Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Протягом червня Бориспільська міська влада спільно зі своїми комунальними підприємствами підписали через Prozorro договорів на 31,44 млн гривень. Найбільші суми минулого місяця місто спрямувало на дорожні роботи, облаштування ділянки для почесних поховань військових та ремонти в укриттях. Четверта частина освоєних в червні коштів залишиться в межах громади, адже замовлення на них зробили у підпорядкованих міськраді комунальних підприємств. Серед приватних підрядників найбільш ласі договори дісталися двом досить цікавим фірмам. Перша – ТОВ “Діатом”, яке спільно зі столичним Департаментом охорони здоров’я фігурує в кримінальному провадженні. Друга – ТОВ “Скандіагностика”, що належить екс-керівнику Бориспільської районної організації нині забороненої проросійської партії “Наші”. Детальніше про це в тексті про витрати міста Бориспіль у червні 2023 року, який став тридцять сьомою частиною циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у червні 2023 року Бориспільська міська рада та підпорядковані їй комунальні підприємства уклали за результатами публічних закупівель 584 договори на 31,44 млн гривень.

Найбільші видатки

Минулого місяця у Борисполі найбільшу частку видатків спрямували на дорожні роботи. Так, Головне управління житлово-комунального господарства Бориспільської міськради уклало 48 договорів загальною ціною 5,13 млн гривень на проведення поточного ремонту наступних вулиць громади: 

  • вулиці Нова, Нова ІІ, Тараса Трясила, Білодідівка, Броварська, Митрополита Шептицького, Cкіфська, Грушевського, Богдана Ступки, Дорошенка, Спортивна, Галицька, Лобановського, Героїв Небесної Сотні, Амосова, Горянська, Каштанова, Академіка Заболотного, Глібова, Сергія Оврашка, Чайковського, Володимира Малика, Олеся Гончара, Михайла Калмикова, Севастяна, а також провулки Вербовий, Головатого та Коцюбинського в Борисполі;

  • вулиці Щастя, Центральна, Пролетарська, Жовтнева, Швеця, Яблунева, Незалежності, Братуся в селі Іванків;

  • вулиця Пащенкових в селі Кучаків;

  • вулиці Матросова, Братів Гопкало та Європейська в селі Любарці;

  • вулиці Набережна, Садова, Дружби, Лісова, Довженка, Мальовнича, Незалежності, Іванківська в селі Рогозів.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

На другому місці за ціною договір цього ж Управління ЖКГ на благоустрій ділянки для почесних поховань загиблих військовослужбовців на кладовищі по вул. Покровська в Борисполі за 4,59 млн гривень. За ці кошти до кінця липня поточного року повинні вирівняти та підготувати ділянку площею 700 кв.м., озеленити її, влаштувати гранітне покриття, встановити 113 пам’ятників, а також лавки та урни.

Третє місце у договорів на проведення ремонтних робіт у семи укриттях громади, на які сумарно спрямували 3,47 млн гривень. Ремонтні роботи заплановані на наступних об’єктах:

  • капремонт приміщень підвалу для облаштування укриттів ліцею ім. Костянтина Могилка (вул. Володимира Момота, 16) та ліцеї ім. Юрія Головатого (вул. Героїв Небесної Сотні, 1) в Борисполі; 

  • поточний ремонт укриттів по вул. Київський Шлях, 2-А та 77 в Борисполі;

  • поточний ремонт підлоги укриттів Глибоцького дитсадку “Колосок” та Кучаківського дитсадку “Журавлик”;

  • монтаж вентиляційної системи в укритті Рогозівського ліцею по вул. Центральна, 101 в селі Рогозів.

Читайте: Бориспіль вкладе 7,5 млн гривень в ремонт укриттів ліцеїв та садочків (адреси)

На 2,3 млн гривень у червні КНП  “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” закупило медобладнання, яке посіло четверте місце серед найбільших видатків минулого місяця. На ці кошті лікарня придбала ультразвукову хірургічну систему для м’яких тканин, апарат для монополярної та біполярної електрохірургії та реабілітаційний тренажер (мультистанція).

Закриває п’ятірку найбільших видатків червня у Борисполі ще один договір Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, а саме – на закупівлю сотні флаконів препарату “Альтеплаза” за 1,62 млн гривень. Цей препарат, який використовується для лікування ішемічного інсульту, інфаркту міокарда, масивної легеневої емболії та блокованих катетерів, повинен бути поставлений в медзаклад до кінця поточного року.

Найбільші підрядники

Протягом минулого місяця бориспільські бюджетні замовники укладали договори з 224 компаніями та підприємцями. Підряди на найбільшу суму (7,54 млн гривень або 24% від усіх червневих замовлень) дісталися двом комунальним підприємствам, які підпорядковані Бориспільській міськраді:

  1. КП “КК “Мій дім – Бориспіль”, у якого замовили благоустрій ділянки для почесних поховань загиблих військовослужбовців, поточний ремонт укриттів по вул. Київський Шлях, 2-а та 77 в Борисполі, а також приміщення по вул. Європейська, 2 в Борисполі на загальну суму 5,51 млн гривень;

  2. КП “Виробниче управління комунального господарства”, якому дістався 41 підряд, зокрема, на виконання дорожніх робіт на загальну суму 2,03 млн гривень.

