Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачала Миронівка

В останній весняний місяць 2024 року бюджетні замовники Миронівки на Київщині уклали через Prozorro договорів на понад 22 млн гривень. За ці кошти особлива увага місцевої влади була приділена ремонтам асфальтового покриття доріг, територій навчальних закладів, стадіону та підʼїздів до кладовищ. Довірили ці роботи компанії екс-депутата Миронівської райради від Партії регіонів, а також підприємцям з вірменським громадянством. 

Як стало відомо КВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у травні 2024 року Миронівська міська рада та підпорядковані їй підприємства і установи уклали за результатами публічних закупівель 323 договори на 22,27 млн гривень.

Найбільші витрати

Майже половину загальної суми травневих замовлень Миронівки – 10,43 млн гривень – становило асфальтування покриттів, яке повинні здійснити протягом поточного року. З цих коштів 6,05 млн гривень спрямували на влаштування асфальту на територіях навчальних закладів громади, 2,64 млн гривень – вулиць та тротуарів, 1,44 млн гривень – території стадіону “Колос”, 191 тис. гривень – проїздів до кладовищ та майже 100 тис. гривень – покриття під стоянку.

Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачала Миронівка

Читайте: Миронівка за 1,44 млн гривень замінить асфальт на стадіоні “Колос”

Другу сходинку серед найбільших замовлень Миронівки минулого місяця посів договір міськради на оздоровлення дітей за 1,56 млн гривень. За ці гроші закуплено 80 путівок в Дитячому оздоровчому закладі санаторного типу “Чайка”, що знаходиться в селі Чайки Обухівського району Київщини. Дітлахи будуть відпочивати в ньому у дві зміни по 14 днів кожна: 17-30 червня та 3-16 серпня. Вартість однієї путівки оцінили у 19,6 тис. гривень. 

Читайте: Новий спортзал та заміна даху: Миронівський академічний ліцей готують до масштабної реконструкції за 73 млн гривень

На третьому місці опинилося замовлення Миронівської дитячо-юнацької спортшколи за 1,44 млн гривень облаштування системи протипожежного захисту та евакуації в фізкультурно-оздоровчому комплексі по вул. Ватутіна, 36 в Миронівці. Ці роботи по договору можуть тривати до кінця поточного року, але підрядник має право закінчити їх раніше. Нагадаємо, зведення цього спортивного обʼєкту здійснюється на замовлення Департаменту регіонального розвитку Київщини з 2018 року. 

Читайте: На будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у Миронівці додатково направили 20,9 млн гривень

Четвертим в ТОП-5 найбільших замовлень Миронівки став договір (ціна – 1,29 млн гривень) комунального підприємства “Миронівкаводоканал” на капремонт покрівлі водозабірних споруд по вул. Польова, 11 в селі Тептіївка. Площа покрівлі, яку збираються ремонтувати, складає 615 м кв. Завершити роботи повинні не пізніше кінця грудня 2024 року.

Закриває пʼятірку найкоштовніших покупок Миронівки у травні поточного року договір КП “Миронівка-благоустрій” на постачання трьох тракторних самоскидних причепів 2ПТС-4 за 849 тис. гривень. Поставити їх повинні за адресою КП – вул. Бузницького, 8-А в Миронівці не пізніше 31 грудня 2024 року.

Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачала Миронівка
На фото: тракторний причіп 2ПТС-4

 Також серед замовлень Миронівки в травні: 

  • ремонт водозабірної свердловини №2 в селі Росава за 152 тис. гривень;
  • ремонт сходів вхідної групи Росавської гімназії за 137,93 тис. гривень;
  • дрова за 90 тис. гривень;
  • 10 боді-камер за 80 тис. гривень;
  • 3,5 тисяч глазурованих батончиків за 46 тис. гривень;
  • візок для двійні за 14 тис. гривень;
  • 30 декоративних дзвіночків за 1,5 тис. гривень.

Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачала Миронівка

Найбільші замовники та підрядники

У травні в Миронівці через Prozorro замовлення здійснювали 14 розпорядників коштів. З них договорів на найбільшу суму (9 млн гривень) уклав Гуманітарний відділ виконкому Миронівської міськради, який, зокрема, виступав замовником капремонтів асфальтового покриття на територіях навчальних закладів.

Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачала Миронівка

Діставалися бюджетні підряди в Миронівці сотні компаніям та підприємцям. Найбільшими підрядниками місяця стали переможці закупівель по капремонтам асфальтових покриттів на території громади. А саме:

  • ТОВ “ТРДАТ Груп” (*), яке сумарно за 3,4 млн гривень ремонтуватиме підходи до укриття в Центральненській гімназії, Центральненсьому дитсадку “Колосок”, та тротуарів і відмостки в Маслівській гімназії;
  • ПП “Дор-Строй Компані” (**), якому за 2,73 млн гривень довірили капремонт частини покриття та тротуару по вул. Соборності, по вул. Олени Теліги та пров. Бібліотечному в Миронівці;
  • ФОП Симонян Лусіне Багадуровна, яка за 2,64 млн гривень повинна буде відремонтувати підходи до укриття в Миронівському центрі розвитку дитини “Зернятко”, Іванівській гімназії та покриття території Росавської гімназії. 
Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачала Миронівка
10 найбільших підрядників Миронівки в травні 2024 року

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “ТРДАТ Груп” зареєстровано в 2017 році у Обухові на Київщині. Статутний капітал – 370 тис. гривень. Засновники – Гусік Казарян та Сержік Варданян (директор), який є громадянином Вірменії. 

За даними Clarity-project, в результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “ТРДАТ Груп” отримало 118 підрядів майже на 4,77 млн гривень. Основними замовниками фірми є виконком Обухівської міської ради та Гуманітарний відділ виконкому Миронівської міської ради. 

ПП “Дор-Строй Компані” зареєстровано в 2017 році у селі Карапиші Обухівського району Київщини. Статутний капітал – 1 тис. гривень. Засновник та керівник фірми – Льова Авдалян. В 2010 році він був обраний депутатом Миронівської райради від Партії регіонів. 

За результатами участі у публічних закупівлях ПП “Дор-Строй Компані” підписало 140 договорів майже на 20 млн гривень. Миронівська міська рада – серед найбільших замовників фірми.  

Льові Авдаляну належить компанія зі схожою назвою ТОВ “Дорстрой-Транс”, яка також отримує бюджетні підряди, а найбільшим її замовником виступає Миронівська міськрада.

Симонян Лусіне була зареєстрована як ФОП три місяці тому – в березні поточного року в місті Городище Черкаської області. Країною її громадянства є Вірменія. Травневі замовлення Гуманітарного відділу виконкому Миронівської міськради є єдиним досвідом перемог підприємиці в публічних закупівлях.

Нагадаємо, що КВ аналізувала замовлення Миронівки також за серпень 2023 року. Тоді влада цього міста зробила через публічні закупівлі замовлень на 21,3 млн гривень. Напередодні осені в громаді активно ремонтували дахи, такі роботи були замовлені для двох гімназій, лікарні та місцевого краєзнавчого музею. Замовляли також дорожні роботи, щоправда, тільки дві вулиці планували відремонтувати капітально (вул. Миру та частину вул. Франка), а близько десятка – тільки підлатати. Найбільший підряд серпня віддали компанії, якою раніше керувала не чужа людина – чинний депутат Миронівської міськради та підприємець, що всі свої бюджетні замовлення отримав в межах однойменної громади.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Миронівка

Міський голова Миронівки – Віталій Савенко (на колажі). Гуманітарний відділ виконкому Миронівської міськради очолює Володимир Нечипоренко.

Читайте також матеріали КиївВлади про замовлення Києва, а також міст, селищ та сіл столичного регіону

* ТОВ “ТРДАТ Груп” (код ЄДРПОУ: 41495122)

** ПП “Дор-Строй Компані” (код ЄДРПОУ: 41289026)

Фото: колаж КВ

Альона Момот

КиївВлада
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
09:00 У серпні в Згурівці через Prozorro було зроблено замовлень на понад 11 млн гривень. Цей місяць відзначився укладенням двох “довгограючих” угод – на…
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
09:00 Правоохоронці вивчають факти можливих розтрати і привласнення бюджетних коштів при здійсненні капітального ремонту кінотеатру “Краків” у Дніпровському районі столиці. У Нацполіції зазначають, що…
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
13:00 За даними ФАО, понад 150 тис. фермерів безпосередньо постраждали від війни та були змушені мігрувати. У складному становищі найбільше опинилися аграрії, які займалися…
Banner
QlU7mDx4