Протягом листопада влада Фастова на Київщині та підпорядковані їй підприємства зробили замовлень на 26,64 млн гривень. Акцент у розподілі бюджетних коштів минулого місяця було зроблено на сферу охорони здоров’я: майже 14 млн гривень направили на медобладнання та устаткування для Фастівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Банальні витрати, як то паливо та теплопостачання, потягнули на 5,5 млн гривень. Решта коштів пішла, зокрема, на генератори, акумуляторні ліхтарі, облаштування укриттів, розвиваюче обладнання для дітей з особливими потребами та багато іншого. Історія про витрати Фастова у листопаді – чотирнадцята частина циклу КиївВлади “Справи насущні”.
Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у листопаді 2022 року Фастівська міська рада і підпорядковані підприємства уклали за результатами публічних закупівель 275 договорів на 26,64 млн гривень.
Найбільші видатки
На більшу половину освоєних в листопаді коштів – 13,9 млн гривень – закупили медичного обладнання та устаткування для Фастівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Зокрема, за ці гроші в медзакладі повинен з’явитися електроннооптичний перетворювач – мобільна рентген система, а також велика партія устаткування для операційних блоків (ендоскопічна система, електрохірургічний апарат, кольпоскоп, ультразвукові системи, апарат ШВЛ тощо).
Читайте: Фастівська лікарня за 10,8 млн гривень оновить хірургічний інструментарій
На другому місці по величині витрат у Фастові минулого місяця – 2,88 млн гривень – проплата за теплову енергію структурними підрозділами Фастівської міськради. Найбільше грошей – 1,93 млн гривень – на ці цілі направило Управління освіти, ще 780,37 тис. гривень – Управління культури, молоді та туризму, решту 175,76 тис. гривень – Відділ з питань фізичної культури та спорту.
Третьою найбільш значною витратою листопада стала закупівля на 2,65 млн гривень виконкомом Фастівської міськради дизельного палива. За них замовили 50 тисяч літрів дизеля, яке по договору повинні були поставити вже до 21 листопада. Однак звіт про виконання договору в системі Prozorro досі не опублікований.
Читайте: “Фастів-благоустрій” придбає пального майже на 1 млн гривень
Серед інших не таких значних витрат – закупівля косарки для КП “Фастів-Благоустрій” (716 тис. гривень), моніторів та принтерів для “Фастівської багатопрофільної лікарні” (455 тис. гривень), автоматичного дефібрилятора для “Фастівського міського центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” (297 тис. гривень). Решта коштів з бюджету Фастова пішла, зокрема, на продукти харчування, генератори, акумуляторні ліхтарі, поточний ремонт кількох вулиць громади, матеріали для облаштування укриттів та освіжувачі повітря.
Читайте: Фастів закупить холодний асфальт
Найбільші замовники
Протягом листопада на 26,64 млн бюджетних гривень Фастова договори укладали 14 замовників. При цьому більше 21 млн гривень було освоєно всього трьома замовниками – КНП “Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” (*), а також міським Управлінням освіти та виконкомом міськради.
На першому місці серед найактивніших замовників листопада – “Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”, яка уклала протягом місяця 32 договори на 14,54 млн гривень. Крім медичного обладнання та устаткування, на що пішла левова частка коштів, медзаклад замовляв продукти харчування, генератори та ремонт офісної техніки.
Друге місце у Управління освіти Фастівської міськради, яким в листопаді було підписано 18 договорів на 3,55 млн гривень. Майже 2 млн гривень витратили на теплову енергію, решта грошей пішла, зокрема, на продукти харчування, планшети-трансформери, стіл для малювання піском та настільні ігри для дітей з особливими потребами.
Виконком Фастівської міськради посів третє місце з 35 договорами на 3,5 млн гривень. Як вже згадувалося вище, 2,65 млн гривень довелося витратити на дизельне паливо. На 203 тис. гривень накупили офісного паперу, майже на 200 тис. гривень – 5 генераторів, на 33 тис. гривень – дві печі булер’ян, майже на 15 тис. гривень – три смартфони. У 75 тис. гривень обійшлося висвітлення офіційної інформації у місцевій газеті, майже 30 тис. гривень – ритуальні послуги для поховання полеглих воїнів та невідомих громадян, що загинули в районах проведення бойових дій.
Читайте: Мерія Фастова закупить фуфайки і кальсони
Решта 11 замовників, серед яких міські КП, управління і відділи міськради, зробили протягом місяця сумарно 190 замовлень на 5 млн гривень.
Найбільші підрядники
Протягом листопада фастівська влада замовляла роботи, товари та послуги у 129 підрядників. Найбільший підряд листопада на закупівлю устаткування для операційних блоків “Фастівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування” на 10,88 млн гривень дістався ТОВ “Грінер” (**), який опинився на першому місці по ціні укладених у Фастові договорів.
Друге місце у ТОВ “Медхолдінг” (***), який за 2,9 млн гривень до кінця року повинен поставити для тієї ж лікарні електроннооптичний перетворювач – мобільну рентген систему.
Третє місце посіло ТОВ “Еко Тепло Груп” (****), якому віддали всі три листопадові підряди на поставку теплової енергії сумарною вартістю 2,88 млн гривень.
Між рештою 126 підрядниками у листопаді було розподілено замовлень майже на 10 млн гривень.
Про підрядників
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Грінер” зареєстровано в 2011 році у селі Плоске Черкаської області. Розмір статутного капіталу – 4 тис. гривень. Основний вид діяльності – оптова торгівля іншими товарами господарського призначення. Засновники та кінцеві бенефіціари – Дмитро Бебик (директор) та Володимир Констигін.
Дмитро Бебик та Володимир Констигін на чергових місцевих виборах 2015 року намагалися пройти до Смілянської міської ради Черкаської області від партії “Українське об’єднання патріотів – Укроп”, але не пройшли. Обидва підприємці приймають участь у публічних закупівлях також як ФОПи.
За результатами участі в публічних закупівлях ТОВ “Грінер” підписало 554 договори на 237,32 млн гривень, які укладені з медзакладами на поставку медобладнання та устаткування по всій Україні, крім Рівненщини.
ТОВ “Медхолдінг” зареєстровано в 2012 році в Києві. Розмір статутного капіталу – 20 тис. гривень. Основний вид діяльності – оптова торгівля фармацевтичними товарами. Засновник та кінцевий бенефіціар – Наталія Швецова, керівник – Тетяна Сергієнко. В результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “Медхолдінг” уклало 1 573 договори на 1,95 млрд гривень. Найбільший замовник – ДП “Медичні закупівлі України”, від якого фірма отримала три замовлення на 126 млн гривень.
ТОВ “Еко Тепло Груп” зареєстровано в липні 2022 році у Фастові. Розмір статутного капіталу – 5 тис. гривень. Основний вид діяльності – постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря. Власник та керівник компанії – Валентин Шелест. За п’ять місяців свого існування ТОВ “Еко Тепло Груп” отримало за результатами публічних закупівель 5 замовлень на 3,29 млн гривень, найдорожчим з яких є листопадовий підряд від Управління освіти Фастівської міськради на поставку тепла.
Фастівську міську раду очолює Михайло Нетяжук.
* КНП “Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” (код ЄДРПОУ: 01994238)
** ТОВ “Грінер” (код ЄДРПОУ: 36746304)
*** ТОВ “Медхолдінг” (код ЄДРПОУ: 38406011)
**** ТОВ “Еко Тепло Груп” (код ЄДРПОУ: 44694937)
Читайте: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль
Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха
Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер
Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань
Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе
Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка
Фото: колаж KВ