Серед приватних компаній найдорожчі договори підписали з ТОВ “Діатом” (*), у якого закупили препарат “Альтеплаза” на 1,62 млн гривень, та ТОВ “Скандіагностика” (**), в якого замовили проведення комп’ютерної (КТ) та магнітно-резонансної (МР) томографії головного мозку при гострому інсульті за 1,37 млн гривень. За умовами договору зі “Скандіагностикою”, цей підрядник повинен буде надати лікарні 500 послуг проведення КТ, 200 послуг КТ ангіографії та 200 МР ангіографії головного мозку, а також 20 послуг проведення КТ ангіографії та 30 МР ангіографії судин голови та шиї, які будуть надаватися протягом поточного року. До слова, згідно із даними офіційного сайту ТОВ “Скандіагностика”, воно розташоване по вул. Котляревського, 1 – за адресою КНП  “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”.

Читайте: Бориспільська лікарня заплатить 1,3 млн гривень за КТ та МРТ для пацієнтів із інсультом своєму орендареві

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Перші 20 компаній та підприємців, які отримали в червні у Борисполі замовлень на найбільші суми

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Діатом” зареєстровано в 2013 році в селі Крюківщина на Київщині, з 2015 року має столичну “прописку”. Розмір статутного капіталу – 1,5 млн гривень. Основний вид діяльності – оптова торгівля фармацевтичними товарами. Засновником, кінцевим бенефіціаром та керівником зазначено Сергія Солоджук.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Діатом” уклало 1 593 договорів на 2,71 млрд гривень. Головним замовником цієї фірми виступає Департамент охорони здоров’я КМДА, з яким було підписано 138 договорів майже на 1,12 млрд гривень.

Раніше KВ повідомляла, що тісна співпраця ТОВ “Діатом” та Департаменту охорони здоров’я столичної адміністрації вилилася в кримінальне провадження №42021102070000170. За інформацією слідства, заступник директора цього департаменту Зборомирська (на сьогодні серед заступників на сайті департаменту її немає.- KВ) підозрюється у службовій недбалості, через яку міському бюджету завдано збитків на понад 7,1 млн гривень при закупівлі у 2020 році у ТОВ “Діатом” препаратів для лікування людей з онкологічними захворюваннями. Це, за даними правоохоронців, сталося внаслідок того, що ТОВ “Діатом”, постачаючи ці товари, завищило їхню вартість.

Читайте: З 24 лютого 2022 року КМДА витратила на медичні закупівлі 850 млн гривень

ТОВ “Скандіагностика” зареєстровано в 2016 році в Борисполі. Основний вид діяльності – діяльність лікарняних закладів. Засновники – ПП “Ліоніс”, Євгеній Мотрич, Сергій Мамайсур, кінцеві бенефіціари – Євгеній Мотрич, Сергій Мамайсур та Ірина Мажура (директор). 

Сергій Мамайсур серед іншого є власником малого колективного підприємства “Аптека.194”, яке має аптечну мережу в Бориспільському районі. Цьогоріч підприємець прийняв участь в приватно-державному проєкті, який передбачав побудову амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Сеньківка Бориспільського району. В червні цього року на відкритті медзакладу Сергей Мамайсур розповів, що на сьогодні його амбулаторії, основна з яких знаходиться в Борисполі, мають понад 40 тисяч пацієнтів.

В 2020 році Сергій Мамайсур безуспішно балотувалася в Бориспільську районну раду від партії “Слуга народу”. А роком раніше під час парламентських виборів він був спостерігачем на виборах від ГО “Всеукраїнське об’єднання “Наші” в окрузі, до складу якого входить в тому числі Бориспіль та Бориспільський район. Він навіть очолював Бориспільську районну організацію нині забороненої політпартії “Наші”. Нагадаємо, політпартія “Наші”, яку очолював депутат Верховної ради VII і VIII скликань Євгеній Мураєв, була створена у вересні 2018 року, а в березні 2019 року вона увійшла до складу Опозиційного блоку. В червні минулого року Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність цієї партії.

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Читайте: Суд заборонив проросійську партію екс-нардепа Мураєва “Наші”

У результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Скандіагностика” підписало 11 договорів на загальну суму 3,22 млн гривень. З них 8 договорів було підписано з КП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, решта – з виконкомом Бориспільської міськради.

Нагадаємо, що KВ аналізувала також витрати Борисполя за серпень 2022 року, протягом якого місцева влада Борисполя та підпорядковані їй підприємства уклали за результатами публічних закупівель майже чотири сотні договорів на понад 30 млн гривень. Більше третини цих коштів було направлено на поточні витрати міста – прибирання вулиць, утримання мереж освітлення, зливоприймальних колодязів та зелених насаджень. Водночас значні витрати Борисполя були пов’язані з викликами часу. Зокрема, центральна райлікарня Борисполя замовила реконструкцію своєї системи киснепостачання, управління освіти міста – поставку 1,3 тисячі лав для укриттів навчальних закладів, а виконком міськради – дообладнання системи центрального оповіщення.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

КП “КК “Мій дім – Бориспіль” керує Іван Якін, КП “Виробниче управлінні комунального господарства” – Роман Шепель. Обидва підприємства підпорядковані Бориспільській міськраді, головою якої є Володимир Борисенко.

* ТОВ “Діатом” (код ЄДРПОУ: 38737616)

** ТОВ “Скандіагностика” (код ЄДРПОУ: 40891999) 

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у березні вистачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Калита

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Велика Димерка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Тараща

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4