Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Козин

В липні цього року селищна влада Козина через Prozorro зробила замовлень на 8,21 млн гривень. Найбільшу увагу приділили підготовці до нового навчального року декількох шкіл і дитсадків громади, замовивши сумарно на 5 млн гривень ремонтні роботи, обладнання для відеоспостереження та мультимедійні комплекти. Ще майже третину коштів спрямували на поточні ремонти доріг в Козині та десяти селах громади. “Дорожній” підряд віддали Київоблавтодору, відхиливши більш вигіднішу цінову пропозицію в тендері. Однак чи будуть виконані обіцяні ремонти доріг, поки не відомо, адже відповідний договір містить примітку про те, що хід робіт залежатиме від обсягів реального фінансування. Детальніше про витрати Козина Обухівського району у липні 2023 року – в сорок другій частині циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у липні 2023 року Козинська селищна рада та її Відділ освіти, культури, молоді та спорту уклали за результатами публічних закупівель 18 договорів на 8,21 млн гривень.

Найбільші видатки

Найдорожчим замовленням липня в Козині став договір (ціна – 2,43 млн гривень) селищної ради на виконання поточного ремонту вулиць в Козині та десяти селах громади – Підгірці, Романків, Кренечі, Малі Дмитровичі, Великі Дмитровичі, Тарасівка, Старі Безрадичі, Нові Безрадичі, Капустяна та Паращина Обухівського району. Договір передбачає виконання ямкового ремонту вулиць (яких саме не уточнено) в цих населених пунктах до кінця вересня поточного року, але з приміткою, що обсяги виконання робіт залежатимуть від обсягів реального фінансування.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Разом з тим найбільші грошові потоки Козина в липні були спрямовані на заклади освіти громади. Так, друге місце серед місячних видатків селища із загальною вартістю 1,82 млн гривень посіли три замовлення Відділу освіти, культури, молоді та спорту на виконання поточних ремонтів в двох навчальних закладах. За ці кошти заплановано ремонт укриття Підгірцівського ліцею, а також укриття, фасаду та вхідних груп козинського дитсадку “Ялиночка”. Вказані роботи по договору повинні завершити до 1 вересня поточного року.

На третьому місці за ціною опинився договір (ціна – 1,64 млн гривень) цього ж Відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради на закупівлю шести комплектів відеоспостереження. Один комплект призначений для самого відділу (робоче місце адміністратора), решта для пяти закладів освіти громади – Підгірцівського, Старобезрадичівського та Великодмитровицького ліцеїв, а також підгірцівського дитсадку “Ромашка” та старобезрадичівського дитсадку “Волошка”. За умовами відповідного договору, постачальник повинен буде до кінця серпня поточного року поставити, змонтувати та запустити в роботу у навчальних закладах комплекти відеоспостереження, що складаються, зокрема, з відеореєстратора, трьох відеокамер та монітору.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Четверте місце посіло ще одне замовлення освітнього відділу Козина – на постачання та монтаж шести комплектів мультимедійного обладнання за 1,45 млн гривень. Кожен комплект складається з інтерактивного дисплею, ноутбука та багатофункціонального пристрою (принтер, сканер та ксерокс) в Козинський (3 шт.), Підгірцівський (2 шт.) та Великодмитровицький (1 шт.) ліцеї. Термін постачання техніки визначили у сто календарних днів від дати підписання договору 27 липня цього року (4.11.2023 року – KВ).

Серед інших замовлень Козина минулого місяця також:

  • розробка документації для формування земельних ділянок комунальної власності на території Козинської селищної громади за 121,79 тис. гривень;

  • виготовлення проєктів капремонтів покрівель Великодмитровицького ліцею за 99,5 тис. гривень (село Великі Дмитровичі, вул. Шевченка, 2) та Будинку культури (Козин, вул. Партизанська, 1) за 99,06 тис. гривень

  • інвентаризація дитячих, спортивних та ігрових майданчиків з виготовленням техпаспортів та внесенням в єдину державну електронну систему у сфері будівництва за 89,97 тис. гривень.

Найбільші підрядники

Минулого місяця Козинська селищна влада разом зі своїм освітнім відділом замовляли товари, роботи та послуги у 15 компаній та підприємців.

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Козин

Найдорожчий договір місяця ціною 2,43 млн гривень на виконання поточних ремонтів доріг підписали з дочірнім підприємством “Київський облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України” (*). Крім цієї компанії за тендер змагалися також ТОВ “Ягуар” та ТОВ “Данко”, пропозиція якого була вигіднішою, але її відхилили через ненадання копій техпаспортів та договорів оренди на техніку.

За даними Clarity-project, дане замовлення на виконання дорожніх робіт є другим, яке ДП “Київський облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України” отримало від Козинської селищної ради. Перший договір сторони підписали 23 травня цього року на грейдерування з щебеневою підсипкою вул. Польова в селі Великі Дмитровичі за 794 тис. гривень.

Срібло за ціною отриманого підряду в Козині у ТОВ “Вектор Техно” (***). Цю фірму без конкурсу обрали для постачання комплектів відеоспостереження для закладів освіти за 1,64 млн гривень.

Комплекти мультимедійного обладнання за 1,52 млн гривень замовили у ТОВ “Ай Ті Дж” (***), яке опинилося на третьому місці за коштовністю отриманого в Козині замовлення. Цей тендер пройшов не зовсім гладко, адже його потенційний учасник – ТОВ “Інтер Сістемс” – вимагало у замовника прибрати вимогу щодо необхідності надання сертифікату відповідності міжнародному стандарту енергоефективності Energy Star, мовляв, ця сертифікація створена урядом США і є обов’язковою лише в цій країні, а вимога її мати лише обмежує коло учасників. Однак у замовника заявили, що пристрої із логотипом Energy Star споживають електроенергії на 20-30 % менше своїх аналогів, що особливо актуально в нинішній час, тож відхилили будь-які звинувачення в свою адресу щодо встановлення дискримінаційних умов закупівлі.

До слова, ТОВ “Вектор Техно” та ТОВ “Ай Ті Дж” у результаті участі в публічних закупівлях в Козині отримують замовлення вперше.

Нагадаємо, KВ аналізувала витрати Козина також за грудень минулого року. Тоді селищна влада зробила замовлень на 13,7 млн гривень. Найвагомішою витратою місяця була закупівля альтернативних джерел енергії – генераторів та акумуляторів, на які “пішло” понад 5 млн гривень. Також замовляли ремонти укриттів в двох навчальних закладах села Підгірці, паливо, соляно-піщану суміш для посипання доріг, продукти харчування, але були і приємні клопоти – закупівля новорічних подарункових наборів для дітей.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Селищну раду Козина очолює Валерій Гартік. 

Керівником ДП “Київський облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України” є Станіслав Куцол. АК “Автомобільні дороги України” тимчасово очолює Ольга Корх.

* ДП “Київський облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України” (код ЄДРПОУ: 03445665) 

ТОВ “Вектор Техно” (код ЄДРПОУ: 39356386) 

ТОВ “Ай Ті Дж” (код ЄДРПОУ: 41266522)

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у березні вистачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Калита

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Велика Димерка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Тараща

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Узин

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Яготин

Справи прокурорські: за час воєнного стану Офіс генпрокурора витратив на своє утримання понад 200 млн гривень

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4