Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Протягом травня влада Баришівки зробила через Prozorro замовлень на 3,73 млн гривень. На третину цих грошей замовили дорожні роботи в громаді: на п’яти вулицях повинні виконати ямковий ремонт, ще п’ять – підсипати щебінкою. Заздалегідь вирішили подумати про наступний навчальний рік, замовивши майже на півмільйона гривень підвіз школярів до навчальних закладів. Найбільшими підрядниками травня в Баришівці стали броварське ТОВ “Дор-Буд ЮА”, яке з обласним Департаментом регіонального розвитку фігурує в кримінальному провадженні за підозрою у відмиванні коштів на ремонті доріг, та столичне ТОВ “ХЛР”, що належить громадянину Сполученого королівства Великої Британії і Північної Ірландії. Детальніше про видатки селища Баришівка Броварського району у травні 2023 року в тридцять четвертій частині циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у травні 2023 року Баришівська селищна рада і підпорядковані їй підприємства уклали за результатами публічних закупівель 260 договорів на 3,73 млн гривень.

Найбільші видатки

Пріоритетним напрямком травневих видатків Баришівки стали дорожні роботи в центрі однойменної громади та її селах, на які спрямували 1,08 млн гривень. На ці кошти повинні виконати ямковий ремонт по вулицям Київський шлях, Центральній, Богдана Хмельницького, Соборній та Березанській у Баришівці, та поточний ремонт щебеневою сумішшю по вул. Червоній та провул. Залізничному в Баришівці, по вул. Селищанська в селі Пасічна, по вул. Гайовій в селі Коржі та по вул. Селянській в селі Швачиха. Коли ці роботи повинні бути завершені – дізнатися не вдалося, адже в системі Prozorro відповідні договори не опубліковані.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

В останні дні травня Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради уклало два договори загальною ціною 450 тис. гривень на забезпечення пільгового підвозу здобувачів освіти до навчальних закладів громади. За умовами договорів, вказані послуги повинні надаватися до кінця 2023 року, при цьому жодної додаткової інформації, зокрема, щодо маршрутів, кількості школярів та закладів освіти – опубліковано не було.

Третю сходинку серед найвизначніших видатків Баришівки минулого місяця посіли дві закупівлі КНП “Баришівська багатопрофільна лікарня” лабораторних реактивів на загальну суму 352,35 млн гривень. Поставлені реактиви в медзаклад повинні бути протягом поточного року.

Серед менш значних замовлень Баришівки минулого місяця, зокрема, договори селищного Управління освіти, молоді та спорту на покупку газонокосильного трактору за 90 тис. гривень, мячів, тарілок для фрізбі, ракеток для бадмінтона на 17 тис. гривень та трьох тачок за 11 тис. гривень. Також з травневих закупівель з’ясувалося, що на території громади збираються висадити північні дуби – 100 таких саджанців за 5 тис. гривень закупило КНП “Житлово-експлуатаційні контора”.

Укладали протягом травня за результатами публічних закупівель договори у Баришівці 11 замовників. На найбільшу суму – 1,06 млн гривень – угод підписало селищне Управління освіти, молоді та спорту.

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Абсолютна більшість договорів, підписаних за результатами публічних закупівель у Баришівці минулого місяця, укладалися без конкурсів. Через відкриті торги провели тільки три договори загальною ціною 378,75 тис. гривень (10% від загальної ціни всіх травневих договорів) – два на закупівлю лабораторних реактивів для “Баришівська багатопрофільна лікарня” та один на замовлення природного газу для Баришівського селищного територіального центру соцобслуговування. 

Найбільші підрядники

Баришівська міська влада та підпорядковані їй КП замовляли протягом травня роботи, послуги та товари у 86 підрядників. На найбільші суми замовлення дісталися трьом з них – ТОВ “Дор-Буд ЮА” (*), якому довірили проведення ямкових ремонтів на п’яти вулицях Баришівки, ТОВ “ХЛР” (**), у якого замовили лабораторні реактиви, та підприємцю Олександру Лук’яненко, з яким укладено один з договорів на перевезення школярів. 

