктах по вул. Соборній – будинку культури, гімназії та центрі художньої творчості “Дивосвіт”. Підрядником для виконання цих робіт обрано ТОВ “Пожбудмонтаж” **, якому вже сплачено 230,96 тис. гривень

В селі Демидів цей же підрядник виконує поточний ремонт загальноосвітньої школи по вул. Соборній, 47, за що на його рахунки поступило вже 1,21 млн гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

В Козаровичах поточний ремонт загальноосвітньої школи, що на вул. Соборній 47, ДРР КОВА замовило у ТОВ “Архстройтехнадзор” ***. За роботи на цьому об’єкті підряднику авансовано понад 102 тис. гривень.

ТОВ “Архстройтехнадзор” також ремонтує гімназію в Ясногородці. Аванс за поточний ремонт там цій компанії склав майже 151 тис. гривень. Крім цього в Ясногородці за замовленням обласної влади виконується ремонт будинку культури. Для цих робіт підрядником обрано ТОВ “Тетрастрой” ****, якому сплачено аванс в розмірі 11 тис. гривень.

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює навчальні заклади та будинки культури в Димерській громаді

Зазначимо, що вказані суми не є повною оплатою за ці поточні ремонти, адже по деяким об’єктам підрядниками переказані тільки перші авансові платежі.

Про підрядників

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Пожбудмонтажзареєстровано в лютому 2021 року в Києві. Розмір статутного капіталу – 10 тис. гривень. Основний вид діяльності – електромонтажні роботи. Засновник, кінцевий бенефіціар і директор – Максим Осипенко, зареєстрований в місті Богуслав Київської області.

За даними Clarity Project, за результатами участі в публічних закупівлях ТОВ “Пожбудмонтаж” уклало 43 договори на 14,7 млн гривень. Найбільший замовник – КНП “Вишгородська центральна райлікарня”, з якою підписано 1 договір на 6,2 млн гривень на капремонт пожежної сигналізації. Від ДРР КОВА за результатами тендерів “Пожбудмонтаж” підрядів не отримувало.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

ТОВ “Архстройтехнадзор” зареєстровано в 2017 році в Маріуполі, з кінця серпня поточного року має київську реєстрацію. Розмір статутного капіталу – 473,53 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник і кінцевий бенефіціар – зареєстрований в Маріуполі Роман Кобилянський. Директор – Богдан Ковпак.

За результатами участі в публічних закупівлях ТОВ “Архстройтехнадзор” підписало 48 договорів на 36,54 млн гривень. Всі свої підряди за результатами публічних закупівель компанія отримала у Маріуполі від міської влади, підпорядкованих їх КП та департаментів, а також ОСББ. Зокрема, протягом останніх двох тижнів “Архстройтехнадзор” отримало від маріупольського КП “Міське управління капітального будівництва” два замовлення на 12,5 тис. гривень на облаштування місць тимчасового перебування евакуйованих у гуртожитку в місті Дніпро.

Раніше KВ повідомляла, що ТОВ “Архстройтехнадзор” за замовленням ДРР КОВА виконує поточні ремонти після рашистської навали в школі та садочку в селі Заворичі Броварського району Київщини.

ТОВ “Тетрастрой” зареєстровано в 2016 році в Києві. Розмір статутного капіталу – 600 гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник – ТОВ “Олкос”. Кінцевий бенефіціар – черкащанин Юрій Шпаковський. Директор – Ольга Лащевська.

ТОВ “Олкос” також зареєстровано в 2016 році. Основний вид діяльності – оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами. Бенефіціар – Юрій Шпаковський, директор – Вікторія Поліщук.

У результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Тетрастрой” уклало 25 договорів на 288,72 млн гривень. Найбільший замовник – ДРР КОДА, з яким укладено 13 договорів на 266,86 млн гривень. Серед найбільших замовлень КОДА – будівництво корпусу Ліцею №1 в Гостомелі (ціна договору – 63,68 млн гривень), реконструкція скверу з пам’ятником воїнам-інтернаціоналістам у Василькові (ціна договору – 22,35 млн гривень), капремонт головного лікувального корпусу Київської обласної дитячої лікарні в Боярці (ціна договору – 15,74 млн гривень). Крім цього, цей департамент укладав з ТОВ “Тетрастрой” договори на реконструкцію шкіл в смт Красятичі та селі Максимовичі Київщини.

Читайте: В Гостомелі за 64 млн гривень добудують корпус ліцею №1

За замовленням ДРР КОВА ТОВ “Тетрастрой” займається поточними ремонтами у пошкоджених війною будівлях селища Макарів, а також селаж Андріївка та Ситняки Макарівської громади.

Юрій Шпаковський є бенефіціаром ще 19 компаній, а співвласником – ще трьох. Ці фірми зареєстровані в Києві, Ірпені, Українці та Василькові Київської області, Чернівцях, а також Торецьку Донецької області та мають різні види діяльності – від будівництва до торгівлі та страхування. Частина цих компаній активно приймають участь в публічних закупках. Зокрема, ТОВ “Страхова компанія “Ю.ЕС.АЙ.” підписала за результатами тендерів більше 1,2 тисячі договорів на 9,67 млн гривень. Найбільші замовники – КП “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району” Києва та ГУ Нацполіції в Київській області. ТОВ “Будівельна компанія “Будкапітал” перемогло у 23 закупівлях на 29,94 млн гривень, з яких 10 договорів майже на 22 млн гривень підписано з Оболонською РДА Києва.

Нагадаємо, ворожа техніка вдерлася до Димера вранці 25 лютого, з того часу селище опинилося під окупацією. Контроль над Димером, а також населеними пунктами Демидів, Ясногородка та інші, підрозділи ЗСУ відновили 1 квітня.

За даними КОВА, у Димері внаслідок агресії рф постраждало 614 будівель, 90 повністю зруйновані. Окупантами було знищено основні підприємства селища, пошкоджено потужний завод з виробництва вікон.

Також нагадаємо, що 25 лютого українські війська підірвали дамбу на в’їзді у Демидів, біля села Козаровичі, щоб унеможливити наступ окупаційних військ через ці населені пункти на Київ. Підрив дамби спровокував в Демидові екологічну катастрофу – село опинилось затопленим, а рівень води подекуди сягав 3-х метрів. 27 червня мешканці Демидова перекрили трасу на столицю щоб звернути увагу на екологічну катастрофу в селі. 8 вересня голова Димерської громади Володимир Підкурганний повідомив, що рівень води в Демидові поступово знижується, а після робіт на дамбі в Козаровичах місцевим обіцяли промислове відкачування води.

Читайте: У Нацгвардії розкрили деталі підриву дамби в Козаровичах (відео)

Департамент регіонального розвитку КОВА очолює Алла Бондар. Димерську селищну громаду очолює Володимир Підкурганний.

* Департамент регіонального розвитку КОВА (код ЄДРПОУ: 21467647) 

** ТОВ “Пожбудмонтаж” (код ЄДРПОУ: 44067572)

*** ТОВ “Архстройтехнадзор” (код ЄДРПОУ: 41397497)

**** ТОВ “Тетрастрой” (код ЄДРПОУ: 40856650)

Читайте:

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Бородянці

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Ірпені

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює в регіоні медзаклади

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Бучі

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарові

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Немішаївській громаді

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Баришівці

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарівській громаді

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Мархалівці Фастівського району

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Загальцях Бучанського району

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Дмитрівській громаді

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Пісківській громаді

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Ворзелі, Блиставиці, Луб’янці та Гаврилівці

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Іванкові, Хочеві та Сукачах

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Білій Церкві

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у селі Красне Броварського району

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Василькові

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Заворичах Броварського району

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4