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Перші 20 компаній та підприємців, які отримали минулого місяця у Баришівці замовлень на найбільші суми

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Дор-Буд ЮА” зареєстровано в березні 2019 році у селищі Велика Димерка Броварського району Київщини, наразі має “прописку” в Броварах. Засновник та керівник – Вадим Куренівський.

За даними Clarity Project, в результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Дор-Буд ЮА” уклало 36 договорів на 23,15 млн гривень. Найбільший замовник – виконком Великодимерської селищної ради Броварського району.

ТОВ “Дор-Буд ЮА” фігурує в кримінальному провадженні (№ 42019110000000347 від 21.11.2019) за підозрою керівництва Департаменту регіонального розвитку Київської облдержадміністрації (ДРР КОДА) в корупції. Згідно з матеріалами справи, два заступники директора департаменту, на які в 2019 році почергово покладалися обов’язки директора, замовляли будівельні роботи у підконтрольних підрядників, за що їм повинні були “віддячити” сумою в розмірі 10-15% від ціни договору. Серед таких підрядників “засвітилося” ТОВ “Дор-Буд ЮА”, у якого в липні 2019 року ДРР КОДА замовляв проведення капремонту покриття вул. Богдана Хмельницького та Київської в селі Красилівка на загальну суму 2,28 млн гривень.

ТОВ “ХЛР” зареєстровано в 2019 році у Києві. Засновник – ТОВ “Хімлаборреактив”, директор – Володимир Жолобіцький, кінцевий бенефіціар – Рональд Райнер, громадянин Сполученого королівства Великої Британії і Північної Ірландії.

ТОВ “ХЛР” входить в групу родини Райнер, ключовими особами якої є власне Рональд Райнер та його син Марк Рональд Райнер. Компанії групи, яких налічується 18, працюють в сферах нерухомості, будівництва, торгівлі, АПК, ІТ та інших. Головними активами групи є ТОВ “Хімлаборреактив” та ТОВ “ХЛР”, які спеціалізуються на постачанні медичних препаратів та обладнання для організацій бюджетної сфери. Також члени родини Райнер є учасниками Британської компанії International Development Resources (IDR), що займається розробкою програмного забезпечення комплексних цифрових рішень для бізнесу.

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка


За результатами участі в публічних закупівлях ТОВ “ХЛР” отримало 4 450 договорів на суму 588,88 млн гривень. Найбільший замовник – державне некомерційне підприємство “Національний інститут раку”. 

Олександр Лук’яненко зареєстрований як ФОП в 2007 році з основним видом діяльності є пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення. За результатами участі в публічних закупівлях він уклав 35 договорів на суму 1,10 млн гривень. Найбільший замовник – Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради.

Обовязки голови Баришівської селищної ради виконує її секретар Олександр Ільченко .

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у березні вистачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Калита

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів

* ТОВ “Дор-Буд ЮА” (код ЄДРПОУ: 42885594)

** ТОВ “ХЛР” (код ЄДРПОУ: 42820893)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Хліб та міни: як сапери та фермери очищують Київщину від мін та вибухівки
Хліб та міни: як сапери та фермери очищують Київщину від мін та вибухівки
09:00  Тисячі гектарів родючих сільгоспугідь Київщини заміновані вибухонебезпечними предметами. Якнайшвидше очищення від цих залишків війни важливе не лише для економіки країни, а й для…
У Києві планово обстежать 20 шляхопроводів, естакад та мостів
У Києві планово обстежать 20 шляхопроводів, естакад та мостів
15:00 До кінця цього року за результатами тендерів КП “Київавтошляхміст” 20 столичних шляхопроводів, естакад та мостів мають технічно обстежити. За відповідні роботи КП готове…
Дика закупівля: Вишневе віддасть 315 млн гривень за користування когенераційною установкою
Дика закупівля: Вишневе віддасть 315 млн гривень за користування когенераційною установкою
09:00 В останні дні серпня профільне комунальне підприємство міста Вишневе на Київщині оформило оренду за 315 млн гривень однієї когенераційної установки для виробництва тепла…
Banner
QlU7mDx4